Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedouczeni Moderatorzy i SPAM
#16
"Zabrania się wysyłania 2 i więcej identycznych / podobnych wiadomości w zakładkach: Transfery"

Nie pisze że ma być to zrobione przez jedną osobę. Zostały napisane 2 lub więcej identycznych wiadomości? Tak. Zatem regulamin został złamany.
#17
Nie został. Jeśli wypowiedzi MC i byłych MC Ci nie wystarczają, to możesz zaczekać na samego Dawida, ale odpowiedź będzie taka sama. Jedna osoba NIE NAPISAŁA WIĘCEJ NIŻ JEDNEJ WIADOMOSCI, więc nie ma mowy o złamaniu pkt regulaminu
#18
Neutrino tyczy się jednej osoby regulamin a nie kilku Smile

Poczekamy na Dawida , wypowie się i coś Ci przetłumaczy w tym regulaminie
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum


Wiara czyni cuda Smile
#19
No dobra, niech wam będzie. Mimo wszystko powinny być takie praktyki niedozwolone, albo nie wiem, ograniczone. Po to jest chyba ograniczenie do 1 wiadomości na stronę, żeby nie było takich sytuacji jak non stop to samo ogłoszenie.
Pozdrawiam.
#20
Dawid bedzie zły, że takie pierdoly ktos tu wstawia xd
#21
Tak i co jeszcze ma być zabronione? Nie użyłem Caps Locka, wulgaryzmów, nie wydłużałem sztucznie wiadomości i napisałem jedną na stronę, więc nie złamałem regulaminu.
#22
(07.04.2017, 17:20)Neutrino napisał(a):  No dobra, niech wam będzie. Mimo wszystko powinny być takie praktyki niedozwolone, albo nie wiem, ograniczone. Po to jest chyba ograniczenie do 1 wiadomości na stronę, żeby nie było takich sytuacji jak non stop to samo ogłoszenie.
Pozdrawiam.

Regulamin dotyczy jednej osoby, czyli jedna osoba może wysłać jedną wiadomość. Kilka osób z klubu pisze jedną taką samą wiadomość na stronę, przez co jest ich więcej. Takie same sytuacje występowały na wcześniejszych serwerach z tego co pamiętam. Jeśli masz jakieś propozycje odnośnie gry (nawet regulaminu chatu) możesz napisać swoją propozycję na forum w odpowiednim dziale. Jeśli będzie sensowna i spodoba się innym kto wie, może zostanie zaakceptowana. I druga rzecz, jeśli widzisz, że ktoś w MC nadużywa swojej rangi możesz to śmiało zgłosić do Dawida, a on się tym zajmie. Byłeś niepewny i zapytałeś. Mam nadzieję, że wszystko już jest dla Ciebie jasne. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, niejasności pisz śmiało.
Odpowiedź została udzielona kilkukrotnie więc zamykam. //Dawka
#23
Do kompletu brakuje mojej wypowiedzi, także już wyjaśniam.

Nigdy nie karaliśmy za to, że kilku osób z klubu się zgrało i wysyła identyczne wiadomości na chacie w zakładce Transfery. Regulamin tego nie zabrania. Jednakże każdy z nich może wkleić tylko i wyłącznie 1 wiadomość, 2 na tej samej stronie = spam. Nie będziemy tego zmieniać, nie będziemy krzywdzić osób, które potrafią się zgrać.
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.


Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio