Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bukmacherka
Raczej bez szans Big Grin
Odpowiedz
Real, Tottki wygrane i Bayern - Arsenal obie strzela kurs ok 5
Już się bałem, że Real przegra. Ale jest 2-1 na razie :p
Odpowiedz
http://screenshot.sh/mKNObZCoCl7G1

dawno się nie grało a tu git
Odpowiedz
Za niedługo reprezentacja, a więc trzeba coś zagraćBig Grin
Macie jakieś pomysły?
Odpowiedz
HT 1, FT 2,
Czarnogóra - POlska
Odpowiedz
Myślisz, że Czarnogóra jest w stanie wygrać 1 połowę? Ja chyba czysto na Polskę wjadę i tak kurs nie najgorszy Big Grin
Odpowiedz
Witaj Piotr,

Z przykrością informujemy, że William Hill postanowił wycofać się z oferowania swoich wszystkich usług hazardowych dla rezydentów Polski w najbliższej przyszłości.

Przepraszając za wszelkie niedogodności z tym związane, chcielibyśmy podkreślić, że decyzja ta została spowodowana regulacjami prawnymi, które są poza naszą kontrolą.

Wkrótce wszystkie konta graczy zarejestrowane przez osoby zameldowane w Polsce zostaną zawieszone. Od godziny 00:01 w dniu 31. marca 2017 roku dostęp do naszych produktów hazardowych zostanie zablokowany.

Jednakże do godziny 23:59 w dniu 30. marca 2017 roku konto gracza pozostanie dostępne w celu wypłaty środków. Po prostu po zalogowaniu należy przejść do sekcji „Moje Konto” a następnie przejść do sekcji „Wypłata” i zlecić wypłatę środków.

hehehe myslalem ze cos zmienia ale jednak dupa xD
Odpowiedz
Ustawa hazardowa robi swoje.. teraz zagraniczni będą sie zwijać powoli Big Grin
Czyli tera będzie możliwość grania tylko w polskich bukach? Orientujesz się w tym może? Big Grin
Odpowiedz
Jeżeli zagraniczne firmy dostosuję się do ustawy to mogą zostać na rynku z tego co wiem. Pewny nie jestem oczywiście bo nie siedzę za bardzo w temacie ale chyba jakiś artykuł o tym wpadł mi w ręce
Odpowiedz
zagraniczni nie znikna ani sie nie dostosuja raczej, beda grali tak samo tylko wlasciciele kont w polsce beda ponosic odpowiedzialnosc a nie oni xDDD

wg mnie
Odpowiedz
Tylko ma wejść rejestr domen zakazanych, pytanie na ile będą blokowani i czy będą to obchodzić
Odpowiedz
Jak narazie zagraniczni zwijają interesy Big Grin
Jakiego buka polecacie teraz ? Mam już mniej więcej zarysowaną opinie, ale jeszcze chce poznać Waszą Smile
Odpowiedz
ma ktoś jakieś pewniaczki na ten weekend ?
Odpowiedz
(24.03.2017, 21:48)rolas1 napisał(a):  ma ktoś jakieś pewniaczki na ten weekend ?

Huragan Kocikowa - Zryw Zator

1 to pewniak
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio