Ogłoszenia
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrzutka na serwery 1-9 + FTC
#1
Witam.
W związku z wczorajszą informacją dot. istnienia serwerów 1-9 + FTC mam kilka pytań które nurtują z resztą wielu Graczy.
Pierwsze podstawowe,te tysiąc złotych gdybyśmy się zrzucili to na miesiąc z tego co piszecie ,tak ? Pytam co dalej,następnego miesiąca znowu musimy się zrzucić i uzbierać kwotę 1 tys PLN i tak co miesiąc ?
Następne,dajmy na to uzbieramy tę kwotę lecz oczekujemy coś w zamian,mam na myśli odpowiednie zajmowanie się serwerami.
Podam przykład tylko serwera FTC (podejrzewam że na innych są również jakieś sprawy do załatwienia) błąd jest od kilku miesięcy z generowaniem finału LM/LE a gdy je ręcznie wygenerujecie to są puszczane 2 finały jednych rozgrywek równocześnie.Następna sprawa Reprezentacje,ankieta była,Gracze wyrazili swoje zdanie i nic,za każdym razem dostajemy odpowiedź że nie ma kasy na programisty.
Oczekujemy wyraźniej deklaracji że gdy wpłacimy omawianą kwotę jest rzeczą oczywistą że żądamy solidnego zajęcia się każdą sprawą na każdym serwerze a nie jak to jest dotychczas tylko Dawid wejdzie wtedy kiedy może i co umie to zrobi,bo o reszcie Szanownych Administratorów się nie będę wypowiadał  gdyż przepraszam ale powiem jak jest, od dawna mają owe serwery w głębokim poważaniu.
Tyle z mojej strony,mam nadzieję że nie pojawią się teksty typu: tysiąc złotych to koszt utrzymania maszyny a na programisty to róbcie sobie zrzutkę bo my nie będziemy do was dokładali.
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz ...
#2
Chyba nie zrozumiałeś treści komunikatu. Ta kwota to jest KOSZT MASZYNY żeby w ogóle było na czym grać. To że uda się zebrać na maszynę nie znaczy że nagle rzucimy swoje prace i polecimy robić tam jakieś nowe rzeczy dla 2-5 osób online. Z FT nie ma zarobków i każdy musiał zająć się 'normalną' pracą.

Godzina pracy programisty to około 50 zł. Od początku roku a więc już 5 miesięcy na serwerach 1-7 wydano jakieś 20 zł. Dalej wnioski chyba sam możesz wyciągnąć... Nikt za darmo nie przyjdzie na FT robić rewolucji na starych serwerach.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
#3
Czytać ze zrozumieniem potrafię.
Twoja odpowiedź Kuba mi wystarczy.
Wszystko jest jasne,dziękuję ...
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz ...
#4
Zawsze było tak że najnowszy serwer utrzymywał te wszystkie starsze. Trwało to dobre 7 lat. s7 utrzymywał s1-s6 potem s8 utrzymywał s1-s7 itd itd. Kluczowe jest tu chyba info że serwer przestaje przynosić dochód długo zanim powstawał nowy serwer. Nowy serwer był skutkiem a nie przyczyną. s11 niestety już jest w stanie utrzymać tylko siebie, mi starcza tylko na zapłacenie ZUS.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
#5
Odpowiem krótko,nie gram na FT rok czy dwa,wiem jak było i jest, więc Ci powiem szczerze,nie rób ludziom nadziei ponieważ nikt normalnie myślący nie zrzuci się na  taką kwotę tylko z sentymentu widząc jaki jest stan omawianych serwerów i jakie macie do nich podejście.
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz ...
#6
Ale ja przecież nie robię nadzieii. Nawet 1 osoba nie odpowiedziała na naszą 'prośbę o pomoc' więc to już jest przesądzone raczej. Niby to całe 2 miesiące jeszcze ale to chyba by cud musiał się wydarzyć.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
#7
Za dwa miesiące serwery zostaną skasowane bo nie będzie kasy tyle w temacie trzeba się na to szykować niestety.
Shandy
#8
Sami są winni temu, że wszystko upada, a teraz proszą nas graczy o pomoc... jak my was prosiliśmy to liczył się Abrus i spółka... zaślepiła was kasa z fabryki? och wait i gdzie ona jest? hjahaha dorzeee wam tak.
#9
Ręce mi trochę opadają...

Nie rozumiem, dlaczego traktujecie tą wiadomość jako faktyczną PROŚBĘ O POMOC. Przecież to jest jasny komunikat, że Kubie nie opłaca się utrzymywać starych serwerów i go po prostu na to nie stać. Dlatego daje Wam wybór: albo sami je zaczniecie utrzymywać, albo będą zamknięte. To jest zwykłe ultimatum, które jest w stanie pojąć każdy w miarę rozgarnięty obywatel naszego pięknego kraju, gdzie mleko i miód leją się obfitymi strumieniami. Prośba o pomoc, dobre sobie... Jak Ci napiszę, że masz mi dać sto tysięcy złotych, bo inaczej wyrzucę Cię z domu, to też potraktuje to jako prośbę o pomoc w postaci stu tysięcy złotych? Big Grin Kuba widocznie dojrzał do zrozumienia, że nie ma sensu utrzymywać starych serwerów, bo nic się na nich nie dzieje. Dlatego decyzję, co dalej, pozostawił Wam - albo robicie zrzutkę i serwery dalej istnieją, albo nie robicie... i baj baj. Te serwery i tak istniały kilka lat za długo. Rozumiem, że niektórzy mają do nich sentyment, ale w tym biznesie się akurat sentyment nie liczy. Chyba że się chce do niego dopłacać, jak robił Kuba przez wiele lat. Powinniście się cieszyć, że tak długo do tego dopłacał, a nie go jeszcze teraz besztać za to, że "prosi Was o pomoc". Jego te serwery i tak prawie nic nie obchodzą - myślicie, że tak bardzo zależy mu na tym, żeby one tak bardzo istniały? Interesuje go może pierwszy, z czystego sentymentu - w końcu to od tego się wszystko zaczęło. Ale nazywanie tego prośbą o pomoc jest i tak nie na miejscu Tongue

A ja tylko przypomnę, że byli tu ludzie, którzy kiedyś przewidzieli taki bieg wydarzeń... Wiedzieli, jak to się skończy, do czego ta cała polityka prowadzenia FT prowadzi... Wtedy się z nich śmialiście, dziś to oni śmieją się z Was. Pjontecka! Wink
#10
Ja sie dziwie żę jeszcze tego nie pozamykali, w sumie sie nie dziwię żę Kuba nie chce płacić za klikanie kilku kont w większości multi na wymarłych serwerach. Chcecie grać, płaćcie. Proste.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

#11
a do kiedy macie opłacone serwery s10 i s11?, a co do starych serwerów to same multi spotkać kogoś na chacie to ciężko
#12
(21.04.2017, 21:19)kamil138 napisał(a):  a do kiedy macie opłacone serwery s10 i s11?,  a co do starych serwerów to same multi  spotkać kogoś na chacie to ciężko

Serwery te opłacane są na bieżąco i na chwilę obecną nic im nie grozi.

Autor tematu otrzymał odpowiedź na swoje pytania, więc temat zamykam.
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.


Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio