Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

4 80.00%
Nie

1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FTC promocja na PP
Temat: dodanie nowości na FTC
Cel: Zwięszenie dochodów z serwera oraz zachęcenie graczy do kupna PP
Zmiana na serwerze: Classic

Uzasadnienie przydatności pomysłu:
Chciałem zaproponować wprowadzenie promocji na PP na serwerze FTC.
Podobno FTC przynosi Wam straty, więc może spróbujmy obniżyć koszt PP lub dodajmy jeszcze raz tyle PP do każdego zakupu. Może akurat kogoś zachęci taki pomysł i troszkę ruszymy ten serwer. Nie chce mi się wierzyć, że wymyślicie jakąś przeszkodę przed wprowadzeniem tego pomysłu bo raz, że nie trzeba robić żadnej ankiety ponieważ raczej każdy bd na tak, a dwa, że w przeszłości były wprowadzane tego typu promocje.Także nie jest to jakoś mega skomplikowane i zapewne macie gdzieś w archiwach formułkę która automatycznie to wprowadza.

Plusy: Zwiększenie dochodów z serwera oraz zachęcenie graczy do kupna PP.
Minusy: Brak
Ps. Po pierwsze nie czekajcie z wprowadzaniem tak mało inwazyjnych pomysłów w życie a po drugie na FTC ciągle wisi ankieta dotycząca reprezentacji i nikt nic z nią nie robi.
Pozdrawiam Unstoppable

Dodałem ankietę. //Leemon

Masz 24h na dostosowanie się do wzoru. //Dawka
Ciężko zwiększyć coś czego nie maSmile

Niestety na tym serwerze to jest bezsensowne - tam i tak nikt praktycznie nie gra. Poza s6 to chyba następny serwer do zawieszenia części rozgrywek
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Spróbować chyba warto, czy nadal będziesz upierać się przy swojej tezie ?
Będę ponieważ 0 x 0 to nadal 0
Skoro pomysł został odrzucony to zamykam. //Leemon
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio