Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

32 68.09%
Nie

15 31.91%
Razem 47 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca s11
Cel: Oszczędność czasu.
Temat: Możliwość włączenia pracy na więcej niż 10 minut.
Jaki serw: 11
Uzasadnienie: Większość osób denerwuje pewnie fakt iż trzeba co 10 min wchodzić i zaczynać pracę od nowa.Ja jednak chciałbym to zmienić,bo kto w nocy będzie siedział cały czas na ft i co 10 min klikał pracę?Może parę osób.Można by dodać coś takiego jak jest np. na s10:10min,30min,1h,również dodać też 6-8h(ale mogłoby to być dostępne dopiero po godzinie 22,gdyż niektórzy idą spać).
Plusy: Oszczędność czasu,itp.
Minusy: Nie widzę.

Dodałem ankiete. //Dawka
Osobiście przyznam, że z pewnością nie przeszkadzało by to nikomu, jeśli by musiał wybrać konkretny czas pracy. Pomysł na plus, RIP jest za.
#RobięImPogrzeb
Sporo będzie na nie bo to za łatwo bo to trza siedzieć 32h na dobę ja jestem na tak. Płatnicy i tak mają za dobrze ;p
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Ja również jestem na tak jednak aby nie było zbyt dobrze proponuję max godzinę ewentualnie dwie godziny można za jednym kliknięciem zrobić w dzisiejszych czasach nie ciężko o telefon z internet i wbiciem przynajmniej raz na godzinę dwie by zrobić pracę . Praca po 10 minut jest męcząca , czasochłonna i ciężka można by było pójść nie co graczom na rękę .
(18.09.2016, 01:04)prawdziwyArmeńczyk napisał(a):  w dzisiejszych czasach nie ciężko o telefon z internet i wbiciem przynajmniej raz na godzinę dwie by zrobić pracę .

O Telefon i internet może i nie ciężko ale o wbicie co godzinę do gry dla osoby pracującej już bardziej ten problem się objawia. Tongue Osobiście jestem za. Naklikam to ja się podczas treningu, więc podczas "Pracy" można by to pominąć. Tongue
Jestem na tak, ale max pracy to 30min.

Edit.
Zły czas wpisałem ;d
Emeryt od 28.02.2017
Wszelkie sprawy kierować na GG.
A ja jestem na nie, co za problem wejść co 10 minut na FT i w ciągu minuty zalogować się i kliknąć prace? Żaden wysiłek. Jesteś aktywny masz więcej euro.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
(18.09.2016, 10:59)Dawka napisał(a):  A ja jestem na nie, co za problem wejść co 10 minut na FT i w ciągu minuty zalogować się i kliknąć prace? Żaden wysiłek. Jesteś aktywny masz więcej euro.

A zwłaszcza, że Autor chce dodać możliwość pracowania od 6 do 8 godzin :O
Wtedy moduł ten traci sens..
Emeryt od 28.02.2017
Wszelkie sprawy kierować na GG.
Mozna zrobić tak jak kiedyś było jak dobrze pamiętam było na 10-20-30 min i nawet na te 30 min może być zawsze coś jak się w realu w robocie siedzi zawsze szybciej kasa wpadnie a ogólnie jestem na TAK
[Obrazek: 3b5db0f518f1e.png]
(18.09.2016, 11:01)Serge Gnabry napisał(a):  
(18.09.2016, 10:59)Dawka napisał(a):  A ja jestem na nie, co za problem wejść co 10 minut na FT i w ciągu minuty zalogować się i kliknąć prace? Żaden wysiłek. Jesteś aktywny masz więcej euro.

Zarzucasz na noc i kilka milionów wpada Tongue

Jak już to można dać max 30 minut ale tak by więcej można było zyskać euro dając 3x po 10 minut. Ma być niewielka różnica ale jednak.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]

Nie traci sensu jakby był dostępny dopiero po 22 np. do 6 rano. Niektórzy normalni ludzie idą do szkoły/pracy i nie będzie im się chciało wchodzić i klikać co 30 min, co 1h to jeszcze może przeboleją.
(18.09.2016, 12:19)Misiek AM napisał(a):  

Nie traci sensu jakby był dostępny dopiero po 22 np. do 6 rano. Niektórzy normalni ludzie idą do szkoły/pracy i nie będzie im się chciało wchodzić i klikać co 30 min, co 1h to jeszcze może przeboleją.

Skoro nie chce im się wchodzić i klikać to po co w ogóle grają w to?
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Kiedyś można było 6 godzin pracować Big Grin , tylko nie było blokady treningu. Jestem za, o ile to nie będzie 30 minut, a będzie można zarobić tylko dolną granicę euro z przedziału.
All I ever wanted

All I ever needed
Is here in my arms
Words are very unnecessary
They can only do the harm

(18.09.2016, 12:34)Guardian Of Light napisał(a):  
(18.09.2016, 12:19)Misiek AM napisał(a):  

Skoro nie chce im się wchodzić i klikać to po co w ogóle grają w to?

Bo tak jak napisał są normalni. Nie siedzą tak jak wy 24/7 na FT. Jestem na tak. Tylko ze praca max 30min
(18.09.2016, 11:06)Basia658 FTC napisał(a):  Mozna zrobić tak jak kiedyś było jak dobrze pamiętam było na 10-20-30 min i nawet na te 30 min może być zawsze coś jak się w realu w robocie siedzi zawsze szybciej kasa wpadnie a ogólnie jestem na TAK

I ona mi pisała, że chcę ułatwiać grę... Big Grin Big Grin Big Grin

Oddaję głos na nie Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio