Ogłoszenia
Ankieta: Podoba się pomysł...
Ankieta jest zamknięta.
Tak

6 100.00%
Nie

0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga FTC
Temat: Liga FTC
Cel: Pomoc FTC
Zmiana na serwerze: FTC
Uzasadnienie przydatności pomysłu:
Witam,chciałbym zaproponować wam gracze jak i również naszej kochanej administracji wprowadzenie jak każdemu dobrze znane relosowanie klubów, ależ spokojnie wiem wiem już było nie raz pisane na ten temat, jednak stwierdzam że w tym przypadku to mogło by się sprawdzić 101%. Jak każdy gracz aktywnie grający na FTC zapewne zauważył, że zaczynają w lidze pojawiać się drużyny z w/o, i w tym rzecz, nie chce robić zmniejszania lig, usunięcia klubów nie nie, jak to kolega Ramirez powiedział i go w tym popieram ,,Gdy zostanie zmniejszenie lig do 2, pozbycie się nieaktywnych klubów, to nasze kochane FTC po prostu umrze." Wiec dochodząc do setna sprawy proponuje wspomniane wyżej wprowadzenie relosowania co 2/3 sezony by dać możliwość grania z rożnymi klubami w rożnych ligach
Proszę was kochani gracze jak i administracje o nie pisanie że to jest FTC i nie ma co zmieniać,to nie zmiana to pozytyw. 
PlusyBig Grinużo by pisać ...
Minusy:Nie widzę a wy Big Grin
Shandy
Oczywiście jestem za tym pomysłem.
Relos co 3-4 sezony urozmaici grę a co ważne zapewniam że będzie mniej klubów nieaktywnych.
Sedno sprawy tkwi w tym że drużyny które de facto nie mają szans na ugranie niczego ( 1-3 miejsca,awansu do LM/LE) po prostu mówiąc niezbyt elegancko olewają mecze a tak wiadomo że wspomniany relos jest losowyBig Grin,nie raz może być tak że i 4-5 drużyn z top 10 będzie grało w jednej lidze a w innej po prostu same kluby z przeciętnym potencjałem więc nikt nie jest głupi i meczu nie odpuści,ba,będzie się starał wzmocnić klub na czym tylko FTC zyska...
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz ...
Nie wiem jak to technicznie by mogło wyglądać
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Chyba nie stanowi żadnego problemu dajmy na to co 4 sezony zrobić przelosowanie drużyn do lig Wink
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz ...
Dokładnie tak jak jest wszystko napisane up dlaczego by nie? jeśli serwer ma nie upaść to trzeba wprowadzać to co my aktywni chcemy... może to przywróci chociaż w minimalnym procencie xxx graczy Wink
Pomysł bardzo dobry, jest szansa że wprowadzi to na serwerze znów nutkę rywalizacji pomiędzy słabszymi klubami.
Relos lig jak najbardziej przydałby się nawet te co 3/4 sezony, ponieważ dla aktywnych graczy na pewno będzie to jakieś urozmaicenie i większa chęć grania a także będzie coś nowego działo się w ligach i na pewno będzie zdecydowanie cieakwsza rywalizacja
(02.03.2017, 14:53)Marcelo GKS napisał(a):  Dokładnie tak jak jest wszystko napisane up dlaczego by nie? jeśli serwer ma nie upaść to trzeba wprowadzać to co my aktywni chcemy... może to przywróci chociaż w minimalnym procencie xxx graczy Wink
Rejestracja jest zablokowana to jak ma graczy przyciągnąć Big Grin
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
No nie wiem, ilość osób głosujących za zmianami jest diametralnie niska. Dochodzi kwestia implementacji kwerendy do bota przygotowującego sezon. Trzeba poprosić Kubę by wypowiedział się od kwestii technicznej.
Nie taka była idea Classica... Relosy weszły dopiero chyba razem z FT3 (s8), wcześniej tego nie było. Dodając takie coś zaprzeczymy zasadom na jakich miałbyć zrobiony. Inna sprawa, ze technicznie nie jestem w stanie tego wykonać
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Tak oczywiście znowu zasłaniasz się bo to jest classic, po prostu dupy się nie chce ruszyć i nam pomoc jakoś a niech zdechnie ten ftc i będzie spokój prawda po co to ruszać skoro śmierdzi róbmy kolejne a to niech sobie będzie i już . Nie potrzebnie się fatygowałem by coś proponować do kitu z tym ... !!!
Shandy
(20.03.2017, 11:29)Shandy napisał(a):  Tak oczywiście znowu zasłaniasz się bo to jest classic, po prostu dupy się nie chce ruszyć i nam pomoc jakoś a niech zdechnie ten ftc i będzie spokój prawda po co to ruszać skoro śmierdzi róbmy kolejne a to niech sobie będzie i już . Nie potrzebnie się fatygowałem by coś proponować do kitu z tym ... !!!

Nie chodzi o to, że niepotrzebnie proponowałeś. Serwer Classic powstał, aby "cofnąć się w czasie" w FT. Dodawanie elementów gry, które powstały później sprawiłoby, że nie byłby to serwer Classic, tylko kolejny serwer FT. Jeśli nawet by to przeszło to nie da się tego zrobić technicznie - tak jak pisał Kuba.
(14.03.2017, 09:58)Kuba napisał(a):  Nie taka była idea Classica... Relosy weszły dopiero chyba razem z FT3 (s8), wcześniej tego nie było. Dodając takie coś zaprzeczymy zasadom na jakich miałbyć zrobiony. Inna sprawa, ze technicznie nie jestem w stanie tego wykonać

Skoro nie jesteś tego w stanie technicznie wykonać i godzi to w ideę Classica to odrzucamy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio