Ogłoszenia
Ankieta: Stadiony
Ankieta jest zamknięta.
Tak

9 100.00%
Nie

0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stadiony S11
Temat: Stadiony   s11
Cel: Zwiększenie  Nagród na stadionach na s11 oraz większa liczba osób która by je robiła 
Zmiana na serwerze: 11
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów):   1 : zwiększyć trochę nagrody  na stadionach  bo za wygranie dostaje się takie nagrody 500 Tysięcy euro albo kilka kk 
2 Osłabić  siłę bossów  bo w 10 osób niektóre  stadiony są niemożliwe  
3 Zwiększyć kary za  nieklikanie   bo ludzie dołączają często i pózniej nie ma ich na walce z bossem   .Kara np 2 Dni 
pomysł fajny, jestem na nie

Upomnienie - spam.
Zacznę od przejrzenia bonusów za walki na stadionie - bez podejmowania pochopnych decyzji. Co do osłabienia siły bossów, czekam na więcej opinii.
jestem na tak
ponieważ jestem zwolennikiem większej ilości udogodnień i bonusów otrzymywanych w grze aczkolwiek duża cześć osób na tym form przeważnie jest na nie bo za łatwo bo to ma myc trudne itp.
(29.01.2017, 12:07)Patriota napisał(a):  jestem zwolennikiem większej ilości udogodnień i bonusów otrzymywanych w grze

A potem za dużo tego i płacz, że nie ma co z tym robić, patrz SP na s7 jeśli wtedy grałeś.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Zebranie 10 osób na stadion graniczy z cudem i w dodatku 10 których będzie klikać, ostatni stadion zrobiłem bodajże w listopadzie. Za 5 KK czy 300 k euro nikt klikać nie będzie. Na początku gry się opłacało teraz mija się to z celem.
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Dokładnie. Najczęstszą nagrodą za klikanie jest euro. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że są to śmieszne ilości. Ludzie tego nie robia, bo trochę czasu trzeba poświęcić na to, żeby dostać milion euro.
dam 10 PA i mam 6 mln za 10 min, nic nie robiąc. Więc chyba wniosek jest prosty.
Były MC/MF/Redaktor

dokładnie. Nagroda euro 300 tys. Big Grin. Śmiechu warte, a poziom bossów móglby byc troche mniejszy bo cięzko uzbierac graczy co maja dużo tricków.
ugrać to jest ciężko w 10, jeden nie kliknie i pozostałych 9 się zniechęci, dlatego nie gram od listopada. Tongue To już karne się bardziej opłacają Big Grin
Były MC/MF/Redaktor

Dobry pomysł, na Tak.

Upomnienie - spam. //Dawka
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
nagrody są smiechu warte za stadion 400 k um bo nagroda to 800 tys euro to więcej mam za pracę
minął ponad tydzień i jakieś wnioski opinie ?
Nie dość, że nagrody słabe to daje je podwójnie:
Dziś, 11:03:15 Wygraliście stadion Amsterdam Arena (Boss: Jasper Cillessen). Zdobyłeś: 3 Kart kolekcjonerskich
Dziś, 11:03:15 Wygraliście stadion Amsterdam Arena (Boss: Jasper Cillessen). Zdobyłeś: 91 Punktów Akcji

I co Dawid jakie te bonusy są ?
Były MC/MF/Redaktor

safri czasem się dublują nagrody a czasem jedna nagroda

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio