Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Połączenie serwerów
Wiecie co wam powiem.. Tongue ja to bym chciał aby powróciło stare FT i to by powiększyło liczbę graczy naprawdę.. Mniej bajerów takich jak jakis energe drink dla mnie to jest bez sensu.. wystarczy wszystko pomniejszyć a zobaczycie, że gra bedzie ciekawsza... I najlepiej to zaczął bym to od następnego serwera s12 i powrócił do tego serwera co jest classic albo nawet jeszcze bardziej zaostrzyć.. Smile nie wiem co myśli reszta, ale sami pomyślcie....!!
Jakoś nie sądzę by gracze wrócili na Stare śmieci jeśli nic się nie zmieni, lepiej zrobić serwer od graczy dla grqczy
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

[Obrazek: 3e0274aa6687c.jpg]
Hahahahajjaa rok czasu był robiony s11 i po 5 msc zapomjieliscie o s11 i tworzycie coś nowego, takie rozmowy powinny być przed startem s11
Takie rozmowy powstały właśnie po tym jak ludzie zaczęli odchodzić od s11
To, że czasem jest źle - nie oznacza przecież końca. Warto iść do przodu, choćby po jeden dotyk słońca

Od graczy dla graczy. Jak robią swój projekt i sie "nie pytają graczy" - źle. Jak robią specjalne OTWARTE działy na forum, jest kilka osób co podsuwa jakieś pomysły, reszta ma gdzieś. A potem będzie, znowu narzekanie itp i tak w kółko. Niektóre rzeczy sie nie zmieniają XD
W tym wątku nikt nie przedstawił pomyslu na połaczenie. Chyba poza Kojakejk ale jego pomysł jest słaby. Ponadto nikt nie jest praktycznei zainteresowany połączeniem. By możan było dyskutować chociaż każdy gracz musi wiedzieć jakie są itemki, umki na danych serwerach. Do tej pory żaden gracz z s1-s4 nei podał podstawowych danych potrzebnych do połączenia.
Podawane już były milion razy, po co po raz kolejny pisać to samo?
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Godzilla czy jak ci tam, jak wypowiadają się pupilki tacy jak ty i Pablo i reszta osób pokroju arbuza to nie połączą bo wy placzecie
(14.01.2017, 13:57)Kojakejk napisał(a):  Godzilla czy jak ci tam,  jak wypowiadają się pupilki tacy jak ty i Pablo i reszta osób pokroju arbuza to nie połączą bo wy placzecie

Pomijając fakt, że to ludzie tacy jak my i Gad, jako jedni z pierwszych pisaliśmy o potrzebie połączenia serwerów. Już Ci pisałem - lepiej żebyś milczał i stwarzał wrażenie głupca, niż się odzywał i rozwiewał wątpliwości. Weź sobie tą radę do serca, bo pajacujesz na tym forum jak mało kto.

Wieś tańczy i śpiewa, cyrk normalnie Smile

Jak jesteś taki cwany, pokaż mi w którym poście tego wątku piszę, że jestem przeciwny, no śmiało.
Pokaż, że poza wyszczekanym pyszczkiem, masz coś w główce Smile Mentalna piaskownica...
[Obrazek: 374_whoops_.png]
(14.01.2017, 13:57)Kojakejk napisał(a):  Godzilla czy jak ci tam,  jak wypowiadają się pupilki tacy jak ty i Pablo i reszta osób pokroju arbuza to nie połączą bo wy placzecie

Abrus jest jedyny swoim rodzaju, nie ma ludzi jego pokroju, ale co ktoś taki jak Ty może o tym wiedzieć? Prześledz sobie historię rozmów o łączeniu serwerów to zobaczysz że Pablo i GAD nie są temu przeciwni...

Wiecie co w ogóle się nie dziwię, że gracze odchodzą.. Po prostu za dużo wszystkiego jest i nudne sie robi to wbijanie UM.. Moim zdaniem powinno to być bardziej zaostrzone a gra zapewne zrobiła y się sto razy ciekawsza... Pamiętam jak grałem na s1 tam aby miec 1 k um musiałem grać około tyg na samym początku a tutaj co tutaj to lipa jak nie wiem co wsiadam o 9 rano a o 10 mam 3 k um.. Stworzenie nowego serwera i zaostrzenie gry przyciągnie graczy bo będą równe szanse a nie tak jak teraz.. Dla Mnie FT skończyło się na s1.... W ogóle tak strasznie zniszczyli to s1 tymi dodatkami, że przestałem w to grać bo już miałem kilka mln um nudne to już było i to strasznie.. Dla Mnie rywalizacja powinna być równa i sprawiedliwa.. Wtedy będzie jak na starym s1 ze o ligę to trzeba było się bić bo nie było miejsca nawet w 4 lidze tylu graczy było... Ode Mnie tyle i niech administracja to przeanalizuje bo FT pomału się kończy....!
(15.01.2017, 16:07)Roni13pl napisał(a):  Wiecie co w ogóle się nie dziwię, że gracze odchodzą.. Po prostu za dużo wszystkiego jest i nudne sie robi to wbijanie UM.. Moim zdaniem powinno to być bardziej zaostrzone a gra zapewne zrobiła y się sto razy ciekawsza... Pamiętam jak grałem na s1 tam aby miec 1 k um musiałem grać około tyg na samym początku a tutaj co tutaj to lipa jak nie wiem co wsiadam o 9 rano a o 10 mam 3 k um.. Stworzenie nowego serwera i zaostrzenie gry przyciągnie graczy bo będą równe szanse a nie tak jak teraz.. Dla Mnie FT skończyło się na s1.... W ogóle tak strasznie zniszczyli to s1 tymi dodatkami, że przestałem w to grać bo już miałem kilka mln um nudne to już było i to strasznie.. Dla Mnie rywalizacja powinna być równa i sprawiedliwa.. Wtedy będzie jak na starym s1 ze o ligę to trzeba było się bić bo nie było miejsca nawet w 4 lidze tylu graczy było... Ode Mnie tyle i niech administracja to przeanalizuje bo FT pomału się kończy....!

W takim razie zapraszam do dyskusji dotyczącej przyszłości FT.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio