Ogłoszenia
Ankieta: czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
tak

6 35.29%
nie

11 64.71%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
medale [s11]
Temat: system przyznawania medali
Cel: zmiana systemu z s11 na ten który znajduje się na s10
Zmiana na serwerze: s11
Uzasadnienie przydatności pomysłu: 1 Liga ENG
1. Felek i Novus Field Friends 2.773 minut 29 asyst
2. Paulaa ST Skorpions Team 2.506 minut 26 asyst
3. Eklerek CD Czerwone Diabły 2.928 minut 24 asyst
4. Dawka Field Friends 1.514 minut 23 asyst

Dlaczego liczy się tylko ilość asyst, a nie rozegrane minuty i liczba asyst? To jest bezsensu zrobione. Grałem od nich 1k minut mniej, dorównuje asystami, a i tak nic z tego nie mam. Stad pomysł by od przyszłego sezonu zmienić system na ten, który znajduje się na serwerze 10 - według mnie jest lepszy i bardziej sprawiedliwy bo liczy się procent, a nie ilość asyst. 

Gdyby ktoś nie grał na s10 wklejam informacje jak to tam wygląda:
"Medal otrzyma pomocnik, który rozegrał minimum 15 spotkań ligowych oraz asystował większą ilość razy w stosunku do rozegranych minut (procent).

Rozegrane mecze po dniu dzisiejszym: 3 (270 minut)
Do czasu rozegrania 15 spotkań, ranking będzie pokazywał Graczy, którzy rozegrali minimum 80% z rozegranych do tej pory spotkań (3 - 270 minut)"

Plusy: dla potomnych
Minusy: dla potomnych
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
chyba wiadome że kto ma więcej asyst to powinien zdobyć medal

gra więcej, ma więcej asyst, jest lepszy

jestem na NIE
generalnie to nie zgadzam się z Toba pjoter, nawet jeśli gra więcej to nie znaczy że jest lepszy bo wyobraź sobie że kluby daja grać rezerwowym by też coś zdobyli Smile

no i co, rezerwowy gra duzo ma duzo asyst to taki dawka ma medal miec a nie rezerwowy??

wyznacznikiem powinna być liczba asyst, a nie asysty per minuty
No wlasnie... topowi zawodnicy graja w wielu rozgrywkach wiec jest czesta rotacja.... dlatego nie graja w kazdym meczu ligowym bo graja w wielu rozgrywkach. Dzieki temu maja szanse na puchary na ktore slabsze kluby nigdy nie bede mogly sobie pozwolic a slabsi grajac regularnie w lidze moga zdobywac medale. Chcesz zdobywac medale, graj czesto.
Dawka pomysł na nie to grajcie jednym składem i też macie szanse na medale ale wtedy napiszesz zmęczenie .
medalu nie ma biedny bo nie chce zmeczenia miec, ale najlepiej wszystko wygrywac i wszystko zdobywac, bo jak to zeby slaby grajek mogl miec medal a Dawka nie Big Grin
Jestem na nie
Graj wiecej to bedziesz miał wiecej asyst Tongue
Nie wiem po co taka bzdeta jest na pasku. Było wiele lepszych/ważniejszych proponowanych zmian i one nie były na pasku a takie widzimisie pokazywane jest każdemu :/
(10.05.2017, 20:09)Pjotero napisał(a):  no i co, rezerwowy gra duzo ma duzo asyst to taki dawka ma medal miec a nie rezerwowy??

wyznacznikiem powinna być liczba asyst, a nie asysty per minuty
Właśnie głównie rezerwa gra w ligach geniuszu. Uczepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona.

(10.05.2017, 20:25)Pjotero napisał(a):  medalu nie ma biedny bo nie chce zmeczenia miec, ale najlepiej wszystko wygrywac i wszystko zdobywac, bo jak to zeby slaby grajek mogl miec medal a Dawka nie Big Grin

Wisi mi ten medal wiesz? Właśnie taki zwykły grajek ma szansę na medal moim zdaniem.

(10.05.2017, 20:52)dumdumdum23 napisał(a):  Jestem na nie
Graj wiecej to bedziesz miał wiecej asyst Tongue
Nie wiem po co taka bzdeta jest na pasku. Było wiele lepszych/ważniejszych proponowanych zmian i one nie były na pasku a takie widzimisie pokazywane jest każdemu :/
Bo nikt o to nie poprosił, wystarczyło napisać na support.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
no to niech tylko rezerwa zdobywa medale, nie graj w LM i PK, graj tylko w lidze, bedziesz mial medal
najbardziej sprawiedliwa opcja to ustalony minimalny próg rozegranych meczów oraz stosunek np asyst do rozegranych meczów , czyli to co na s10
Na nie.
Minuty powinny rozstrzygać o miejscu tylko w przypadku takiej samej ilości asyst/goli/interwencji, jak w realnej piłce.
W tej chwili jest tak jak w normalnych rozgrywkach czyli przy takiej samej liczbie asyst decyduje mniejsza ilość rozegranych minut czemu mają medale zdobywać Ci lepsi gracze którzy częściej asystują ale grają w lidze rzadziej? nigdzie na świecie nie ma przeliczenia procentowego goli/asyst do minut rozegranych jakby tak było to choćby Lewy nie miałby już żadnych szans na króla strzelców w lidze niemieckiej w tym roku... bo gra cały czas, a Aubameyang nie grał choćby w czasie pucharu afryki
(12.05.2017, 15:48)MasterOnion napisał(a):  W tej chwili jest tak jak w normalnych rozgrywkach czyli przy takiej samej liczbie asyst decyduje mniejsza ilość rozegranych minut czemu mają medale zdobywać Ci lepsi gracze którzy częściej asystują ale grają w lidze rzadziej? nigdzie na świecie nie ma przeliczenia procentowego goli/asyst do minut rozegranych jakby tak było to choćby Lewy nie miałby już żadnych szans na króla strzelców w lidze niemieckiej w tym roku... bo gra cały czas, a Aubameyang nie grał choćby w czasie pucharu afryki

Twój argument jest inwalidą. Jeśli już  mamy tak odnosić się do rzeczywistości, to czy zawodowe kluby grają cztery mecze dziennie?  Wracając do pomysłu, ciekawa opcja. Wyrówna szanse w walce o medal.
(12.05.2017, 17:06)Ovi napisał(a):  
(12.05.2017, 15:48)MasterOnion napisał(a):  W tej chwili jest tak jak w normalnych rozgrywkach czyli przy takiej samej liczbie asyst decyduje mniejsza ilość rozegranych minut czemu mają medale zdobywać Ci lepsi gracze którzy częściej asystują ale grają w lidze rzadziej? nigdzie na świecie nie ma przeliczenia procentowego goli/asyst do minut rozegranych jakby tak było to choćby Lewy nie miałby już żadnych szans na króla strzelców w lidze niemieckiej w tym roku... bo gra cały czas, a Aubameyang nie grał choćby w czasie pucharu afryki

Twój argument jest inwalidą. Jeśli już  mamy tak odnosić się do rzeczywistości, to czy zawodowe kluby grają cztery mecze dziennie?  Wracając do pomysłu, ciekawa opcja. Wyrówna szanse w walce o medal.

Nie wyrówna szans. Sprawi że topka będzie zgarniała wszystkie medale :/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio