Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dział
(07.01.2017, 18:56)abrus7 napisał(a):  Czerwoni weżcie go ogarnijcie, bo nie ma bladego pojęcia o niczym a wymądrza się jak nie wiem ktoBig Grin

Ja nie siedziałem jak Ty po testach jak Ty, pisałem jakie FT jest blee..
Pytałem się co nie podoba się graczom z s11 od s10.. Wszystkie informacje przekazywałem Kubie na bieżąco...

I niby co dobrego Ci z tego wyszło?? Bo raczej nie s11 Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

s11 wyszedł bardzo dobry pod względem wszystkiego.. Pisałem,że zmiany które administracja postanawiała zmienić dla graczy były bezsensowne i stracił tylko serwer..
Spytaj się graczy o okres początku gry.. Pisali,że było lepiej niż teraz.. To jak ja miałem coś zmieniać po starcie..
Najlepszy serwer FT? S11. Potwierdzone info od admina gry!
(07.01.2017, 19:05)Marcinek HF napisał(a):  
(07.01.2017, 18:56)abrus7 napisał(a):  Czerwoni weżcie go ogarnijcie, bo nie ma bladego pojęcia o niczym a wymądrza się jak nie wiem ktoBig Grin

Ja nie siedziałem jak Ty po testach jak Ty, pisałem jakie FT jest blee..
Pytałem się co nie podoba się graczom z s11 od s10.. Wszystkie informacje przekazywałem Kubie na bieżąco...

I niby co dobrego Ci z tego wyszło?? Bo raczej nie s11 Smile

Nie dyskutuj z nim o tym tutaj. Olej go. I tak nic mądrego Ci nie napisze i tak, poza tym robi się zbędny spam.
[Obrazek: 374_whoops_.png]
Pabla olewaj,bo znowu coś nie wyjdzie i focha da jak mała dziewczynka.. Mamo oni zrobili coś innego, blee;D
Najlepszy serwer FT? S11. Potwierdzone info od admina gry!
Skoro odpowiedź udzielona to temat można zamknąć, są dyskusje od tego. Tutaj spam nie jest potrzebny.

P.S Ja tematów tutaj zamykać nie mogę Big Grin
Emeryt od 28.02.2017
Wszelkie sprawy kierować na GG.
To ja zamknęWink Jest możliwość stworzenia serwera/gry maksymalnie po myśli graczy. Serwer dla graczy od graczy - może warto na bok odłożyć na razie przepychanki a skupić się na projektowaniu?
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
(07.01.2017, 23:30)Kuba napisał(a):  To ja zamknęWink Jest możliwość stworzenia serwera/gry  maksymalnie po myśli graczy. Serwer dla graczy od graczy - może warto na bok odłożyć na razie przepychanki a skupić się na projektowaniu?

To co, do trzech razy sztuka? Smile W przygotowaniu mamy obecnie treść wiadomości, dzisiaj powinna trafić na wasze skrzynki pocztowe w grze.
Gdybym miał tutaj uprawnienia powiedziałbym, że do czterech razy sztuka. Big Grin Nadal nie jest zamknięte
Nie interesuje mnie bycie ZWYKŁYM człowiekiem

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
A bo ja pisze że zamykam a nie klikam opcji Tongue
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
(07.01.2017, 23:53)Dawka napisał(a):  Gdybym miał tutaj uprawnienia powiedziałbym, że do czterech razy sztuka. Big Grin Nadal nie jest zamknięte

Celowo nie zamykałem na wypadek gdyby komuś nagle przyszło pytanie to głowy Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio