Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia ( klata, brzuch, nogi )
Jak dobra dieta i dołączysz gajnera, co w Twoim przypadku jest niezbędne ze względu na aktywny tryb i co za tym idzie dużą ilość spalanych kalorii to efekty będą już po miesiącu.
Na prawdę bez odżywek czasem ciężko jest w ciągu doby dostarczyć odpowiednią ilość kalorii, a w tym węglowodanów dobrej jakości. A taka odżywka ma na celu uzupełnić niedobory w diecie, bo masę robisz z nadwyżki kalorycznej, więc im więcej tym lepiej. W najlepszych jakościowo odżywkach na rynku masz węglowodany VESTRAGO, czyli najlepsze węglowodany na świecie stworzone dla sportowców o różnym czasie wchłaniania. Taka moja rada.
Odpowiedz
(06.03.2015, 23:14)Arnold71 napisał(a):  Witam. Ćwiczy ktoś z Was na siłowni? Naoglądałem się trochę filmów i dodało mi to motywacji do treningów. Mój wiek to 18 wzrost około 190 waga około 75. Zależmy mi głównie na klacie, brzuch, barki i nogi, czy da radę wytrenować to w 4-5 miesięcy aby jakieś efekty powstały? 
Dzięki !

dawaj trening spartakusa
Heroics Fighters
Odpowiedz
a słyszał ktoś z was o ćwiczeniach aerial straps? Bo u nas w klubie mają być teraz w wakacje, raczej są dla kobiet i tak właśnie czytam co to takiego jest - no przyznam, że dziwne...
Odpowiedz
A używacie jakichś suplementów? Albo stosujecie jakieś diety? Trenuje młodzież, ale jestem dość szczupły, mam sporo mięśni, ale chciałbym przybrać trochę na masie, żeby jakoś lepiej wyglądać. Może jakieś odżywki pomogą? Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
Ja regularnie ćwiczę na siłowni - poniedziałek, środa, piątek mam "treningi". Czasami też w domu ćwiczę, ale trudniej jest mi się wtedy zmotywować.
Stosuję dietę ustawioną przez dietetyka - pięć posiłków, dużo owoców, warzyw, ziarna, zboża, pestki i orzechy. Przybrałem nieco na wadze, ale to dzięki temu, że zbudowałem masę mięśniową a spaliłem tłuszcz. Piję ponad 2 litry wody codziennie i nie podjadam między posiłkami. To wystarczyło, żebym poczuł się znacznie lepiej niż wcześniej - mam więcej energii i siły, poprawiła mi się ogólna kondycja organizmu.
Odpowiedz
Ja teraz się biorę w końcu za siebie, mam dietę teraz zaczynam siłkę ;P Mam nadzieje że motywacja zostanie na długo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio