Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporty zimowe... ;-)
(28.11.2015, 18:06)Cyrkowiec napisał(a):  Jeszcze czekam na post Adriana, w każdym pisze więc i tu chę poznać jego opinię

Głęboko mam sporty zimowe. Wystarczy?

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz
Odgrzewam temat, może nieco inaczej. Chciałbym kupić odpowiedni sprzęt dla mojej córki. Chodzi mi o narty do slalomu gigantu, moja córeczka śmiga na zawodach. Myślę, że teraz w sezonie letnim dużo lepiej złapać okazyjną cenę na dobry sprzęt. Poradzicie coś? Córka ma dopiero 15 lat i nie wiem, czy tak całkiem mogę polegać na jej opinii. Może znajdzie się tutaj ktoś kto się tym interesuje i na tym zna. Znalazłem temat, stwierdziłem, że może akurat się uda Smile
Odpowiedz
Moze poszukaj bardziej na forach do tego przeznaczonych mysle ze powinno byc duzo wiecej osob ktore znaja sie na takim sprzecie.
A na tych zawodach nie ma jakiegos trenera? Innych osob ktore sie znaja i moga doradzic?
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
Moim zdaniem też lepiej zapytać się kogoś kto w tym siedzi na co dzień. Tym bardziej jeśli zależy Ci na jakimś dobrym sprzęcie, a nie na pierwszych lepszych rzeczach. Teraz może być już niewiele rzeczy w takich zwykłych sklepach sportowych, gdzie są głownie sezonowe kolekcje. Ale z drugiej strony ceny niższe. Może warto poszukać w bardziej profesjonalnych sklepach specjalizujących się w sportach zimowych? Wydaje mi się, że powinny takie istnieć, ale pewności nie mam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio