Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pegasus
A w Batmana ktoś grał ? Ja nie umiałem przejść juz pierwszej planszy . To był kozak
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Odpowiedz
Tak, w Batmana też grałem. Ale nie wiem, czy to była jedna część, czy kilka... Na pewno w coś z Batmanem grałem.
Odpowiedz
(27.04.2016, 20:25)L Suarez FcP napisał(a):  Jedna z moich ulubionych gier to ten Królik Buggs (nie wiem czy dobrze ) to była fajna gierka , albo adventure Island 1/2 . No i te potworki ale jeszcze chyba nikt nie wie o co mi chodzi . A szkoda , zagrał bym gdybym znał nazwę Big Grin

I co w tych potworkach się robiło? Big Grin

(27.04.2016, 20:39)FT Pablo napisał(a):  
(27.04.2016, 19:44)Dawka napisał(a):  Właśnie to było chyba na początku w tym mieście.
Znalazłem zdjęcie tego - http://gamefabrique.com/storage/screensh...s-1-04.png

O, te pomidory to były jabłka chyba... Blush  Blush  Blush
To jest dokładnie ta misja, o której mówiłem - to sam początek gry chyba jest, tylko to pamiętam tak naprawdę...

Aż bym sobie zagrał w to. Big Grin
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
No wiesz, ściągnąć to nie problem... Tongue Ciekawe, czy te emulatory miały multiplayera... Ale pewnie nie, bo by musiały obsługiwać jakieś lobby, serwery...
Odpowiedz
Dawka . Wybierało się jednego z 4 (chyba ) i szło . Te potworki miały różne umiejętności . Zielony na pewno się turlal , a reszta ... nie mam pojęcia Smile
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

Odpowiedz
Nie będę zaśmiecał sobie komputera. Big Grin
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Odpowiedz
(27.04.2016, 20:49)L Suarez FcP napisał(a):  Dawka . Wybierało się jednego z 4 (chyba ) i szło . Te potworki miały różne umiejętności . Zielony na pewno się turlal , a reszta ... nie mam pojęcia Smile

Tak wyglądało 90% gier na Pegasusa... Big Grin Widok z góry, z boku? Zbierało się coś, atakowało się czymś? To było na jakimś "zbiorczym" kartridżu, pojedyncza gra? Może cel gry kojarzysz? Nie wiem, ratowało się kogoś? Jakiegoś bossa może z gry pamiętasz? Cokolwiek...
Odpowiedz
Teraz patrze na zdj gier . Fajne było też to zoo , zawsze kulem się na tej małpie co skakała przez obręcze

Odpowiedz
Ooo, wiem co jeszcze było... Galaxy 5000!
Odpowiedz
tylko Mario Smile

Odpowiedz
Ewentualnie Tetris xD

Odpowiedz
Była jeszcze "konkurencja" dla Fify i PES - po prostu Soccer. Kojarzycie?
Odpowiedz
Taak . Fajna gierka ale zawsze wolałem hokej , łatwiej mi się grało xD

Odpowiedz
Ja też wolałem hokeja Big Grin Excite Bike jeszcze był, też się sporo poginało...
Odpowiedz
(28.04.2016, 20:07)FT Pablo napisał(a):  Ja też wolałem hokeja Big Grin Excite Bike jeszcze był, też się sporo poginało...

Ja zwykle tych najgrubszych i średnich wybierałem . Im się najtrudniej krążek odbierało Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio