Ogłoszenia
Ankieta: Która z opisanych opcji
Ankieta jest zamknięta.
Opcja od Pablo

12 16.67%
Opcja od Kamil

21 29.17%
Opcja od Kuby

24 33.33%
Opcja "po staremu"

10 13.89%
Żadna - mam lepszy pomysł

5 6.94%
Razem 72 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Główny model rozgrywki
(Wczoraj, 14:29)Pjotero napisał(a):  to skoro będzie podwyższać sukcesywnie to nowi gracze i tak będą w tyle jak zaczną dzień później Big Grin

Będą, ale to będą niewielkie różnice. Jeśli rozwój zostanie spowolniony, to gracz po tym jednym dniu, a nawet tygodniu, wciąż będzie mógł rywalizować z tym lepszym na w miarę równych warunkach.

Teraz po jednym dniu miałeś 3 tysiące UM straty i w pojedynku 1 na 1 praktycznie nie miałbyś szans w żadnym module. Przy założeniu, że nowy system będzie działał lepiej, po jednym dniu tak naprawdę nie będziesz rywalizował z kimś, kogo nie masz pokonać, a jedynie z kimś odrobinę lepszym od siebie.
[Obrazek: 374_whoops_.png]
Odpowiedz
ja tam tu tylko ogólniki widziałem xd
Odpowiedz
Ja dopiero po długim czasie zorientowałem się, na czym polega pomysł Kuby. Tak czy siak zmodyfikowałbym go trochę i Kuba o tym wie Tongue
[Obrazek: 374_whoops_.png]
Odpowiedz
chodzi o to żeby był limit UM, bo jak nie będzie to będą kolejne serwery, więc po co znowu takie pisanie że sie komuś znudzi grać jak dojdzie do maxa. Jesli wariant bez limitu się nie sprawdzał to trzeba go zmienić a ankieta pokazała że co chcą gracze.
Odpowiedz
(Wczoraj, 22:56)bento04 napisał(a):  więc po co znowu takie pisanie że sie komuś znudzi grać jak dojdzie do maxa.

Jak nie będzie możliwości rywalizacji i jedynie poleganie na kartach taktycznych i ustawieniach to gra z czasem stanie się nudna. Ponadto jeśli serwer nie zarobi na siebie to nie będzie za co go utrzymać.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio