Ogłoszenia
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PHP
Mam pytanie odnośnie PHP skierowane do jakiegoś gracza obeznanego w tym temacie lub admina Big Grin Jak zacząć naukę PHP? Jakiś poradnik a może książka? I czy jestem w stanie w domu na podstawie poradników (?) nauczyć się tego języka do jakiegoś przystępnego stopnia?
Odpowiedz
Poradników i kursów jest sporo, uczyć się można też na dobrą sprawę z dokumentacji więc znaleźć materiały to nie problem. Myślę, że Google pomoże Ci w tym. Co do drugiego pytania, oczywiście, że jesteś w stanie nauczyć się PHP w domu, to nie jest wiedza tajemna, dla wybranych, tylko zwykły język programowania jak każdy inny ;-)
Odpowiedz
A masz jakiś poradnik / książkę do polecenia na początek?

Właśnie jest tych kursów troche, tylko jaki wybrać? Od którego zacząć, gdzie jest to wytłumaczone krok po kroku? Chodzi mi o to, abyście mi wskazali jakiś kurs, który będzie dobry do przepracowania na początek, a może jakiś z którego sami korzystaliście? Big Grin
Odpowiedz
Nie pamiętam z czego korzystałem na początku ale co do kursów do wydaje mi się, że codecademy ma dobre więc podrzucam link: https://www.codecademy.com/learn/php. Ogólnie PHP jest wg mnie łatwym językiem więc z jakiego byś kursu nie skorzystał to podstawę się nauczysz.
Odpowiedz
Okej dzięki Big Grin Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odpowiedz
To ja Ci też coś rzucę: http://www.w3schools.com/php/default.asp
Odpowiedz
Dzięki Panowie, właśnie czegoś takiego szukałem. Aby krok po kroku było wszystko pokazane i wytłumaczone te wszystkie funkcje itp. Coś dla mnie, teraz tylko powoli sobie to przyswajać, ale po jakimś czasie nauki może jakaś część w głowie zostanie Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio