Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

3 60.00%
Nie

2 40.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat [s11]
Temat: upomnienie
Cel: skasowanie 10 minutowej blokady przy upomnieniu 
Zmiana na serwerze: s11
Uzasadnienie przydatności pomysłu: na chacie jest coraz mniej osób więc mam propozycję by zdjąć 10 minutową blokadę po upomnieniu. Niech będzie tyko informacja na pw tak jak to było na wcześniejszych serwerach. 
Plusy:
Minusy:
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Jak najbardziej na tak, to powinno być od początku. Lepsze będzie takie upomnienie, gdyż nie zniechęci do aktywności na różnych zakładkach, a jednocześnie pozwoli zachować ład i porządek.
No i to, że jest co raz mniej osób to jest powód dla którego debile mają siedzieć na czacie? A potem znów "Dlaczego ban? Nie widziałem upomnienia!".
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
Jestem na tak . Moim zdaniem informacja na pw w zupełności wystarczy nie ma co zniechęcać graczy do wypowiedzi na chacie.
(27.05.2017, 14:58)Guardian Of Light napisał(a):  No i to, że jest co raz mniej osób to jest powód dla którego debile mają siedzieć na czacie? A potem znów "Dlaczego ban? Nie widziałem upomnienia!".

nic dodać nic ująć, 10 minut może wiele zmienić w postępowaniu takich osób xD
To wprowadzić możliwość bana na x minut
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Jeżeli zlikwidujemy ten auto ban, który de facto trwa tylko 10 minut to gwarantuję, że upomnienie przestanie w jakikolwiek sposób na nich działać, zdążą bana otrzymać zanim przeczytają PW o upomnieniu. Wiem to z doświadczenia jako Moderator Chatu.

Odrzucam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio