Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pegasus
Pamiętacie to cudo techniki? Mieliście swoje ulubione gry? Moją ulubioną była Contra Smile
Odpowiedz
Pamiętam bardzo dobrze, pewnie nawet gdzieś w kartonie bym znalazł to cudo. Co do ulubionej gry to krótko i na temat - z Contrą nie ma równych. Smile
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
(25.04.2016, 22:37)Dawka napisał(a):  Pamiętam bardzo dobrze, pewnie nawet gdzieś w kartonie bym znalazł to cudo. Co do ulubionej gry to krótko i na temat - z Contrą nie ma równych. Smile

Ja nadal mam w piwnicy to, tylko że joystick musiałbym dokupić gdybym chciał sobie pograć Big Grin
Odpowiedz
Moje już dawno wyrzucone Sad
Miło wrócić do starych czasów, Mario i Contra non stop Big Grin
Emeryt od 28.02.2017
Wszelkie sprawy kierować na GG.
Odpowiedz
(25.04.2016, 22:40)Dawid napisał(a):  
(25.04.2016, 22:37)Dawka napisał(a):  Pamiętam bardzo dobrze, pewnie nawet gdzieś w kartonie bym znalazł to cudo. Co do ulubionej gry to krótko i na temat - z Contrą nie ma równych. Smile

Ja nadal mam w piwnicy to, tylko że joystick musiałbym dokupić gdybym chciał sobie pograć Big Grin
To chyba nie problem Big Grin

(25.04.2016, 22:44)Serge Gnabry napisał(a):  Moje już dawno wyrzucone Sad
Miło wrócić do starych czasów, Mario i Contra non stop Big Grin
Ostatnio sprzątałem w garażu to znalazłem kilka gierek. Big Grin
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
Tanks, Micro Machines oraz to: http://www.ppe.pl/pliki/gallery/0/4/1/530x650_40143.JPG
Moje top3.
W międzyczasie weszła sztuczka magiczna,
Był proch, był kryształ, a teraz zwis mam,
Dupie odwala, mam chęć przywalić z liścia,
I nie tylko w tłusty zad, ale i kurna na ryj sam... - MRZ 2k17

[Obrazek: royce.jpg]

Odpowiedz
Najlepsze tanks i contra ! Big Grin
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
(26.04.2016, 10:05)L Suarez FcP napisał(a):  Najlepsze tanks i contra ! Big Grin

Ja bronię orzełka a Ty rozwalaj gości!
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Zawsze taką taktykę obierlem xD
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
(26.04.2016, 13:05)L Suarez FcP napisał(a):  Zawsze taką taktykę obierlem xD

A kto nie Smile
Odpowiedz
O żesz kurde, wontecek idealny dla mnie! Big Grin Ile ja przy tym czasu spędzałem... Tyle tych ulubionych gier było, że nie wiem od czego zacząć tak naprawdę... Wink

Zacznijmy od... 168 IN 1: Arkanoid, Tetris, Mario, Popeye, Pin Ball, F1 Race, Urban Champions, Baseball, Ice Climber, Mappy, Galaxian albo Galaza (nie pamiętam która z nich, chyba Galaza), Antarktic, Pac Man, Tank, Combat, Lode Runner - to chyba te najważniejsze.

Z pozostałych to, hmmm... przede wszystkim Majkro Majszines (zawsze wymiękałem na jednej z ostatnich map, w wodzie)! Sporo grałem też w Bigfoot i Bignose. Co tam dalej było - Robin Hood, Duck Tales, Adventure Island, Flintstones, 1942 i król wszystkich ścigałek: R.C. Pro-Am II. I całą masę innych, których nazw nie pamiętam albo nawet nie znam. Była taka gra z czarodziejką, która potrafiła zmieniać kolor i używać różnych w mocy, w zależności od tego na jaki kolor się zmieniała. Ale zawsze zapominam nazwę tej gry. Sprawdzam, a potem i tak zapominam.

Jakiś czas temu grałem w niektóre z wyżej wymienionych - ściągnąłem sobie emulator, trochę gierek... i grałem. Raz nawet poszedłem do kumpla, z rana, żeby nawalać w Tetrisa na dwóch...

Edit: o, już mam: Krion Conquest.
Odpowiedz
(26.04.2016, 18:48)FT Pablo napisał(a):  O żesz kurde, wontecek idealny dla mnie! Big Grin Ile ja przy tym czasu spędzałem... Tyle tych ulubionych gier było, że nie wiem od czego zacząć tak naprawdę... Wink

Zacznijmy od... 168 IN 1: Arkanoid, Tetris, Mario, Popeye, Pin Ball, F1 Race, Urban Champions, Baseball, Ice Climber, Mappy, Galaxian albo Galaza (nie pamiętam która z nich, chyba Galaza), Antarktic, Pac Man, Tank, Combat, Lode Runner - to chyba te najważniejsze.

Z pozostałych to, hmmm... przede wszystkim Majkro Majszines (zawsze wymiękałem na jednej z ostatnich map, w wodzie)! Sporo grałem też w Bigfoot i Bignose. Co tam dalej było - Robin Hood, Duck Tales, Adventure Island, Flintstones i król wszystkich ścigałek: R.C. Pro-Am II. I całą masę innych, których nazw nie pamiętam albo nawet nie znam. Była taka gra z czarodziejką, która potrafiła zmieniać kolor i używać różnych w mocy, w zależności od tego na jaki kolor się zmieniała. Ale zawsze zapominam nazwę tej gry. Sprawdzam, a potem i tak zapominam.

Jakiś czas temu grałem w niektóre z wyżej wymienionych - ściągnąłem sobie emulator, trochę gierek... i grałem. Raz nawet poszedłem do kumpla, z rana, żeby nawalać w Tetrisa na dwóch...

I ja sciagem z torrentow, ale to jednak nie to samo. Mimo to nadal fajniej sie gra w to, niz w obecne gry, ktore mi sie w ogole nie podobaja.

Odpowiedz
Ja zawsze ściągałem z tej polskiej strony, Emu-Info czy coś takiego. Problem polegał jedynie na tym, że nie wszystko się dało uruchomić Big Grin
Odpowiedz
Nie pamietam jak u mnie, ale te najbardziej interesujace mnie gry dzialaly.

Odpowiedz
No u mnie też sporo działało. Ale było swego czasu głośno na temat tego, że niektóre gry ze 168 in 1 się uruchomić nie dały. I nikt nie wie dlaczego, po prostu się nie dało Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio