Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporty zimowe... ;-)
Wprawdzie sezon zimowy już raczej dobiega końca, ale trwają jeszcze Mistrzostwa Świata, do tego sezon skoków narciarskich i biegów... zatem niniejszym otwieram ten wątek <s>Wink<s> Może się jeszcze komuś przyda do dyskusji... o dzisiejszym medalu Kamila Stocha na dużej skoczni! I przyszłym - tym, które zdobędzie Justyna i chłopcy w drużynówce <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
No ja liczę, bardzo mocno na drużynówkę w skokach narciarskich.
Mam dobrą ekipę, choć na podium może być niezwykle ciasno, bo przecież są
Austriacy, Norwegowie, Niemcy, Słoweńcy, Japończycy
Odpowiedz
Słowenia dziś słabo, Japonia też szału nie zrobiła, jest szansa <s>Smile<s>

edit: z ciekawości podsumowałem wyniki i dziś wyglądałoby to tak:
1. Austria 1108,6 pkt (tylko nie w tak samo w sobotę)
2. Niemcy 1108,5 pkt (0,1 pkt różnicy, jak na IO w Salt Lake City <s>Big Grin<s>)
3. Norwegia 1108,0 pkt (ciasno <s>Big Grin<s>)
4. [mchat:1r9tuzb4]Polska 1087,9 pkt[/mchat:1r9tuzb4] (lepszy skok Kota w drugiej serii i bylibyśmy wyżej)
5. Słowenia 1072,1 pkt
6. Japonia 930,7 pkt (Watase nie wszedł do trzydziestki)
7. Czechy 887,2 pkt (Janda nie wszedł do trzydziestki)
8. Szwajcaria 487,5 pkt (trzech reprezentantów, Ammann w trzydziestce)
9. Rosja 457,3 pkt (żaden z czwórki Rosjan nie wszedł do trzydziestki)
10. Włochy 352,8 pkt (żaden z trójki Włochów nie wszedł do trzydziestki)
11. Finlandia 283,8 pkt (żaden z trójki Finów nie wszedł do trzydziestki)
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Czyli w sumie mniej więcej zgodnie z oczekiwaniami. Norwegia, Austria, Niemcy, Polska i Słowenia w walce o podium. Liczyłem jeszcze na Czechów, ale widzę że nie dość, że brakuje im trzeciego to brakujego kogoś, kto by wynik pociągnął... To będzie prawdziwa drużynówka - każdy skok będzie na miarę złota <s>Smile<s> I o to chodzi. Oby dla nas marzenia o medalu nie skończyły się po pierwszej rundzie skoków... albo serii.
Odpowiedz
Jest tu ktokolwiek kto ogląda nie tylko biegi i skoki?
Odpowiedz
Pohlers" napisał(a):Jest tu ktokolwiek kto ogląda nie tylko biegi i skoki?

Ja czasem oglądam hokeja na lodzie (NHL), ewentualnie curling <s>Wink<s> A jak są ZIO to oglądam prawie wszystko- short track, łyżw. szybkie, bobsleje, skeleton i tak dalej... ale wiele na ten temat do powiedzenia nie mam <s>:mrgreen:<s>
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):
Pohlers" napisał(a):Jest tu ktokolwiek kto ogląda nie tylko biegi i skoki?

Ja czasem oglądam hokeja na lodzie (NHL), ewentualnie curling <s>Wink<s> A jak są ZIO to oglądam prawie wszystko- short track, łyżw. szybkie, bobsleje, skeleton i tak dalej... ale wiele na ten temat do powiedzenia nie mam <s>:mrgreen:<s>
Bo ja nic nie oglądam poza Stochem i spółką i naszą Justynką <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Bo tego w TV nie puszczają ogólnodostępnej <s>Tongue<s> Biegów też kiedyś nie puszczali i mało kogo nawet one interesowały. Dopiero Justyna spowodowała, że ktokolwiek się tym interesować zaczął. Rajt?
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):Bo tego w TV nie puszczają ogólnodostępnej <s>Tongue<s> Biegów też kiedyś nie puszczali i mało kogo nawet one interesowały. Dopiero Justyna spowodowała, że ktokolwiek się tym interesować zaczął. Rajt?
Tak już jest, że jak ktoś coś osiąga, to zaczyna zdobywać popularność. Przykład: Janowicz, trąbili o nim bezustannie przez kilka tyg., a teraz cicho sza <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Ja oglądam bobsleje a szczególnie te w wersji jamajskiej <s>Smile<s>

Odpowiedz
Głównie w Tv puszczają skoki i biegi narciarskie ,żeby obejrzeć inne dyscypliny sportowe ,trzeba wykupywać dodatkowe kanały ,za które trzeba trochę zapłacić.Więc ludzie nie oglądają innych dyscyplin sportów zimowych ,gdyż nie mają dostępu do ich transmisji ,bo chyba jasne ,że nikt nie będzie kupował pakietu sportowego ,którego koszt wynosi jak pół abonamentu ,żeby obejrzeć interesującą nas transmisje sportową.
Odpowiedz
Godzilla DA" napisał(a):Ja oglądam bobsleje a szczególnie te w wersji jamajskiej <s>Smile<s>

Ten post bardziej pod wątek filmowy podchodzi <s>Big Grin<s>
Odpowiedz
Film o tematyce sportów zimowych, oparty na faktach więc tu pasuje <s>Big Grin<s> Ogólnie lubię jak jakaś egzotyka startuje np. Nico Polichronidis w skokach, Togijczyk w biegach, takim aż się chce kibicować <s>Smile<s>

Odpowiedz
Stoch ma złoto i tyle w temacieSmile Czy reprezentacja też zdobędzie medal?
Odpowiedz
Czerwony! Już nie pije więcej kompotu z lata... Zwidy mam <s>;/<s> A co do skoczków to liczę że brązowy zdobędą, na więcej raczej szans nie mają.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio