Ogłoszenia
Ankieta: Która z opisanych opcji
Ankieta jest zamknięta.
Opcja od Pablo

13 14.94%
Opcja od Kamil

26 29.89%
Opcja od Kuby

29 33.33%
Opcja "po staremu"

11 12.64%
Żadna - mam lepszy pomysł

8 9.20%
Razem 87 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Główny model rozgrywki
f11 bylo genialne - bo wymagalo myslenia.
( trenowanie w.g. piramidy - zamiast bezmyslnego klikania; karty ktore mozna uzywac na bieżąco i byc sredniakiem, lub zbierac - wymienic kilkanascie na raz i wbic sie na czolo klasyfikacji)
Niestety f11 padło - bo wymagalo myslenia.
Dlatego uwazam ze wszelkie zmiany i propozycje zbytnio komplikujace gre są z góry skazane na porazke - niestety Sad
Odpowiedz
(02.02.2017, 11:33)Aysein napisał(a):  Witam, czytając to wpadłem na jeszcze inny pomysł niż pozostałe.

Zostanie wprowadzony wiek i będzie on zależny od nas, do szpitala zostanie dodany specjalny masażysta, do koła fortuny zostanie dodane bonus np. wypoczynek który da nam to że zawodnik wolniej się będzie starzał przez ileś dni. Ustali się maksymalny wiek, po ukończeniu tego wieku nikt nie będzie miał tyle samo UM tylko będzie to zależne od tego ile wytrenował, ile razy korzystał z tego masażysty lub jakichś boosterów, będzie niewielka różnica ale będzie. Po ukończeniu X wieku zawodnik idzie na emeryture, staje się trenerem, nowi zawodnicy mogą nas wynająć za trenera za $ bądź losowania KK, powiedzmy emeryt który gra na obronie da nam % swoich bonusów jakie sam wytrenował, powiedzmy nowy gracz napastnik nie wynajmie trenera, który ma doświadczenie tylko w obronie. Taki emeryt będzie mógł być menagerem klubu, będzie mógł dać bonusy meczowe zawodnikom, organizować spotkania klubowe na których słabsi zyskują więcej doświadczenia i zgrania klubowego, taki emeryt zakładając własny klub będzie miał większe bonusy niż normalny użytkownik zakładający klub, będzie miał większe doświadczenie. Mógłby szkolić juniorów za co otrzymywalibyśmy bonus na drugą swoją postać, zostanie dodany ranking najlepszych trenerów (emerytów). Chodzi mi o to żeby zrobić jak najwięcej opcji dla emeryta, żeby konto nie przepadło i sie nie znudziło, to ma być dopiero początek zabawy. Kluby by mogły zatrudnić takiego trenera płacąc mu za to. Jeśli podoba sie pomysł mogę go bardziej opisać, wszystko wytłumaczyć i ogarnąć tak aby to miało sens.

Czekam na wasze odpowiedzi, pozdrawiam.
 Gdyby to połączyć z tym co napisał HHeyzik...

mi osobiście najbardziej podoba się pomysł "Kuby". Mam jednak pewien pomysł jeśli chodzi o wyniki spotkań, by nie były tak przewidywalne jak ma to miejsce na s11. Myślę, że fajną opcją byłoby dodanie do każdego z klubu trenera. bądź też dodatkowej "pozycji" trener. Mniej więcej chodzi mi o to, że każdy klub ( zarząd klubu ), będzie mógł szkolić swojego trenera w poszczególnych taktykach, mniej więcej tak jak trenujemy swoich zawodników. Taktyk może być sporo, gra pressingiem, atak skrzydłami itd. itd, można też dodać takie coś jak charyzma trenera, która oczywiście wpływa na zawodników, staż trenera, który też by wpływał na wyniki. Wiadomo, że każdy klub rozwijałby trenera inaczej, każda taktyka była by mniej lub więcej efektywna na jakąś tam inną taktykę, wiadomo o co chodzi. Każdy zarządca klubu mógłby zajrzeć w szczegóły ostatnich np. 5 spotkań swoich przeciwników, i po dokonaniu analizy mógłby elegancko dopasować taktykę na mecz z daną drużyną. Wiecie chodzi mi o to by dodać trochę świeżości, by było po prostu co robić, a nie wyklikać PA, coś tam w fabryce zrobić i jakieś karty powymieniać i salut, no i dodatkowo wprowadzić jakiś dreszczyk do spotkań, bo aktualnie wygląda to tak, że drużyna z potencjałem 3kk niemalże zawsze zwycięża z drużyną która ma 1kk, tym samym zawodnicy ba, nawet zarząd nawet nie patrzą jak przebiegło spotkanie, bo po co ??

TO BYŁBY DOBRY KROK DLA FT!
Zależy jeszcze, jakby to wykonali admini...ale już się widzę w roli trenera, który ma pod "skrzydłami" innych graczy : ) 

TO JEST "sposób" NA 'WIECZNOŚĆ' SERWERA!

Jeszcze tak od siebie dorzucę, że nie jestem zwolennikiem pomysłu Kamila. Właciwie,to żaden pomysł nie jest moim zdnaiem wystarczająco dobry. 
ADMINIE JAKUBIE Pasek UM maks 100 UM. oke :Smile Ale czy to wszystkim musi byc dane? Niech to będzie dodatkowa trudność wbicia maksa. Niech to będzie prawie nie realne! 
Ten sam poziom UM kilkudziesięciu klubów też jest nudny ; p Co to za frajda? 
Jak się wie, że się gra z ewidentnie faworytem to jest motywacja, jakiś bodziec dodatkowy. 
WIEK powinien być. I dobrze, by niósł za sobą jakieś zmienne, począwszy od UM.
Starajcie się odzwierciedlić rzeczywisty obraz piłki! TO ZAWSZE DZIAŁA IN PLUS :Smile !

Z tymi nowymi zawodnikami na koncie to dobry pomysł. Ale niech możliwość wybrania kolejnego piłkarza nie będzie za częsta ; p
ja bym proponował. byśmy dostali możliwość gry nowym piłkarzem, w czasie, gdy przechodzimy na emeryturę.Nawet jeżeli byśmy wybierali "karierę" trenera... ADMINI DRODZY niech ta opcja trenerska się pojawi Smile Coś ekstra by było!
Odpowiedz
No tak!
Po co się starać odwzorować rzeczywistość( co by się każdemu spodobało - każdemu "normalnemu" ;p heh), skoro można nawymyślać jakieś kolejne "widzimisię"
Odpowiedz
f11 bylo genialne - bo wymagalo myslenia.

Zgadzam się w 100% to rewelacyjna opcja, według mnie jedna z najlepszych jaka była !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio