Ogłoszenia
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę odbyć pojedynku (Classsic) vol.2
Witam,
Opisywany przeze mnie problem znów powrócił. Nie moge rozegrac pojedynków teamowych

Serwer: Classic 
ID: 4531045
Też tak mam. Klikam, klikam, a pojedynków nie gram. Po dwóch kliknięciach, klikam 3 i jest alert: "Dziennie możesz stoczyć 2 walki" Jednak walki nie stoczyłem. Coś się zawiesiło.

S: Classic
Cyrko (ID: 1169)
Spróbujcie oboje teraz.
Dalej nie działa. Mało tego nie mam usuniete z listy pojedynki do 12.12

E: W końcu sie udało
Ok, dajcie znać jak błąd wystąpi ponownie.
Dzisiaj wykonałem 1 walkę, a przy próbie odbycia drugiej wyskakuje komunikat że "wykorzystałem limit"
Ok, problem jak widać globalny i mający związek pewnie ze skasowaniem nieaktywnych kont, poproszę Kubę by to poprawił.
Mineły juz 4 dni. Wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany?
(22.12.2016, 14:27)e-maksio napisał(a):  Mineły juz 4 dni. Wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany?

Miejmy nadzieję, że po świętach. Kuba dostał link do tematu parę dni temu, dzisiaj wysłałem ponownie.
Znany jest juz termin usunięcia błędu?

E; Proszę o jakieś info
Zaktualizowałem ilość osób w każdym teamie - jeśli będą jakieś problemy to piszcie i podawajcie ID.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio