Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy "Meczowy Weekend"
(23.12.2016, 18:39)Móraż El B napisał(a):  
(20.12.2016, 22:13)Serge Gnabry napisał(a):  
(20.12.2016, 19:33)RED aktoR AM napisał(a):  Luzik, Ja osobiście mogę poczekać. Nie wiem jak Ty Cyrku Big Grin

W przypadku nawet jakbyś zajął miejsca 1-3 to nagrody nie otrzymasz. Niby redaktor ale z umiejętnością czytania ciężko Wink

Bo nikt lepszy nie chciał Tongue
Zacznijmy od tego że nikogo lepszego byś nie znalazł Tongue
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
No kuźwa 9 punktów do top3, mimo iż w 2 kolejkach nie typowałem :c
Łączymy się z Tobą w bólu i cierpieniu
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

(04.01.2017, 18:46)Jan Wypiździec napisał(a):  No kuźwa 9 punktów do top3, mimo iż w 2 kolejkach nie typowałem :c

Na pewno jakaś "mała" nagroda dla tych najbardziej aktywnych też będzie.
Na ten moment dla każdego kto zagrał minimum 12 razy. Oczywiście nie licząc osób z pierwszej trójki Smile
Smile
A może być 4/5/6 razy? Big Grin

Nie.
Smile
Jak chcesz ;>

Dawaj jeszcze konkursy, to aktywny temat na forum i ludzie tu nie trollują Smile
(05.01.2017, 10:16)Cyrkowiec napisał(a):  Dawaj jeszcze konkursy, to aktywny temat na forum i ludzie tu nie trollują Smile

Konkursy zostaną, nie będzie Meczowego Weekendu i nie będzie stałego terminu, że co tydzień. Mogą się zdarzyć np. mecze LM/LE czy reprezentacje.

Zgodnie z zapowiedzią, temat zostaje zamknięty.
Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio