Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

4 66.67%
Nie

2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany nagród za zadania
Temat: Zmiana nagród za zadania
Cel:
Zmiana na serwerze: 11
Uzasadnienie przydatności pomysłu:Tak rozmyślałem i widzę sytuacje na serwerze 11 , że brakuje kk niektórym graczom. Pomyślałem by wprowadzić nowe zadania albo zmienić nagrody, które dadzą nam kk np. zamiast pa dostawać za wykonanie zadanie You wanna fight?  to wprowadzić losowania, bo ludzie mają dużo PA a kk każdemu brakuję. To jest moja intencja i proszę wszystkich o wypowiedź jak to widzicie,bo wiem , że kiedyś to było poruszane.
Plusy: Więcej losowań i szansa na uzbieranie kart do zleceń,bo zaczyna kart już brakować
Minusy: Nie widzę tu żadnych minusów
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Oczywiście brakuję trochę kart co do pomysłu jestem za
Emeryt FT             

Zamiast ruszać zadania na PA, to można zmienić nagrody w zadaniach, gdzie otrzymujemy śladowe ilości euro.
(11.03.2017, 00:15)Ovi napisał(a):  Zamiast ruszać zadania na PA, to można zmienić nagrody w zadaniach, gdzie otrzymujemy śladowe ilości euro.
Ja tylko to w przykładzie podałem , ogólnie by właśnie niektóre śmieszne nagrody zamienić za losowania
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
(11.03.2017, 00:15)Ovi napisał(a):  Zamiast ruszać zadania na PA, to można zmienić nagrody w zadaniach, gdzie otrzymujemy śladowe ilości euro.

Zmienianie nagród na inny typ w zadaniach, gdzie ktoś już zaczął je wykonywać odpada.
(12.03.2017, 17:50)Dawid napisał(a):  

Zmienianie nagród na inny typ w zadaniach, gdzie ktoś już zaczął je wykonywać odpada.

Nie można wtedy jakiś nowych dodać ,bo nie którym naprawdę brakuję kart.
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Może jakoś zamiast tego zwiększyć nagrody za pozostałe moduły, są na tricki pojedynki, stadiony, karne. Ba! nawet bonusy z TN.
(13.03.2017, 13:22)Cyrkowiec napisał(a):  Może jakoś zamiast tego zwiększyć nagrody za pozostałe moduły, są na tricki pojedynki, stadiony, karne. Ba! nawet bonusy z TN.

Tutaj ja się skupiam na zadaniach bo KK brakuję a za niektóre zadania otrzymujemy śladowe ilości Euro. To nie pierwszy temat o zwiększenie nagród za moduły czy też zadania ale skutecznie nic nie przechodzi a była mowa już
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Teraz już nie zmienią nagród jak ludzie zadania wykonali. Chyba, że jedyną opcją było by wyzerowanie poziomów tych osiągnięć każdemu i wtedy zmiana nagród.
Dawid dobrze napisal, skoro gdzieś było Euro jako nagroda nie można nagle dać KK. BYłoby to nie fair.

Jak już to zwiększenie nagród po prostu z innych modułów
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
To zwiększyć nagrody ze stadionów i z pojedynków na tricki i tyle.
Ale było już coś podobnego jeśli chodzi o nagrody - http://forum.footballteam.pl/showthread.php?tid=19882
Niestety nie zostało to wprowadzone.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Dlatego mówię, osiągnięcia się wykonuje "przy okazji" np. graj xxx czasu. wystarczy że grasz, wykonaj jakis trening to tyle,że trenujesz. Jak komuś naprawdę brakuje są inne moduły, no ale one wymagają czasu, a nie jeden klik i już bonusy z osiągnięć.
Ze stadionów były już zwiększone w tym tygodniu.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
(22.03.2017, 10:22)Kuba napisał(a):  Ze stadionów były już zwiększone w tym tygodniu.
Mi chodzi o osiągnięcia, by zmienić te śladowe ilości euro na kk , mowie to w przykładzie, bo niektórym naprawde brakuje kk, ale to wasza decyzja czy wprowadzicie to ale kiedyś była mowa o tym z tego co pamiętamWink
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
zajmijcie się Classic ! bo tam juz nie ma nic !!!Kiedy wreszcie będą wprowadzone następne zadania z pojedynkami z teamu ????!! Nie ma nic , żadnych zadań ! zróbcie coś wreszcie bo nie ma jak grać ! Po cholerę te pojedynko robimy ? !

Warn - Spam. Post nie wnosi nic do dyskusji. //Leemon

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio