Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

4 66.67%
Nie

2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany nagród za zadania
(22.03.2017, 14:15)Dr Joint napisał(a):  
(22.03.2017, 10:22)Kuba napisał(a):  Ze stadionów były już zwiększone w tym tygodniu.
Mi chodzi o osiągnięcia, by zmienić te śladowe ilości euro na kk , mowie to w przykładzie, bo niektórym naprawde brakuje kk, ale to wasza decyzja czy wprowadzicie to ale kiedyś była mowa o tym z tego co pamiętamWink

No dobra, ale jak mam zmienić Euro na KK w przypadku gdy część wykonała osiągnięcie? Część ma mieć taką nagrodę, a część taką?
Ewentualnie można zmienić wyższe poziomy, których nikt nie wykonał jeszcze bądź dodać kolejne poziomy z innymi nagrodami. Albo zostawić jak jest.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Bądź jeżeli można zresetować osiągnięcia albo jakieś nowe zadania wprowadzić. Losowań coraz więcej brakuje a później jest problem tylko topce nie brakuje albo typowym producentom
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Zresetować nie bo wtedy ktoś 2x odbierze nagrodę za jedno zadanie, a drugi wcale.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
A ja powiem nie. Czas na zmiany. Czas zacząć korzystać z innych modułów by zdobyć losowania - czas zacząć brać udział w eventach i życiu FT.
No ale moje nie nic nie znaczy, więc nic straconego Smile) znając życie to będzie jak na s8, bo FT nie wyciąga wniosków.
Jestem ciekawy czy korzystacie z innych modułów w grze, hmmm? Więc jak z tym jest?
(22.03.2017, 14:15)Dr Joint napisał(a):  
(22.03.2017, 10:22)Kuba napisał(a):  Ze stadionów były już zwiększone w tym tygodniu.
Mi chodzi o osiągnięcia, by zmienić te śladowe ilości euro na kk , mowie to w przykładzie, bo niektórym naprawde brakuje kk, ale to wasza decyzja czy wprowadzicie to ale kiedyś była mowa o tym z tego co pamiętamWink

Widać że nie korzystacie - bo z osiągnięć ma być i koniec kropka. Bo jedno kliknięcie... Ehh.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
(26.03.2017, 09:18)Kamil napisał(a):  A ja powiem nie. Czas na zmiany. Czas zacząć korzystać z innych modułów by zdobyć losowania - czas zacząć brać udział w eventach i życiu FT.
No ale moje nie nic nie znaczy, więc nic straconego Smile) znając życie to będzie jak na s8, bo FT nie wyciąga wniosków.
Jestem ciekawy czy korzystacie z innych modułów w grze, hmmm? Więc jak z tym jest?

(22.03.2017, 14:15)Dr Joint napisał(a):  

Widać że nie korzystacie - bo z osiągnięć ma być i koniec kropka. Bo jedno kliknięcie... Ehh.

Nie chodzi o to Kamil, chodzi , że ja wchodzę na inne moduły ale to jest losowa nagroda np. Z pojedynków na tricki czy dostaniesz losowania czy te 40pa, to nie starcza tak i tak ale to jest moja teoria a Ty masz inną teorię
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Podaj mi Twoje ID, zobaczymy czy korzystasz. Osiągnięcia to nie źródło KK, są inne moduły z których również należy korzystać i to powinno zmienić się FT, dawaniem wszystkiego na kliknięcie niczego nie zmienni.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
(26.03.2017, 14:53)Kamil napisał(a):  Podaj mi Twoje ID, zobaczymy czy korzystasz. Osiągnięcia to nie źródło KK, są inne moduły z których również należy korzystać i to powinno zmienić się FT, dawaniem wszystkiego na kliknięcie niczego nie zmienni.
Oczywiście, że tak . Ja poprostu tak zaproponowalem, zrobicie jak uważacieSmile
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Będziecie coś z tym robić czy odrzucamy?
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Dr. Joint Podaj Kamilowi swoje ID, niech zobaczy czy wszystko robisz Tongue // Teraz nic zmieniać nie można, bo ten co wykonał, będzie stratny.
Już nie gram z szejkiem, tylko gram na innym i nie wiem czy tam było robione , teraz czasem wykonam inne moduły

Temat zamykam // Dr Joint
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio