Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Była propozycja i ni ma
(04.01.2017, 15:20)ErforTakaLooK napisał(a):  
(03.01.2017, 09:17)Kuba napisał(a):  
(03.01.2017, 08:02)L Suarez AM napisał(a):  A Ja chciałem jeszcze zapytać kiedy w końcu będą podglady na tel aukcji kk?  Przypominam że jakieś dwa miesiące temu zaakceptowales

Z tego co pamiętam zostało to zrobieone właśnie te 2 miesiace temu. może cache nie załadowałeś sobie w telefonie? Opróżnij je.

2 miesiace? Co najwyżej jest to od 2tygodni Wink
Jako gracz wyłącznie grający na telefonie - mogę śmiało powiedzieć, że wcześniej to nie działało.

Proszę bardzo Panie najlepiej wiedzący Tongue 
2016-09-07 14:11:03  Poprawiliśmy wygląd niektórych zakładek na telefonie, na telefoniach też będzie pokazywać już ilość KK jakie mamy w Moje Karty
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Odpowiedz
(10.01.2017, 09:46)Kuba napisał(a):  
(04.01.2017, 15:20)ErforTakaLooK napisał(a):  
(03.01.2017, 09:17)Kuba napisał(a):  
(03.01.2017, 08:02)L Suarez AM napisał(a):  A Ja chciałem jeszcze zapytać kiedy w końcu będą podglady na tel aukcji kk?  Przypominam że jakieś dwa miesiące temu zaakceptowales

Z tego co pamiętam zostało to zrobieone właśnie te 2 miesiace temu. może cache nie załadowałeś sobie w telefonie? Opróżnij je.

2 miesiace? Co najwyżej jest to od 2tygodni Wink
Jako gracz wyłącznie grający na telefonie - mogę śmiało powiedzieć, że wcześniej to nie działało.

Proszę bardzo Panie najlepiej wiedzący Tongue 
2016-09-07 14:11:03  Poprawiliśmy wygląd niektórych zakładek na telefonie, na telefoniach też będzie pokazywać już ilość KK jakie mamy w Moje Karty

I serio? Chcesz mi to wmówić? To, że coś dodajecie - nie znaczy, że dziala Wink
Podgląd wyniku też był dodany a wynik zerowy + żadnej notki w zmianach o tym, że poprawione - nie widziałem Wink
Ale tak, pewnie ja kłamie, przecież ja się loguje tylko z telefonu - więc pewnie nie wiem jak szukam kk...
Ty widać masz swój wyidealizowany świat i trzymasz się go kurczowo, szkoda, że tylko Ty go masz ;v
Zgłoszenia od 30.12 niewyjaśnionego tez pewnie nie ma, co? Idź już robić serwer nowy, bo przeciez trzeba

Podgląd wyniku Top Tygodnia*
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio