Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okno transferowe
Najciekawsze transfery? Przypuszczenia? Niespodzianki jakieś? Ktoś na zaskoczy? To dopiero początek.
[center][Obrazek: 33lfg38.jpg][/center]
Odpowiedz
Szykują się nam dwie sagi transferowe - Gareth Bale i Robert Lewandowski. Myślę że Real dopnie swego i w wakacje Bale zamieni Londyn ma Madryt, co do Roberta - ciężko przewidzieć gdzie może odejść, jeżeli rzeczywiście nie uda się zrealizować transferu do Monachium.

Zaskoczyło mnie Monaco, solidne wzmocnienia - chociaż, nie jestem zwolennikiem klubów wydających szybko i łatwo znaczną ilość gotówki, jak widać do tej pory nie przyniosło to skutku (City, PSG, Anży)
Odpowiedz
Dawid" napisał(a):Szykują się nam dwie sagi transferowe - Gareth Bale i Robert Lewandowski. Myślę że Real dopnie swego i w wakacje Bale zamieni Londyn ma Madryt, co do Roberta - ciężko przewidzieć gdzie może odejść, jeżeli rzeczywiście nie uda się zrealizować transferu do Monachium.

Zaskoczyło mnie Monaco, solidne wzmocnienia - chociaż, nie jestem zwolennikiem klubów wydających szybko i łatwo znaczną ilość gotówki, jak widać do tej pory nie przyniosło to skutku (City, PSG, Anży)

Kazdy klub z szejkiem na czele zrobilby solidne wzmocnienia <s>Smile<s>
Co do Roberta... wczoraj pojawila sie informacja, ze w tym roku do Bayernu na pewno nie dojdzie. Ja stawiam, ze nigdzie nie pojdzie, w nastepnym sezonie forma bedzie slabsza i Robert zapomni o grze w wielkim klubie. Moze wtedy sie skupi na granie w reprezentacji.
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
Ja tam się ciesze, że niby zostaje w BVB. W Bayernie pewnie by nie pograł a w Borussi ma już pewną pozycję, zmiennika za Gotze kupić, jakiegoś skrzydłowego i może znów finał LM <s>Smile<s> Osobiście czekam jak się rozwinie sprawa z Fabregasem i CR. Czyżby tym razem to MU najwięcej wydał na transfery? <s>Smile<s>
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Godzilla DA" napisał(a):Ja tam się ciesze, że niby zostaje w BVB. W Bayernie pewnie by nie pograł a w Borussi ma już pewną pozycję, zmiennika za Gotze kupić, jakiegoś skrzydłowego i może znów finał LM <s>Smile<s> Osobiście czekam jak się rozwinie sprawa z Fabregasem i CR. Czyżby tym razem to MU najwięcej wydał na transfery? <s>Smile<s>

Jak dla mnie malo prawdopodobny w tej chwili powrot CRa do United, aczkolwiek bylby to hit sezonu <s>Smile<s>
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
W końcu to nie Real kupi od MU tylko MU od Realu <s>Wink<s> Beckham, van Nisterlooy, Hainze, CR - za dużo tego było <s>;/<s>

Odpowiedz
Godzilla DA" napisał(a):W końcu to nie Real kupi od MU tylko MU od Realu <s>Wink<s> Beckham, van Nisterlooy, Hainze, CR - za dużo tego było <s>;/<s>

Sądzisz że pora na mały rewanżyk ze strony United? <s>Big Grin<s>

Nie należy również zapominać że Piszczek wypadł z gry na pewien okres - przydałby się BVB nowy prawy obrońca, no chyba że Kevina Grosskreutza tam umieszczą <s>;p<s>
Odpowiedz
Tak <s>Big Grin<s> Nawet jak Grosskreutz tam pójdzie to potrzebny będzie nowy skrzydłowy. I tak i tak muszą kogoś kupić.

Odpowiedz
Lewy pojdzie do Bayernu, zobaczycie. Bayern kupi go chocby po to, aby dowalic Borussi #Goetze Dodatkowo Gomez jest dogadany z Napoli i Fiorentina. Tylko, ze jego transfer blokuja odpowiednio Cavani i Jovetic. Bayern napastnika kupic musi a Robert jest ograny w niemieckiej lidze, nie ma lepszego kandydata.

Borussia sciaga jednego napastnika, ktory zagwarantuje 20 bramek w sezonie (okolo 20 mln) i 2 mlodych, utalentowanych pomocnik/napastnik (po 10 mln) i nikt po Goetze i Lewandowskim plakac nie bedzie. Przezywali kibice jak odchodzil Sahin, przyszedl Gundogan i wymiata. Klopp znajdzie nowych na ich miejsce. 50-70mln na transfery i Borussia w polfinale LM w nastepnym sezonie.

Ronaldo nigdzie sie z Realu nie rusza, Floro go nie pusci. Podobnie z Fabregasem, przeciez Cesc jest szykowany na zastepstwo za Xaviego.

Monaco w tym okienku jakby grali w FM. Niech kupuja jeszcze Di Marie z Realu robiac miejsce dla Bale'a. Za wszystkich przeplacaja, a solidny skrzydlowy przyda im sie <s>Wink<s>
Cytat:K ? $ ?
Odpowiedz
Dawid" napisał(a):Szykują się nam dwie sagi transferowe - Gareth Bale i Robert Lewandowski. Myślę że Real dopnie swego i w wakacje Bale zamieni Londyn ma Madryt, co do Roberta - ciężko przewidzieć gdzie może odejść, jeżeli rzeczywiście nie uda się zrealizować transferu do Monachium.

Szczerze mówiąc, akurat w przypadku PSG bym się spierał <s>Wink<s> PSG w bardzo szybkim czasie weszło na wyższy poziom i mało co nie urwało Barcy awansu do półfinału LM w tym sezonie. Natomiast jak się popatrzy na Anży... to tam w sumie wielu głośnych nazwisk nie ma <s>Smile<s> Eto'o, Diarra, ewentualnie Zhirkov do tego - ale reszta to tak średnio "głośne nazwiska" <s>Smile<s>
Odpowiedz
CR raczej zostanie na kolejne lata w RM, musi coś udowodnic, bynajmniej ja tak to odczuwam. Warto też dodac, ze prezes klubu RM, bedzie oferował gogantyczna pensje dla CR

Mnie ciekawi jak w następnym sezonie Monaco wypadnie, te transfery to nie są o takie, coś się mocnego szykuje. <s>Big Grin<s>
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.
Odpowiedz
Dragon C" napisał(a):CR raczej zostanie na kolejne lata w RM, musi coś udowodnic, bynajmniej ja tak to odczuwam. Warto też dodac, ze prezes klubu RM, bedzie oferował gogantyczna pensje dla CR

Mnie ciekawi jak w następnym sezonie Monaco wypadnie, te transfery to nie są o takie, coś się mocnego szykuje. <s>Big Grin<s>

No, Monaco chyba szykuje powrót do czasów sprzed kilku lat, kiedy jednak byli uważani za bardzo solidny klub (z tym, że raczej w pierwszym sezonie wiele nie osiągną). Poza tym zawsze im życzyłem dobrze. Problem polega na tym, że podobnie jak Dawid, nie przepadam za klubami, do których przychodzą rosjanie/szejkowie i zaczynają się bawić w wydawanie kasy <s>:/<s>
Odpowiedz
Co powiecie na powrót Semira Stillica do Lecha? Coraz więcej plotek o tym krąży <s>Smile<s> Duet Hämäläinen - Stillić byłby według mnie idealnym układem.
[center][Obrazek: 33lfg38.jpg][/center]
Odpowiedz
Ponoć Isco już jest w Real. Czekamy teraz na potwierdzenie. Co uważacie ?
Odpowiedz
Jak oceniacie dotychczasowe transfery w naszej lidze ? I kto zostanie królem polowania w tym sezonie ? <s>Smile<s>

Pozdrawiam
Shesha
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio