Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia ( klata, brzuch, nogi )
serio woda coś daje?Big Grin Pompki wiem, ale chodzi mi ile ich w jakie dni to i to... Mam też do wykorzystania siłownie... Smile
Odpowiedz
Co do wody to nie koniecznie Smile Są rózne opinie na ten temat a ja od siebie na ten temat powiem iż woda jest przeznaczona dla ludzi którzy chcą stracić na wadze :-) Oczywiście podczas treningów należy uzupełniać płyny no ale...

Ja ci polecam kupić jakieś białko na którym ujedziesz tylko nie za dużo ! Big Grin I żeby ci za jakiś czas strzykawka z tyłka nie wystawała. Pamiętaj, że liczy się intensywność i, że nie ma czegoś takiego jak przetrenowanie. Jak ci zabraknie motywacji to zajrzyj na YT na kanał "Projekt Odwaz Sie Zyc" i powinno cię to podbudować. 3maj się i powodzenia.
Odpowiedz
Jak czytam te ich porady to... typowe Jasie.
Na poczatku cwicz 3x w tygodniu. W zupelnosci wystarczy. Kazda partie miesni raz w tygodniu.
Na jednej sesji po dwie partie. Nogi+bary, Klata+biceps/triceps, plecy+biceps/triceps. Duze partie (plecy, uda, klata) 12-16serii, male (bic, tric, bary, lydki)9-12serii. Do tego brzuch ze dwa cwiczenia po 3-4serie na kazdym treningu.
Boli mnie strasznie, ze nie pytasz o diete. Bez niej mozesz zapierdzielac ile wejdzie, a efekty beda znikome.
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
Ok dzięki wielkie. Smile
Odpowiedz
(07.03.2015, 21:30)Marcin UK WRK napisał(a):  Co Ty pierdzielisz. Białko z ryżu? ;o
Ryby, miały być ryby Tongue. Pisząc to myślałem o ryżu, bo kolega mi polecał i dlatego to palnąłem Tongue.
Odpowiedz
Na brzuch to chyba każdy wie, brzuszki, brzuszki i jeszcze raz brzuszki.

Serie regularne.
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
A co pić, a czego nie ? Np wode, jakieś 4move itp?
Odpowiedz
Z dietą to Ci niestety nie pomoge, ale pochodź po necie. I tam masz np. DIETA Treningowa dla mężczyzny czy coś takiego Smile
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
Wiem czytałem, ale tam ciężko bo jeden pisz, zę to dobre, a drugi, że to i nie wiadomo co potrzeba, a co nie Big Grin
Odpowiedz
Powtórzę się. Jedz na jakąś bardziej rozwiniętą siłownie i poproś o rade. Tamten trener napisze Ci dokładną dietę, napisze plan ćwiczeń oraz pokarze jak wykonać prawidłowo dane ćwiczenie. Tutaj na forum chyba nie ma takiego specjalisy, aby mógł Ci pomóc. Wiadomo, że ludzie na forum udzielą Ci wskazówek oraz porad itp. ale to nie to samo co porada od trenera. Smile

Odpowiedz
Tak tylko, że Ja do miasta mam około 35 km Smile
Odpowiedz
(08.03.2015, 16:43)Snowy DU napisał(a):  Na brzuch to chyba każdy wie, brzuszki, brzuszki i jeszcze raz brzuszki.

Serie regularne.

Brzuszki całe g dają. Spośród wszystkich ćwiczeń chyba najmniej.

Co do picia wody, to nie tylko jak chcesz schodząc, ale podczas treningu również. :-)

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz
Do tego mogę dodać jakiś bieg? Zamierzam również porządnie rozpocząć treningi w piłkę Smile
Odpowiedz
Za bardzo te dwa przedmioty się nie łączą niestety :-o

Że tak powiem.. coś musiało by dominować :-)

[Obrazek: 2e1979k.png]
Odpowiedz
Jakby nie patrzeć to na początku chce trochę więcej siły Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio