Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

5 71.43%
Nie

2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprzedaż itemów ze zleceń
Temat: sprzedaż itemów ze zleceń
Cel: pomoc szarakom, nie producentom
Zmiana na serwerze: 11
Uzasadnienie przydatności pomysłu: patrząc na to co piszą gracze na chacie doszedłem do wniosku że zaczął pojawiać się problem z kartami i produkcją itemów (gracze musza poprawiać jeden item kilkakrotnie).. fakt powiesz że karty można zdobyć z tricków, treningów itd. Ale dlaczego nie dodać możliwości sprzedaży itemów zrobionych ze zleceń za połowę ich wartości w kartach. Producent sobie nabije kolosalną liczbę kart ze zleceń (nawet nie trzeba ich o to pytać, patrz przykład Daratar, czy nawet inny producent). Zwykłym szarakom powoli zaczyna brakować kart na lepsze itemy i ciągła ich produkcje. 
Czyli krótko i na temat - możliwości sprzedaży itemów ze zleceń zamiast utylizacji.
Czemu zamiast utylizacji? Niech będzie wiecej itemow w obiegu.
Proszę żeby nie wypowiadały się osoby, które na owym serwerze nie grają. Dlaczego? Nie znacie sytuacji panującej na serwerze. 
Plusy:
Minusy:
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
No niby to dobre rozwiazanie, ale nigdy nie masz pewnosci, ze pojdzie za maksymalna ilosc losowan. Z utylizacji masz gwarantowana polowe kk.
zależy zawsze można się z kimś ugadać, poza tym zawsze będzie więcej itemów w obiegu

poza tym zawsze są dwie możliwości, nie znajdziesz kupca (a o niego łatwo) to możesz utylizować pozbawiając innych szansy na dobry item
Życzę powodzenia dalej!

Witam.
Ten pomysł min jest kierowany dla takich graczy jak ja,konto na S11 założyłem ponad miesiąc temu lecz sceptycznie się do niego odnoszę.
Fakt,dam na zleceniu na item te 70kk i tutaj loteria,nie raz ktoś wykonał zlecenie na którym item wyszedł dużo poniżej oczekiwań a karty zbierałem dzień-dwa.
Matt. ma dużo racji w tym co pisze,osobiście wole na pewniaka utylizację za połowę włożonych kk aniżeli liczyć że ktoś mi wylicytuje za więcej kk zwłaszcza że wiadomo że ten item jest niszowy.
Piszesz że jak ktoś nie da mogę go zutylizować,otóż nie,ktoś da 1-2 kk na aukcji i już mam w plecy ponad 30 kk gdyż nie ma opcji wycofaj.
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz ...
Mi to jest obojętne, ale pozwoli to nieco słabszym graczom łatwiej pozyskiwać itemy, z czym aktualnie jest problem Smile
To jest bardzo dobry pomysł , ponieważ słabsi gracze albo ci , którzy nie mają czasu na zlecenie, zdobędą sobie itemy na aukcji i nie będą musieli szukać wiecznie bo teraz trudno na aukcji coś dostać . Gram sam na s11 i nie raz patrzę na aukcję i widzę , że trudno zdobyć . Plusy tego będą , że słabsi gracze albo Ci co nie mają czasu by zbierać kk na zlecenie rozwiną a minusy to , że my jako producenci albo Ci , którzy mogą sprzedać za kk możemy na tym dużo stracić bo nie zawsze za maksymalną ilość losowań muszą iść , ale pomysł fajny i jestem za tym by zostało to wprowadzone Smile
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
A dla mnie mylicie się ( a np Ramirez ma rację). Raczej taka zmiana dotknie słabszych itemów - a na te raczej nie ma popytu. Nie raz widziałem super oferty kończące się za 1-2 KK bo nie było zainteresowania. Przy utylizacji przynajmniej jest pewność że się odzyska część KK.

Jeśli jest problem to bym sugerował po prostu zwiększenie KK z utylizacji do większego procentu
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Ale wtedy jest mniej itemów w obiegu i każdy musi robić sam sobie.

Te bardzo słabe można utylizować ale te lepsze można sprzedać więc co wolisz żeby zostały one również utylizowane?
Życzę powodzenia dalej!

ja osobiscie maksy utylizuje. Ale procent bym zwiekszyl do 75% Smile
Ja miałem MAXY w profilu na sprzedaż za euro + wymiana kart, prawie 4 miesiące. Ogłaszałem na chat i odzew znikomy, wkońcu dałem do utylizacji. Lepiej dać do utylizacji albo komuś znajomemu z klubu. Tak jak piszecie zwiększyć tylko ten %
Podniesione

W takim razie temat zamykam. //Leemon
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio