Ogłoszenia
Ankieta: tak czy nie
Ankieta jest zamknięta.
nie

2 11.76%
tak

15 88.24%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coś normalnego
Temat: 1 liga (1 kraj)
Cel:  1 liga (1 kraj)
Zmiana na serwerze: 10
Uzasadnienie przydatności pomysłu: 
proponuje wprowadzić na s10 tylko 1 ligę, 
18 zespołów w pierwszej lidze, 18 i 17 spadają do 2 ligi, pozostałe 16 drużyn kwalifikuje się do LM która będzie składała się z 4 grup po 4 drużyny,
2 liga (ten sam kraj) to również 18 zespołów i analogicznie do 1 ligi i LM tak samo zrobić z tą liga oraz LE, 
niżej można zrobić 3 liga A i B, awans do 2 ligi zdobywałyby tylko drużyny z 1 miejsc, 
1 puchar krajowy dla wszystkich drużyn serwera, 
jeden superpuchar kraju,
z tym że puchar krajowy miałby być całkowicie losowy dobór drużyn, nie finał ST - EF co sezon, tylko że nawet w 1 rundzie mogliby na siebie trafić ST i EF

oczywiscie rozgrywki to
6 dni w tygodniu poniedzialek-sobota liga, wtorek i sroda LM, puchar krajowy sobota i niedziela

Plusy: brak

Minusy: dużo, nikt nie zreformuje pewnie bo nie macie programisty znajac was 

Tekst poprawiony wizualnie.
Chesz wprowadzić jedną ligę i piszesz w propozycji aby zrobić 2 ligę oraz 3A i B ligę? To chyba chodziło Ci o to aby był jeden kraj? Smile
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
No chyba naturalne, nie myślałem że będę musiał komuś to pisać, tym bardziej tobie
Ale jest sens wtedy gra LM? Zwiększyć zmęczenie za ligę i PK i szluz.
Te same zespoły w lidze, w PK, w LM - nuda Big Grin

Albo 2mecze ligowe dziennie i zwiekszyc z 2 do 4 rywalizacji każdy z każdym (jak na s11)
(16.04.2017, 07:21)Pjotero napisał(a):  No chyba naturalne, nie myślałem że będę musiał komuś to pisać, tym bardziej tobie

Znaczy chciałem upewnić się bo 1 liga jest różne od kraju. Kraj to narodowość, w której może być kilka szczebli ligowych. Jedna liga to jedna liga Tongue co do pomysłu jak dla mnie nie ma żadnych minusów.
Cytat:Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
wiesz, to pomysl dla s10, z pewnoscia kazdy kto tam gra aktywnie zczail o co chodzi Big Grin Ty nie grasz wiec mogles nei zrozumiec Big Grin

(16.04.2017, 15:05)ErforTakaLooK napisał(a):  Ale jest sens wtedy gra LM? Zwiększyć zmęczenie za ligę i PK i szluz.

Albo 2mecze ligowe dziennie i zwiekszyc z 2 do 4 rywalizacji każdy z każdym (jak na s11)

nuda??

nuda to jets teraz ze pk spk i lige wygrywaja pewniaki a LM to ST i EF

myslisz ze jakby bylo tyle rywalizacji na duzym poziomie w fazie pucharowej i w lidze przez caly sezon to tylko EF i St by wszystko zgarnialY? ja watpie
18 zespołowa liga i tak by trwała dłużej więc nie ma sensu większą męczy z 2 do 4
Połączyłem posty. //pjotero
Radziłbym przestać podszywać się pod MF, a konkretnie pod Lemona. //Dawca
(16.04.2017, 19:55)Pjotero napisał(a):  wiesz, to pomysl dla s10, z pewnoscia kazdy kto tam gra aktywnie zczail o co chodzi Big Grin Ty nie grasz wiec mogles nei zrozumiec Big Grin

(16.04.2017, 15:05)ErforTakaLooK napisał(a):  Ale jest sens wtedy gra LM? Zwiększyć zmęczenie za ligę i PK i szluz.

nuda??

nuda to jets teraz ze pk spk i lige wygrywaja pewniaki a LM to ST i EF

myslisz ze jakby bylo tyle rywalizacji na duzym poziomie w fazie pucharowej i w lidze przez caly sezon to tylko EF i St by wszystko zgarnialY? ja watpie
18 zespołowa liga i tak by trwała dłużej więc nie ma sensu większą męczy z 2 do 4
Połączyłem posty. //pjotero
Radziłbym przestać podszywać się pod MF, a konkretnie pod Lemona. //Dawka
Dokładnie, popieram kolegę. Jak tak wpadam przelotem na s10 i patrzę na te mecze to faktycznie nuda i monotonność. Ziewam, rutyna, kaszka z mleczkiem. Trzeba urozmaicić te rozgrywki i to dobry pomysł.
[Obrazek: 7447433600_1473273096.png]
I uważacie że to diametralnie zwieje nudę na s10? Wink
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Większość jak na razie jest na tak. Ale jeśli ty masz lepszy pomysł to słuchamy Smile
nie siedzisz na s10 to nawet nie wiesz co sie dzieje, bo nei dzieje sie nic, czekac tylko na final LM i, i tak wiadomo ze EF i ST sie w nim spotkaja na 95%

a tak poza tym nic, 1 liga, 1 pk, LM, wtedy bedzie na pewno ciezej a co za tym idzie, ciekawiej

Post akceptowany. //Dawka
i napisz od razu czy umiecie cos takiego zrobic a nie czy to cos zmieni
każdy medal ma dwie strony, z jednej będzie ciekawiej a z drugiej LM będzie bez sensu

Czemu bez sensu LM

Wtedy można by wprowadzić możliwość rezygnacji z jednych rozgrywek wstawić słabszy skład bez bana bo ktoś chce wygrać LM kosztem ligi albo pk
podobnie chciałem na s11 i Kuba stwierdził, że zbyt późno na takie zmiany. Toż to hipokryzja.
http://forum.footballteam.pl/showthread....005&page=2
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Tutaj nie za późno, tu jest mniej aktywnych zespołów i będzie dobrze w sam raz, niech zaczyna robić

Oraz proszę o dodaniw tego wątku w pasku na s10
Ciekawa opcja. Zawsze to większa rywalizacja i więcej spotkań o stawkę Smile Jak najbardziej za, europejskie puchary nadal można rozgrywać przy takim systemie Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio