Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

2 40.00%
Nie

3 60.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapamiętanie ostatnich wybranych współczynników tricku
Temat: Zapamiętanie ostatnich wybranych współczynników tricku
Cel: 
Zmiana na serwerze: na wszystkich serwerach
Uzasadnienie przydatności pomysłu: Już wiele razy miałem pewną dziesiątkę i musiałem gdzieś się walnąć i robić cały trick od nowa. W sumie szybko można takie coś dopisać do kodu, czemu nie? A przynajmniej na pojedynczy serwer.
Plusy: Zaoszczędzenie czasu graczom FT
Minusy: 

Poprawiłem tekst wizualnie. //Dawka
A czemu mamy to ułatwiać? Poza tym wystarczą dwie zakładki i problem rozwiązany. Albo długopis i kartka.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Stanowcze nie , ponieważ to jest ułatwienie a żeby zdobyć umiejętności trzeba się wysilić, długopis i kartka albo dwie zakładki i masz po problemie.
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Za łatwo o pomyłke ;/ Próbowaliście to robić na telefonie? Big Grin Powodzenia.

Czy to takie duże ułatwienie? Z reguły większość rzeczy można anulować, jeżeli się pomyliłeś. Tutaj ciężko zauważyć błąd.
Wyjątkiem od reguły jest trening normalny, ale myślę, że zablokowali możliwość anulowania trenowanej umiejętności przez brak dużej szkody dla gracza i dodatkowo odciążenie serwa będzie mniejsze.
Próbowałem i bardzo często to robię - i wiesz co? Żaden problem. Smile
Sprawdź zanim puścisz trick.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Masz racje, aczkolwiek nadal jest to uciążliwe. Niech tam administracja zadecyduje, czy ktoś inny. Problem jest jest dość prosty, nie musze tego jakoś specjalnie argumentować.
Życzę sobie powodzenia, a Wam miłej gry. Jo.
na nie ja ustawiam 90 % tricków na telefonie a jak masz problem weź sobię kartkę i notuj

i zobacz sobie tą  propozycją którą została odrzucona  http://forum.footballteam.pl/showthread.php?tid=19773
(10.04.2017, 14:30)Frescoth napisał(a):  Za łatwo o pomyłke ;/ Próbowaliście to robić na telefonie? Big Grin Powodzenia.

Czy to takie duże ułatwienie? Z reguły większość rzeczy można anulować, jeżeli się pomyliłeś. Tutaj ciężko zauważyć błąd.
Wyjątkiem od reguły jest trening normalny, ale myślę, że zablokowali możliwość anulowania trenowanej umiejętności przez brak dużej szkody dla gracza i dodatkowo odciążenie serwa będzie mniejsze.

Tak, robiłem, na starym s3 i na zwykłych telefonie z javą.
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Gad to w tamtych czasach były takie tel ?

Warn - Spam. Post nie wnosi nic do dyskusji. //Leemon
jestem na nie, to nic nie zmieni a dodawanie tego na każdym serwerze to już przesada, jak na innych serwerach nikt tych tricków nie robi więc dla kogo chcesz to wprowadzić?

(10.04.2017, 19:03)Mateo Angel SB napisał(a):  jestem na nie, to nic nie zmieni a dodawanie tego na każdym serwerze to już przesada, jak na innych serwerach nikt tych tricków nie robi więc dla kogo chcesz to wprowadzić?

Ogólnie to by było bzdurą, bo jeżeli chcesz zdobyć dodatkowe UM nie tylko z treningu normalnego musisz trochę się wysilic a nie, żeby ktoś ci jeszcze pomagał.  Ja na Telefonie często ustawiam i nie mam problemu
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Argumenty wyżej wystarczą by odrzucić pomysł - zresztą na dobrą sprawę jakiś czas temu była identyczna propozycja.

Trochę wysiłku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio