Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kinomaniacy FT - łączcie się!
A podeszło Wam polskie kino? polskie filmy? <s>Smile<s>
Odpowiedz
Godzilla DA" napisał(a):Amerykańska kreskówka, zrobili jakoś po filmie, chyba nawet w tym samym roku. A Lucky Lucka na TVP2 (chyba) ktoś pamięta? <s>Big Grin<s>

Ale mówisz o filmie, czy o kreskówce? W sumie widziałem w telewizji i to i to, ale nigdy do mnie to jakoś nie trafiało też. Kreskówka mnie bardziej odstraszała aniżeli zachęcała do oglądania... a film to już jakoś mimowolnie skazałem na porażkę, więc jaki by nie był, mnie by zanudził <s>Big Grin<s>

Pohlers" napisał(a):A podeszło Wam polskie kino? polskie filmy? <s>Smile<s>

Polskich filmów to ja prawie nie znam i nie oglądam. A jak już słyszę o tym, jakie genialne filmy powstają - te wszystkie chłamy typu Ciacho, Testosteron, Lejdis, Galerianki... i masa innych durnych, hipermegafajnych komedii albo historii opartych na faktach to już w ogóle mi się źle robi.
Odpowiedz
Ja znam polskie filmy jedynie z opowiadań <s>Big Grin<s> Może lepiej niech polscy ''reżyserzy'' wrzucą se na luz i nic nie robią, chociaż się błaźnić nie będziemy, tak jak było np. z takim Kac Wawa...
Odpowiedz
Pohlers" napisał(a):Ja znam polskie filmy jedynie z opowiadań <s>Big Grin<s> Może lepiej niech polscy ''reżyserzy'' wrzucą se na luz i nic nie robią, chociaż się błaźnić nie będziemy, tak jak było np. z takim Kac Wawa...

I tym Samojłowiczem bodajże? <s>Wink<s> Co się obraził, bo ktoś coś z jego filmu skrytykował i chciał się z nim po sądach gonić... Masakra <s>:mrgreen:<s> Kręcą taki szajs a potem się dziwią, że ktoś wydaje rzetelne opinie na ich temat, w których próżno szukać pochwał.
Odpowiedz
Z polskich filmów to ja tylko jeden lubię oglądać: róża czerwona, biało kwietnie bez... <s>Big Grin<s>
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
No co Wyyyy! Jak może Wam się nie podobać polskie kino...
A tak na poważnie - nic Wam w pamięci nie zapadło aż tak, że teraz nie możecie nic wymienić? <s>Wink<s>
Odpowiedz
Nic nie w pamięci zapadło bo... nic nie oglądałem <s>Smile<s>
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Pohlers" napisał(a):No co Wyyyy! Jak może Wam się nie podobać polskie kino...
A tak na poważnie - nic Wam w pamięci nie zapadło aż tak, że teraz nie możecie nic wymienić? <s>Wink<s>

Oczywiście, że nic mi nie zapadło. Myślisz, że bym Cię okłamywał? <s>Sad<s> Czekaj... mam coś w głowie teraz... jeden film z Kondratem, co mu córkę zgwałcili w jakiejś dyskotece. Prawo Ojca, czy coś takiego. Nie jest to jakiś super film ale całkiem dobry. Ale tak poza tym to nic, zwłaszcza mowa o tym kinie bardziej współczesnym (bo o tych filmach sprzed 30 lat czy tych pokroju Ogniem i mieczem to ciężko się wypowiadać).
Odpowiedz
O tych dwóch co tralalal <s>;d<s>
Odpowiedz
Jeszcze rok, może półtora roku temu na Polsacie puszczali Beyblade, nie orientuje, która to była seria, ale pamiętam za to, że puszczali to o 6:00 w soboty i niedziele.
Dla tego anime warto było wstawać o tej godzinie w weekendy.
Odpowiedz
Throntee" napisał(a):Jeszcze rok, może półtora roku temu na Polsacie puszczali Beyblade, nie orientuje, która to była seria, ale pamiętam za to, że puszczali to o 6:00 w soboty i niedziele.

Nom, to akurat szło jeszcze oglądać. Tak samo Yu-Gi-Oh lubiłem czasem obejrzeć <s>Wink<s>
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):
Throntee" napisał(a):Jeszcze rok, może półtora roku temu na Polsacie puszczali Beyblade, nie orientuje, która to była seria, ale pamiętam za to, że puszczali to o 6:00 w soboty i niedziele.

Nom, to akurat szło jeszcze oglądać. Tak samo Yu-Gi-Oh lubiłem czasem obejrzeć <s>Wink<s>

Dual Masters było dobre <s>;p<s>
Odpowiedz
Szkoda tylko, że z tłumaczeniem i dubbingowaniem kolejnych odcinków tak słabo im idzie...
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś pisał ale z anime lubiłem oglądać Shaman King i Galactick Football.. Ah to były czasy .. <s>Big Grin<s> .
Aż sobie zaraz puszcze na YT <s>;p<s>
Odpowiedz
Diabeł Tasmański" napisał(a):
FT Pablo" napisał(a):

Dual Masters było dobre <s>;p<s>

O tym to nawet nie słyszałem...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio