Ogłoszenia
Ankieta: czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
tak

6 35.29%
nie

11 64.71%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
medale [s11]
(12.05.2017, 18:30)dumdumdum23 napisał(a):  
(12.05.2017, 17:06)Ovi napisał(a):  
(12.05.2017, 15:48)MasterOnion napisał(a):  W tej chwili jest tak jak w normalnych rozgrywkach czyli przy takiej samej liczbie asyst decyduje mniejsza ilość rozegranych minut czemu mają medale zdobywać Ci lepsi gracze którzy częściej asystują ale grają w lidze rzadziej? nigdzie na świecie nie ma przeliczenia procentowego goli/asyst do minut rozegranych jakby tak było to choćby Lewy nie miałby już żadnych szans na króla strzelców w lidze niemieckiej w tym roku... bo gra cały czas, a Aubameyang nie grał choćby w czasie pucharu afryki

Twój argument jest inwalidą. Jeśli już  mamy tak odnosić się do rzeczywistości, to czy zawodowe kluby grają cztery mecze dziennie?  Wracając do pomysłu, ciekawa opcja. Wyrówna szanse w walce o medal.

Nie wyrówna szans. Sprawi że topka będzie zgarniała wszystkie medale :/

Coo.. czytam i nie wierze. Jak topka ma zdobywać medale niby? Wyrówna to szanse.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
liczba asyst > minut
dopiero jak liczba asyst 2 graczy jest taka sama powinny być brane pod uwagę minuty

a nie Dawka z medalem, bez zmęczenia, z mniejszą liczbą asyst i czasem grania....z medalem
nie wierzę,ale zgadzam się z pjotesrorem xD
Najlepszy serwer FT? S11. Potwierdzone info od admina gry!
Również na nie . W rzeczywistości również bierze się minuty a nie procenty rozegranych meczy
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
(12.05.2017, 20:55)Dr Joint napisał(a):  Również na nie . W rzeczywistości również bierze się minuty a nie procenty rozegranych meczy

W rzeczywistości koszulka, czy spodenki dodają umiejętności? W rzeczywistości grasz kilka meczy dziennie?
To topka nie moze mieć szans na medal?? Bo co? Bo jest lepsza i więcej trenuje? Inna sprawa że nic z tego nie ma tylko jakiś marny obrazek w gablotce.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

jak jest lepsza, jak więcej trenuje, to niech też więcej gra żeby mieć więcej asyst od tych co grają więcej od nich obecnie Big Grin
Jest tzw. Rotacja a inni ciagle bez przerwy zdobywają asysty,interwencje itp. Wiec Topka , która gra mniej minut u tak ma szanse na medal ale oczywiscie mniejszy i to zalezy również od meczy ile czynnikow zdobędzie w danym meczu . W klasyfikacji powinny byc brane minuty a nie procenty Smile
Moderator Chatu s11

Były Moderator Forum

Wiara czyni cuda Smile
Wystarczy spojrzeć tu gdzie te % są zrobione czyli na bramkarzy.
1.Bartolomeu (Field Friends)
2.Grzesco (ST Skorpions Team)
3.New Balance (Field Friends)
Czyli nr1 i nr2 ligi angielskiej. Jeżeli dodamy % do każdej pozycji to sama topka zbierze medale i puchary a reszta nie będzie miała nic do gadania.
Jako topka po co Wam medale? Serio jaraja Was te piksele? Big Grin
Czy 50kart, gdzie macie po 10k?
Akurat to jest lepsze niż współczynnik z % jak na s10
(13.05.2017, 13:51)ErforTakaLooK napisał(a):  Jako topka po co Wam medale? Serio jaraja Was te piksele? Big Grin
Czy 50kart, gdzie macie po 10k?
Akurat to jest lepsze niż współczynnik z % jak na s10

dokładnie, ponadto zauważyłem że nie napisałem jeszcze, że chciałbym by tak samo było na s10, ale na s10 wcale nie ma rankingu medalistów więc o czym ja pisze

jedynym powodem przedstawionego pomysłu jest tylko to aby Dawki, czyli top gracze z top klubow malym kosztem zdobywali jeszcze wiecej

temat wyjasniony, do zamkniecia
Nie chodzi mi o to bo wyobraź sobie, że zdobyłem medal. Po prostu myślę, że tak byłoby sprawiedliwiej
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Dobrze jest. Chcesz medal to redukujesz zmeczenie i tyle w temacie.
Ten pomysł nie przejdzie. Na s10 uważałem go za bezsensowny i dlatego pisząc s11 zrobiłem 'normalnie'. Kto to widział żeby króla strzelców wybierać wg procentów. 100 vs 98 goli i nie ważne jaka jest różnica minut - dostaje ten ze 100.

W tej kwestii nie będzie zmiany
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio