Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawka
miałeś na myśli zdjęta chyba Big Grin

Odpowiedz
(22.03.2017, 11:49)Mateo Angel SB napisał(a):  miałeś na myśli zdjęta chyba Big Grin

Czego Ty wymagasz od pijanego ? Big Grin
Emeryt od 28.02.2017
Wszelkie sprawy kierować na GG.
Odpowiedz
niby czemu nie? bo dasz mi zaraz tablice moich wykroczeń gdzie ostatnio dałem spam 4 miesiące temu czy moze juz nawet w 1410?

czy raczej dlatego ze napisalem dawka mala litera bo nie dziala mi szift i nie mam capsa?
Odpowiedz
(22.03.2017, 11:49)Mateo Angel SB napisał(a):  miałeś na myśli zdjęta chyba Big Grin

Slownik Sad ale tak zdjęta

(22.03.2017, 12:43)Serge Gnabry napisał(a):  
(22.03.2017, 11:49)Mateo Angel SB napisał(a):  miałeś na myśli zdjęta chyba Big Grin

Czego Ty wymagasz od pijanego ? Big Grin

odezwał się Big Grin

(22.03.2017, 12:58)Pjotero napisał(a):  niby czemu nie? bo dasz mi zaraz tablice moich wykroczeń gdzie ostatnio dałem spam 4 miesiące temu czy moze juz nawet w 1410?

czy raczej dlatego ze napisalem dawka mala litera bo nie dziala mi szift i nie mam capsa?
Dlatego, że ostatnio Twoje posty niczego sensownego nie wynosiły. Pożyjemy zobaczymy. Może zmieni się Twoje zachowanie.
Nie interesuje mnie bycie ZWYKŁYM człowiekiem

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
Masz rację Serge Big Grin na odwyk z nim! Big Grin

Odpowiedz
co mają wnosić skoro wielce Dawka akceptuje je po 3 dniach albo i więcej...więc bez przeproszenia, co Ty pieprzysz, jak można wnieść coś do dyskusji w taki sposób xDDD

gubisz się w tym co piszesz w tym temacie już
Odpowiedz
Po 3 dniach? A to zabawne.
I nie gubie sie Smile

Odpowiedz
Dawka zdejmij mu to, jak mu znowu odbije to wiesz co robić Big Grin

Odpowiedz
Odblokuj pjotera i nie pyskuj mu bo jest wściekły na Ciebie.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Odpowiedz
(22.03.2017, 13:49)Marcinek HF napisał(a):  Odblokuj pjotera i nie pyskuj mu bo jest wściekły na Ciebie.

Jak ma powód to niech będzie wściekły Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio