Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia ( klata, brzuch, nogi )
Witam. Ćwiczy ktoś z Was na siłowni? Naoglądałem się trochę filmów i dodało mi to motywacji do treningów. Mój wiek to 18 wzrost około 190 waga około 75. Zależmy mi głównie na klacie, brzuch, barki i nogi, czy da radę wytrenować to w 4-5 miesięcy aby jakieś efekty powstały? 
Dzięki !
Odpowiedz
Najpiej idź do jakiegoś trenera, on ci powinien ustalić plan treningowy na np. 3 miesiące.
Redaktor FTN od 25.06.2014 do 17.11.2014
Moderator Forum 20.01.2015 - 20.06.2015
Odpowiedz
Na wsi mieszkam, cieszę się, że wgl zrobili nam siłownie musze to wykorzystać Smile
Odpowiedz
Przy okazji jak pojedziesz do miasta idź na jakąś siłownie i tam ten trener powinien Ci napisać cały plan, diete itp.

Odpowiedz
Liczę, że ktoś tutaj mi pomoże wiem, że sporo osób ćwiczy. Smile
Odpowiedz
http://www.esylwetka.pl/

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz
W ciągu tych miesięcy jakieś efekty powinny się pojawić, jednakże musisz ćwiczyć regularnie, a nie tydzień ćwiczysz, później dwa tygodnie nie, bo ci się nie chce (o przerwie też musisz pamiętać, bo wtedy mięśnie się regenerują). Jednakże z trenerem to co będziesz robił 4-5 miesięcy osiągniesz w 3 (mogłem przesadzić, ale raczej wiesz o co mi chodzi). Nie musisz go zatrudniać, aby rozplanował Ci co masz robić, ale byłby bardzo pomocny. Pamiętaj, że jeśli chcesz robić daną część ciała, to musisz ją czuć inaczej robisz coś źle. Przydatna jest również dieta, jedz dużo białka (np. ryż), poczytaj więcej na ten temat w internecie.

PS. Jak boli, to rośnie Wink.
Odpowiedz
ja nie ale wypowiem sie dla beki
już
Odpowiedz
Najważniejsza dieta. W zależności od tego jaki masz cel, stosuj deficyt lub nadwyżkę kaloryczną. 80% pracy wykonuje się w kuchni.
Druga sprawa, jak masz ćwiczyć, to ćwicz wszystko.
Trzecia sprawa, nie wyrzeźbisz brzucha i nie nabierzesz masy w jednym momencie. Bo wnioskuję, że masz na celu zrobienie 6 paka.

(06.03.2015, 23:36)xXMichasXx napisał(a):  Najpiej idź do jakiegoś trenera, on ci powinien ustalić plan treningowy na np. 3 miesiące.

Przy zaczynaniu nie potrzebny żaden trener. Dla ciała wysiłek fizyczny jest czymś nowym i po prostu musisz rosnąć. O ile oczywiście 3masz wyżej wymienioną diete.

(07.03.2015, 13:13)John M napisał(a):  Przydatna jest również dieta, jedz dużo białka (np. ryż), poczytaj więcej na ten temat w internecie.

Co Ty pierdzielisz. Białko z ryżu? ;o
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
Dzięki John. Marcin WRK Ty ćwicz dałbyś jakąś rade?
Odpowiedz
Co konkretnie chcesz wiedzieć?

Odpowiedz
Dania na masę? Prócz kurczaka Smile
Moderator Forum od 20.01.2015-5.04.2015
Keep the Blue Flag Flying High
Odpowiedz
(08.03.2015, 00:30)Sir Avenger DA napisał(a):  Dania na masę? Prócz kurczaka Smile

Na pewno spora ilość węgli potrzebna na masie (Makarony, ryże, kasze, chleb). Do tego jakieś białko (mięso, ryba, twarogi, jaja) i jakieś tłuszcze zdrowe (np. orzechy, oliwa z oliwek, żółtko z jaja)

Odpowiedz
Co chce wiedzieć? Jakieś dobre ćwiczenia na nogi, brzuch i klatę jak możesz to jakąś rozpiskę napisać. Smile
Odpowiedz
Na klatę to zależy... bo rośnie to się nawet od pompek... Co do diet, na pewno stejki i woda.. woda dla mięśni do cudo.

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio