Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za zmianą?
Ankieta jest zamknięta.
tak

21 70.00%
nie

9 30.00%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Kontrakt na cały sezon, w kontrakcie są wyszczególnione poszczególne warunki XX minut itp. Po co coś zmieniać, jak właściciel się zgodzi niech wyrzuci gracza i tyle.
Odpowiedz
Właśnie jest coś takiego jak kontrakt... A jak właściciel przestanie grać i kilka graczy odejdzie to jeden gracz na siłę musi siedzieć w klubie bo nie może odejść Big Grin
Najlepszy serwer FT? S11. Potwierdzone info od admina gry!
Odpowiedz
(03.01.2017, 01:32)adamsonm napisał(a):  
(02.01.2017, 21:39)bento04 napisał(a):  ile razy sie spotkaliscie z taka sytuacja ze chce dojsc gracz do klubu "XYZ" , właściciel wyrzuca jednego ze słabszych graczy aby zwolnic dla nowego miejsce. Nowy przychodzi i za 7 dni ucieka, a ten co zostal wyrzucony... przestaje grać.
Kiedy zrozumiecie w końcu że zmiany klubów w taki sposób jak teraz mamy niszczą tą grę. Nie znam innej gry w której można by bylo w trakcie sezonu zmieniac sobie po kilka razy klub. Co to by było jak by w realu piłkarze zmieniali sobie kluby kiedy chcieli, jeśli to takie normalne, to czemu UEFA na to nie zezwala. Jak sie będa kluby rozlatywać, to nie bedziemy mieli z kim grac a każdy gracz przychodząc do klubu powinien z szacunkiem do niego grać minimum do nastepnego okna transferowego i sie zastanowić dwa razy czy zmieniająć klub napewno sobie polepszy.
Ten system który teraz mamy, sie nie sprawdza, poszukajmy lepszego rozwiązania.

to niech słabszy gracz gra w klubie w którym może coś zdziałać a nie pobierać pensję i robić treningi klubowe. Blokady przed odejściem są bezsensu. Wiele razy (gram od s5) trafiałem na kluby w których mimo zapewnień właściciela nie grałem w 1 składzie (większy potencjał niż najgorszy na danej pozycji) bo tym najgorszym był jego kolega. I teraz ja wybierając klub i trafiając na taką kaszane mam siedzieć pół sezonu? a co do walkowerów to chyba są one potrzebne, gdyż w miejsce takich klubów (które mają kilka walkowerów) może wejść inny klub. Tutaj co będzie z nowymi klubami? 10 lig na każde państwo?

słabszy gracz gdzieś musi się rozwijać chyba większe ma szanse w dobrym klubie, a jesli jest słaby to nie przesadzajmy, klub nie zbiednieje bo  po prostu ma małą pensje. Natomiast to że kolega gorszy gra niz ktos lepszy, no to sie nie trzyma kupy. Ale ok, może i tak było lecz to nie jest na pewno czesto stosowane, powiedział bym że miałeś po prostu pecha. Walkowery są bardzo potrzebne tylko komu? nie jest w porządku że nowy klub ktory powstał może wylądować od razu do 1 ligi, gdyż na to po prostu nie zasłużył. Ale tu bardzo dobrze zauważyłeś co z nowymi klubami, może ktoś ma jakiś pomysł? Ja mam propozycję. Jesli się uzbierają kluby na ligę, w co wątpie, to czwarte ligi sa dostępne. A nie oszukujmy sie, nawet jesli ten pomysł wejdzie w zycie, to i tak kilka klubów sie rozpadnie, tego nie unikniemy, możemy to tylko zminimalizować.

(03.01.2017, 21:08)abrus7 napisał(a):  Właśnie jest coś takiego jak kontrakt... A jak właściciel przestanie grać i kilka graczy odejdzie to jeden gracz na siłę musi siedzieć w klubie bo nie może odejść Big Grin

Jeśli właściciel przestanie grąć to mozna go zastąpić. Drogi abrusie, cały szkopuł w tym żeby się kluby nie rozpadały a nie o to że jak właściciel przestanie grać to wszyscy uciekają i po klubie.  Zastępujemy go i i klub gra dalej. Smile
Odpowiedz

(30.12.2016, 10:32)Kuba napisał(a):  Ja jestem na nie. To niczego nie zmieni w tej kestii o której mówisz. Teraz taki gracz odejdzie z klubu a jak go zablokujecie to przestanie po prsotu grać jak ma 2 tygodnie użerać się z klbem w którym nie chce być. I błagam nie piszcie mi, że będą bardziej przemyślane decyzje... Na supporcie codziennie są zgłoszenia że chce odejść bo nie podoba mi sie klub. Poza garstką graczy cała reszta żyje 'z dnia na dzień' i nie planuje jednego klubu  na cały serwer.

Zgadzam sie z toba.
Odpowiedz
Piszesz kontrakt 4 sezony, czyli de facto 4 miesiące. Oznaczałoby to że na s11 dopiero pierwszy raz ludzie by mogli zmienić klub Smile

Zresztą co to zmienia skoro gracza i tak można wywalić w każdej chwili.

Opcja nie przejdzie, Wy nie wiecie ile jest beczenia że mnie zablokowali w klubie i nie mogę odejśćSmile
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Odpowiedz
(10.01.2017, 09:38)Kuba napisał(a):  Piszesz kontrakt 4 sezony, czyli de facto 4 miesiące. Oznaczałoby to że na s11 dopiero pierwszy raz ludzie by mogli zmienić klub Smile

Zresztą co to zmienia skoro gracza i tak można wywalić w każdej chwili.

Opcja nie przejdzie, Wy nie wiecie ile jest beczenia że mnie zablokowali w klubie i nie mogę odejśćSmile
Kuba przypominam pomysłSmile
1. Zawodnik może zmienić klub w oknie transferowym czyli raz w połowie sezonu i raz po jego zakończeniu.
2. Klub może wyrzucić z klubu zawodnika w trakcie sezonu tylko jeśli jest nie aktywny dłużej niż 7 dni.
3. Kontrakty podpisujemy na minimum pół sezonu maximum 2 sezony
4. Zawodnik dochodzi do klubu po podpisaniu kontraktu a nie przed.
5. Zawodnik bez kontraktu tzw. wolny strzelec, może dojść do klubu po zakończeniu okna transferowego
A beczenie wierzę, jest było i będzie ale jakieś reguły muszą być a nie hulaj dusza swa wola.
Odpowiedz
Nadal jestem na nie w tej kwestii, to nie realne życie tylko gra. Grazc musi mieć swobodę przechodzenia. Inaczej może przestać grać
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Odpowiedz
A ja nadal się upieram że gracz to nie święta krowa i jakieś zobowiązania dla klubu powinien mieć. Od zmiany klubów są okna transferowe. a jak skrócicie sezon, to nikt nie bedzie przestawał grać.
Odpowiedz
Ja też jestem za tym że gracz podpisywał by kontrakt który by go zadowalal, miałby w kontrakcie wywyalebie z klubu w każdym momencie to by nir bulo sprawy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio