Ogłoszenia
Ankieta: Nowy sytem rozgrywek czy może jednak stary ?
Ankieta jest zamknięta.
Nowy

6 50.00%
Stary

6 50.00%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s11 - Nowy system rozgrywek.
Obecny system rozgrywek stał się zbyt monotonny i przewidywalny, czas to zmienić.
Na serwerze jest 495 klubów, a może z 250, którę mają pełną 11 na każdy mecz. Więc obecny system 4 głównych lig, który się dzieli na pierwszą, drugą i trzecią klasę rozgrywkową jest nudny, przewidywalny i całkowicie bezsensu. W każdej lidze są maksymalnie 2 drużyny, które walczą o mistrzostwo, puchar kraju zaś lidze mistrzów/europy jest ich max 3/4. I teraz wychodzę z propozycją by to całokowicie zmienić. 

Zamiast czterech lig, zrobić jedną główną i podzielić na 10 klas rozgrywkowych (bądź mniej / więcej, zależy ile jest klubów gotowych do gry.)
W każdej lidze po 15/20 zespołów ? (Wszystko zależy ile klubów jest gotowe do gry.)
1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 - każdą ligę odpowiednio nazwać, na przykład: zaczynając od ligi 10 - "Żółtodzioby", kończąc na lidze pierwszej - "Lidze Legend" / - wszystko do ustalenia.

Puchara kraju do wywalenia, zamiast tego wchodzi - Puchar ligi 1/2/3 itd. Na tej samej zasadzie co PK. Wtedy mogą też słabsze drużyny powalczyć w swoich ligach, o swój puchar ligi.

Do ligi mistrzów kwalifikuje się 16 drużny z największym potencjałem (liczony najmocniejszy skład przy 100% formy.)
Do ligi europy kwalifikuje się kolejne 16 drużyny na tej samej zasadzie w/w. Co nam daje 32 najmocniesze drużyny na serwerze.
Ligi są losowane również w zależności od ilości potencjału, następne sezony zwerifikują, gdzie jest czyje miejsce. Bo jak wiemy bez zgrania i dobrej taktyki to i potencjał nam nie pomoże.
Co do nagród za poszczególne puchary/medale etc. To jest jeszcze wszystko do ustalnia.

Chciałbym poznać waszą opinię i czy chcecie nowy system rozgrywek, czy zostajecie przy starej monotonii.

Masz 24h na dostosowanie się do wzoru. //Leemon
Upomnienie - brak dostosowania się do wzoru. //Dawka
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
To nie ten czas by wprowadzać tak rewolucyjne zmiany na serwerze 11. Stanowczo jestem na nie
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
tak ja pisze dawka za pózno by coś zmieniać w rozgrywkach i tak 20 klubów w jednej to za dużo
Ja również się wypowiem i to nie czas na takie rewolucyjne zmiany,bo według mnie i tak dużo rzeczy zostało do poprawy
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Ja na nie, pomysły srafiego zawsze są bee

Upomnienie - oceniając pomysł powinieneś robić to kreatywnie podając plusy/minusy pomysłu. //Dawka
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

jestem na tak, gdyż ożywi to rozgrywki ligowe, i nie musi być 20 zespołów, może być i 12 zespołów jak obecnie, ale coś trzeba zmienić. w jednej lidze jest albo dominacja jednego klubu albo 2 zespoły które rozgrywają Mistrzostwo miedzy sobą. Tak naprawdę w całym cyklu sezonowym jest max 2-4 dni gdzie trzeba się wysilić i trzymać formę, zmęczenie, boostery, a inne dni to mecze z zespołami o kilka-kilkanście razy mniejszym potencjale.
co ma wpłynąć na dalszą motywację graczy żeby trenować dzień w dzień ? potrzebny jest impuls i rozgrywki w takim systemie MOIM zdaniem byłyby owym impulsem.
Chociaż jeden rozumny, obecna rogrywka jest dla pozostałych nudna. Wszystko zgarniają kluby topu. Smile + podkręcił bym trochę losowość.
Były MC/MF/Redaktor

a dokładnie 2 kluby Wink

co nie zmienia faktu, że w 1 lidze powinny zawsze grać najsilniejsze zespoły serwera, a nie tak jak teraz po 2-3 silne drużyny w lidze X,Y,Z i dalej przepaść.
Przy okazji rozmów dotyczących nowego serwera sam proponowałem taki, albo podobny system rozgrywek. 12 najlepszych klubów I liga itd. I o ile może mieć to sens na nowym serwerze / grze to na obecnie istniejącym x czasu serwerze 11 obawiam się, że może to nie mieć racji bytu.
Dlaczego ? Oczyścić wszystko ładnie z klubów które nie mają pełnej 11, podzelić jak wyżej pisałem, i gra nabiera sensu, a nie wiecznie tylko jedna drużyna wszystko wygrywa.
Były MC/MF/Redaktor

Dobrze mówicie chłopaki, utożsamiam się z waszymi decyzjami

Upomnienie- rozwijaj swoją wypowiedź, podaj plusy i minusy // Dr Joint
(03.04.2017, 16:39)safri napisał(a):  Dlaczego ? Oczyścić wszystko ładnie z klubów które nie mają pełnej 11, podzelić jak wyżej pisałem, i gra nabiera sensu, a nie wiecznie tylko jedna drużyna wszystko wygrywa.

Według mnie to nie przejdzie , to nie czas na takie rewolucyjne zmiany tak jak pisałem powyżej. Wystarczy , że z tym silnikiem i ligami są problemy a tak naprawdę ma tu znaczenie potencjał oraz taktyka zaawansowana.
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Skończ negować pomysł zasłaniając się, że to nie odpowiedni czas. I uzasadnij to przynajmniej co stoi na przeszkodzie by to zmienić ? Jakie ty masz problemy z silnikiem? I jakie z ligami, skoro tak piszesz .. widocznie jest potrzebna zmiana. Zastanów się czego chcesz a potem krytykuj Smile
Były MC/MF/Redaktor

Co stoi na przeszkodzie? Fakt, że serwer stoi już jakiś czas i zbyt radykalna zmiana taka jak calkowita zmiana systemu rozgrywek jeśli chodzi o ligę nie jest na miejscu. Od kiedy to zasady zmienia się w środku gry? Robi się to na początku, przed startem serwera. I to jest główny problem.

Dużą rolę odgrywa tutaj taktyka i jest jeszcze wiele klubów, które nie potrafią dobrze ustawić taktyki. Duża rolę odgrywa zgranie - w niektórych klubach gracze wymieniają się co sezon.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio