Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia ( klata, brzuch, nogi )
Od kiedy brzuszki nic nie dają? Jak się ćwiczy po 20 to nic, ale już np. seriami 3x50 codziennie + przysiady na łydki i uda... Stary! Big Grin
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
Masz pewność, że dają?Big Grin
Odpowiedz
Tak. Sam robie codziennie wieczorkami 80 brzuszków, 15 pompek. Nie ilość lecz regularność Smile

_-
I nie jest tak źle * ;d
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
hehe to chyba też zaczynam xdd
Odpowiedz
Same brzuszki nie dadzą Ci nic. Przy wykonywaniu brzuszków miejśnie brzucha są najmniej obciążone. Tzw. półbrzuszki są już dużo lepszym rozwiązaniem + kilka innych ćwiczeń. Jak znajde podeśle Ci je na pw. Z samymi brzuszkami daleko nie zajedziesz bo jak powiedział Adrian one g daja Smile

Odpowiedz
Kiedys trzeba Big Grin

Konrad DU.

Z samymi brzuszkami nie zajedzie?
Hahaha, dobre Big Grin

Brzuszki na podłożu prostym są rozgrzewkowymi ćwiczeniami na np. pompki, czy jakieś inne duperele.

Mi nie chodzi o takie. Tylko pod kątem tam w dół. Żeby to właśnie z dołu się podciągać.
Najpierw spalisz tym tkanke tłuszczową, a następnie wyrzeźbisz ,,kaloryfer" oczywiście nie samymi brzuszkami.
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
To nie zmienia faktu, że brzuszki dają najmniej z pośród wszystkich ćwiczeń. Już nawet Połbrzuszki daja w ciul więcej Smile

Odpowiedz
Niby racja, ale jak wykonuje 40 brzuszków i idzie 2 seria to już czuć, że coś boli Big Grin
Odpowiedz
Wcale, że nie dają mniej niż inne ćwiczenia.

Biorąc pod uwagę to, że przeciętny KOWALSKI zdoła zrobić więcej brzuszków niż pompek.
To więcej osiągniesz 3-4 seriami po 50 brzuszków, niż 1-2 po 20.
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
A wykonaj sobie 40 półbrzuszków (tylko bez oszukiwania i w momencie najwiekego napięcia brzucha wytrzymaj 2 sekudy i następny) bardziej boli, więcej daje. Do tego pompki, rowerek i unoszenie nóg wisząc na jakimś drążku Smile jak znajde plan to ci wyśle

(08.03.2015, 19:00)Snowy DU napisał(a):  Wcale, że nie dają mniej niż inne ćwiczenia.

Biorąc pod uwagę to, że przeciętny KOWALSKI zdoła zrobić więcej brzuszków niż pompek.

Dużo mniej dają Smile

(08.03.2015, 19:00)Snowy DU napisał(a):  Wcale, że nie dają mniej niż inne ćwiczenia.

Dużo mniej dają Smile

Odpowiedz
Jeśli chodzi Ci o domowe ćwiczenia to możesz robić naprzemiennie BYLE REGULARNIE!

Tydzień 1:
Dzień 1:
2x50 BRZUSZKI
2x15 POMPKI

Dzień 2:
2x40 PÓŁBRZUSZKI
2x15 POMPKI

Dzień 3:
2x50 BRZUSZKI
2x15 POMPKI itd.

Tydzień 2:
Dzień 1:
3x60 BRZUSZKI
3x25 POMPKI

I tak w kółko. Ustal sobie ćwiczenia pod samego siebie Smile

P.S. Konrad DU, wejdź FB, jest sprawa.
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
Właśnie o takie rozpiski mi chodzi jak wyżej podałeś, tylko aby efekty były do wakacji, przypominam mam jeszcze siłownie 2-3 h dziennie mogę być na niej Smile
Odpowiedz
To dość. Tą rozpiske moge Ci zrobić, ale diete musisz poszukać na necie lub skonsultować z jakimś specjalistą, bo osoby pośrednie.. Sam wiesz jak jest.
~ Bertrand Russel
Odpowiedz
Spoko to podaj tutaj rozpiskę pamiętaj mam do wykorzystania też siłkę Smile Wzrost 190 waga około 75 kg. Wiek 18 Smile
Odpowiedz
(08.03.2015, 17:44)Konrad DU napisał(a):  Powtórzę się. Jedz na jakąś bardziej rozwiniętą siłownie i poproś o rade. Tamten trener napisze Ci dokładną dietę, napisze plan ćwiczeń oraz pokarze jak wykonać prawidłowo dane ćwiczenie. Tutaj na forum chyba nie ma takiego specjalisy, aby mógł Ci pomóc. Wiadomo, że ludzie na forum udzielą Ci wskazówek oraz porad itp. ale to nie to samo co porada od trenera. Smile

A ja Ci powtórzę, że gówno prawda. Taki trener nie zna jego ciała. Nie będzie wiedział co dla niego jest dobre od razu. Na początku musi sam sprawdzać co na niego najlepiej działa.
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio