Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pegasus
(27.04.2016, 13:12)Serge Gnabry napisał(a):  
(27.04.2016, 12:51)Kuba napisał(a):  UWAGA: Nigdy nie miałem PegasusaBig Grin

Rzadziak Big Grin

Albo tak stary że za czasów jego młodości to w rycerzy się bawiono Tongue
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Odpowiedz
Charlie circus - tam też była niezła zabawa Smile
Odpowiedz
(27.04.2016, 14:06)Guardian Of Light napisał(a):  
(27.04.2016, 13:12)Serge Gnabry napisał(a):  
(27.04.2016, 12:51)Kuba napisał(a):  UWAGA: Nigdy nie miałem PegasusaBig Grin

Rzadziak Big Grin

Albo tak stary że za czasów jego młodości to w rycerzy się bawiono Tongue

Ewentualnie udawał dobrego kolege i chodził do innych grac. Big Grin
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
(27.04.2016, 09:51)L Suarez FcP napisał(a):  Ta gra to chyba Adventure Island 3 , ale nie jestem pewien

Myślałem o tym w sumie na początku, ale nie kojarzyłem żeby tam się te stworki samemu wybierało. Tak samo nie kojarzyłem turlania się któregoś z nich... I ta jazda na deskorolce, oł je... Big Grin
Odpowiedz
A w boombermana ktoś grał ? To też całkiem niezła gierka Smile
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
Grało się. Smile
Pamiętam, że jeszcze w szkole na informatyce się grało w coś podobnego.

Było coś takiego że grało się takim jakby Eskimosem z młotem i rozwalało się takie płytki u góry i wchodziło coraz wyżej, a po bokach chodziły foki (?). Może Pablo albo ktoś inny rzucił już nazwe nie wiem.. ale pamięta ktoś? Smile
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
(27.04.2016, 17:51)Dawka napisał(a):  Grało się. Smile
Pamiętam, że jeszcze w szkole na informatyce się grało w coś podobnego.

Było coś takiego że grało się takim jakby Eskimosem z młotem i rozwalało się takie płytki u góry i wchodziło coraz wyżej, a po bokach chodziły foki (?). Może Pablo albo ktoś inny rzucił już nazwe nie wiem.. ale pamięta ktoś? Smile

Ice Climber Smile
Odpowiedz
O właśnie, dzięki. Big Grin
A w Chip 'n Dale graliście?
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
Graliśmy. Rzucanie skrzynkami i pomidorami, to jest to! Big Grin

A jaka jest najbardziej wymagająca gra, którą kiedykolwiek odpaliliście na Pegasusie? Nie mówię o wymaganiach sprzętowych, raczej o... poziomie trudności. Ja mam jedną, szczególnie hardkorową - taki Dark Souls jeśli chodzi o Pegasusa Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=ovRanSrw5Xs - nie znam osobiście nikogo, kto przeszedł chociaż kilka map Tongue
Odpowiedz
Albo to gdy się skakało po tym maszcie czy czymś w góre i się spadało. Big Grin

U mnie to były również wspomniane wyżej kaczki. Big Grin
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
Masztu żadnego nie pamiętam. Charakterystyczne w tej grze były dla mnie tylko skrzynki i pomidory, z misji to tak niewiele mi świta Tongue Chyba jedne z pierwszych misji były w jakimś mieście, potem przenosiły się do jakiejś kuchni - nie wiem, coś tak tylko przez mgłę kojarzę...

Kaczki Wam trudność sprawiały? Smile Kaczki były przecież izi... Mnie bardziej denerwowały te majstry na dzikim zachodzie, co jeden stał po lewej i drugi po prawej. Albo taka niebieska plansza, gdzie się pojawiały trzy osoby i w szybkim czasie trzeba było podjąć do kogo strzelić. Nazw nie pamiętam dokładnie, chyba Wild Gunman i Hogan's Alley. Jestem ciekaw, kiedy powstanie na PC jakiś shooter, w którym będziemy strzelać z takiej atrapy, jaka była na Pegasusie. To by było coś! Albo już jest a ja znowu jestem sto lat za murzynami Wink W sumie... Na konsole są te wszystkie urządzenia peryferyjne, więc... kto wie.
Odpowiedz
Skrzynkki pomidory i rzucanie drugim graczem. Big Grin
Właśnie to było chyba na początku w tym mieście.
Znalazłem zdjęcie tego - http://gamefabrique.com/storage/screensh...s-1-04.png

No izi izi, takie izi, że aż w nie nie grałem później. Big Grin
To na dzikim zachodzie pamiętam, ale tego drugiego nie kojarzę.
Życzę powodzenia dalej!

Odpowiedz
na informatyce w gimbie to się grało w rozbitków na macintosh'ach i gre 'mario' podobną gdzie trzeba było klikać poszczególne literki, od 250 dobrze wyklikanych 6 się dostawało Big Grin
Odpowiedz
Jedna z moich ulubionych gier to ten Królik Buggs (nie wiem czy dobrze ) to była fajna gierka , albo adventure Island 1/2 . No i te potworki ale jeszcze chyba nikt nie wie o co mi chodzi . A szkoda , zagrał bym gdybym znał nazwę Big Grin
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
(27.04.2016, 19:44)Dawka napisał(a):  Właśnie to było chyba na początku w tym mieście.
Znalazłem zdjęcie tego - http://gamefabrique.com/storage/screensh...s-1-04.png

O, te pomidory to były jabłka chyba... Blush Blush Blush
To jest dokładnie ta misja, o której mówiłem - to sam początek gry chyba jest, tylko to pamiętam tak naprawdę...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio