Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żużel
No niby racja. Co 6 punktów * <- zapomniałem

Za mocni byli <s>Tongue<s>
Odpowiedz
Włókniarz po mistrza, teraz 3pkt z Marmą, później najpewniej z Polonią, Play Offy na 90procent nasze (tylko bez żadnej kontuzji, HOLTA MISTRZ, oby tak dalej). Tylko teraz pytanie 1 z 4 jeździ a 2 z 3, czy też losowanko? No i tak jak przewidywałem Apator ma coraz ciężej. Myślę, że jedynie bonusy mogą ich uratować, bo następne dwa mecze jakie ich czekają wygrywali odpowiednio ze stalą 54:36 i z Wrocławiem do 40(mają na tyle dobry skład, że roztrwonienie tego chyba jest niemożliwe, tym bardziej, że przegrać też nie muszą ze średniaczkami). Tak więc Apator należy dopisać, ale na 3 pozycji na 2 pozycję, a nawet na 1 typowałbym Falubaz, mogą oni na własnym torze pokonać Włókniarz i zdobyć 3pkt. Na 4miejscu usadowiłbym Unię Leszno, mogą wyrwać z 2bonusy dzięki dobrym wynikom ze spotkań 1rundy, natomiast Unia Tarnów zmierzy się z Włókniarzem i Apatorem, tak więc ich szansę maleją, ale według mnie najważniejsze spotkanie będzie jednak pomiędzy tymi obiema drużynami, kto je wygra uzupełni Play-OFFY
CAMORRA 4ever

Zawsze oceniaj wszystko kreatywnie, podając argumenty, nigdy nie mów NIE, bo NIE, chyba nie masz 10lat?
Odpowiedz
Stało się! Unibax strącony z fotelu lidera. Na dwóch pierwszych lokatach ekipy, które najlepiej sie prezentują od jakiegoś czasu - Falubaz i Włókniarz.
Odpowiedz
A wszystko i tak przez to, że Unibax ma skład rozsypany przez kontuzje <s>Wink<s>
Odpowiedz
FT Pablo" napisał(a):A wszystko i tak przez to, że Unibax ma skład rozsypany przez kontuzje <s>Wink<s>
To jest sport, powinni to brać wcześniej pod uwagę. Poza tym Falubaz jeździ bez Jonssona, więc bilans jako tako się wyrównuje, a Włókniarz w wielu meczach również nie mógł wystawić najlepszych graczy.
Na dole tabeli coraz bardziej kształtują się tegoroczni spadkowicze. Gniezno i Bydgoszcz to już pewniaki, walkę o utrzymanie stoczy Marma ze Spartą, według mnie wrocławianie są silniejsi.
Odpowiedz
Marma to co pokazała u nas - musi spaść, coraz bliżej jest brak Unibaxu w 1/2 <s>Big Grin<s>, my jakoś sobie z brakami kadrowymi radziliśmy <s>Big Grin<s>
CAMORRA 4ever

Zawsze oceniaj wszystko kreatywnie, podając argumenty, nigdy nie mów NIE, bo NIE, chyba nie masz 10lat?
Odpowiedz
Fatalnie z Unibaxem <s>:/<s> Pech niesamowity. Jeszcze Gollob jeździ jak jego babcia... Do parku maszyn motory podkręcać <s>Tongue<s> Mam nadzieję, że utrzymają się do 1/2.
Odpowiedz
Ryan Sullivan podobno wraca do treningów, Toruń chce uratować play-offy, bo doczekaliśmy takiej sytuacji, że nie mogą być ich pewni. <s>:twisted:<s> Kilka miesięcy temu nikt by w to nie uwierzył. <s>:mrgreen:<s>
Odpowiedz
Ale ja jestem smutny <s>Sad<s> Tak źle jeszcze nie było.
Odpowiedz
W następnej kolejce Falubaz gra ze Startem, a Włókniarz z Polonią, więc obie drużyny powinny zainkasować 3 pkt. Czyli wychodzi na to, że jeszcze bardziej odjadą innym, gdyż obie Unie staną przeciwko sobie, a Apator jedzie do Wrocławia, który przyjemnym terenem nie jest. Ponadto możliwy jest debiut Klaudii Szmaj już w niedzielę. Zapowiada się ciekawa walka o play-off.
Odpowiedz
Widzę, że może obyć się bez Apatora w 1/2, choć tymi bonusami mogą zainkasować wystarczając ilość pkt na 4 miejsce <s>Smile<s>
CAMORRA 4ever

Odpowiedz
Z Wrocławiem przegraliśmy 14 punktami bez Hancocka i Łoktajewa, z Częstochową też ledwo ledwo bez Hancocka. Zaczynam się zastanawiać, czy gdybyśmy obu meczów nie pojechali w pełnym składzie, nie bilybyśmy się nadal o utrzymanie, mając na koncie 13-14 punktów <s>Big Grin<s> A przecież po drodze mamy jeszcze mecz z Gnieznem, które tak samo odpuściło sezon... I mecz u siebie z Marmą.
Odpowiedz
Dobra PO ma już Częstochowa, dziś ZALICZONY mecz z Polonią (spadkowicz wraz z lechmą). Nadal jednak całkowitą niewiadomą są Play-OFFY oraz kto trzeci do spadku <s>Smile<s>
CAMORRA 4ever

Odpowiedz
Wczoraj Falubaz pokazał klasę deklasując rywala z Gniezna. Włókniarz również potwierdził aspirację mistrzowskie. Mam nadzieję, że obie ekipy pojadą w finale, bo prezentują się świetnie i stworzyłyby kapitalne widowisko. Apator wciąż traci punkty, na ich szczęście łapią bonusy i to może być droga do play-off. Duży krok do możliwości jazdy w play-off zrobiła tarnowska unia. Pokonanie byków na ich terenie dobrze świadczy o Tarnowie. Niżej Sparta walczy z Marmą. Na pewno zwycięstwo nad Apatorem dobrze rokuje, mam nadzieję, że Wrocław zostanie w Ekstralidze, bo naprawdę fajnie jeżdzą, a Rzeszów no cóż...zawodzi, poza tym ta afera w Lesznie, gdzie nie chcieli wyjechać na tor, trzymam kciuki w tej rywalizacji za Spartę.
Odpowiedz
Morski w zupełności się z Tobą zgadzam, Tarnów, jeżeli wygrywa w Lesznie, na bardzo trudnym torze może powalczyć nawet o mistrza, bo mają znakomicie pod siebie dopasowany własny tor, trochę niesprawiedliwy (jedna ścieżka tylko użyteczna), psują widowisko, ale skuteczni są (aczkolwiek nie skreślajmy Leszna jeszcze). Na pewno nie chciałbym trafić na nich w PO, bo zawsze trudno z nimi nam się jeździło (TARNÓW), najlepiej to trafić na Apator <s>Smile<s>, a do tego wydaję mi się, że będzie potrzebne 1 miejsce w tabeli.
CAMORRA 4ever

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio