Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

7 46.67%
Nie

8 53.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej na tricki
Big Grin 
Temat : Turniej na Tricki 
Zmiana na serwerze: 11
Uzasadnienie przydatności pomysłu:  zwiększy może aktywność w pojedynku na tricki 
turniej odbywał się na takich samych zasadach jak na s10 
Plusy : coś nowego na serwerze 
minus : mała aktywność na serwerze  i robota dla adminów 

Poprawiłem tekst wizualnie i dodałem ankietę. //Dawka
Chodzi Ci o pojedynki na tricki?
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Tak Big Grin Big Grin

Ups, nie zauważyłem, że to Twój temat bo pisałem to na telefonie. Przepraszam. //Dawka
JEstem na nie, to nic nie zmieni i tak mało kto walczy na triki. Nagrody będą znikome więc szkoda czasu na to.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Nie jestem do tego przekonany ze względu na aktywność graczy na serwerze 11, ale damy pomysłowi szansę. Informacja o propozycji ląduje na pasku info - zobaczymy ile z osób, które wejdą się wypowiedzieć walczą na tricki.
Na tak .. ile można tylko topki wygrywać ? turniej dawać Big Grin .
Ja bym pogral. Moze to troche zacheci do pojedynkow.
A moze tez klubowe pojedynki na tricki ?
Krótko:tak
Jakakolwiek pozytywna inicjatywa ma u mnie poparcie.
Jestem na tak myślę że pomysł jest bardzo dobry ponieważ wniesie coś nowego do gry i jeśli będą nagrody spoko to również zachęci do pojedynków na tricki
Pomysł na tak Big Grin

Upomnienie - brak kreatywnej oceny pomysłu. //Dawka
Mhm według mnie to nie ma sensu , pojedynki na tricki nie przyciągnie tylu graczy , a sami widzimy ile graczy gra teraz .
Emeryt FT             

Gracze teraz chcą brać w czymś udział co daje sensowne nagrody i twierdzą, że na nic innego nie będą tracili czasu bo sie nie opłaca. Więc jest to średni pomysł, a z drugiej strony nie ma co walić dużych nagród.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
(30.05.2017, 15:12)Dawka napisał(a):  Gracze teraz chcą brać w czymś udział co daje sensowne nagrody i twierdzą, że na nic innego nie będą tracili czasu bo sie nie opłaca. Więc jest to średni pomysł, a z drugiej strony nie ma co walić dużych nagród.

W pierwszej edycji być może będzie komplet, a co potem? Przerabiamy moduł, bo brakuje co raz więcej i więcej osób? W dodatku tak jak tutaj wyżej napisane - jeżeli nie będzie wysokich profitów to się nie będzie opłacało brać udział. A nie będzie się opłacało ze względu na to, że każdy ma ich masę.

Odrzucam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio