Ogłoszenia
Ankieta: Czy Jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

4 36.36%
Nie

7 63.64%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" Apteczka, Kulka "
Temat: " Apteczka lub Kulka redukująca kontuzje jednorazowego użytku"
Zmiana na serwerze: 11
Uzasadnienie przydatności: Każdy z graczy miałby szanse w razie nagłego wypadku raz w sezonie użyć takiego modułu w razie braku kulki pojedynkowej
Plusy: coś nowego i szansa dla graczy którzy nie mają kulek pojedynkowych na redukcje, dodatkowy moduł do realizacji przez administracje
Minusy: zbyt duża losowość w kulkach pojedynkowych

Krótki opis:

Witam,
Chciałbym zaproponować coś pomocnego do gry. Pomysł mój jest następujący każdy gracz na początku każdego sezonu otrzymywał by coś w stylu "Apteczki, kulki- która ma pomóc redukować niespodziewaną kontuzję" jednorazowego użytku. Powód tego byłby taki że niestety ale w pojedynkach to jest losowość trafienia takowej kulki ja niestety miałem ostatnio przypadek w którym wypiłem Bosta za 10PP wziąłem KT 2minuty przed meczem i kliknąłem dosłownie została mi ostania PA i co kontuzja wykluczony na "dwa dni ze składu". Dlatego takowa kulka była by bardzo przydatna nikt by nie miał gorzej ani lepiej każdy miałby takie same szanse na wykorzystanie jej Smile

Takową zmianę można wprowadzić na wszystkich serwerach FT ale jednak najbardziej zwróciłbym uwagę na s11 ponieważ tam najczęściej zdarzają się te kontuzje winikające nie tylko z samych meczy ale także treningów normalnych.
Każdy gracz na tym skorzysta a takowa "kulka apteczka jednorazowego użytku raz w sezonie każdemu z graczy się przyda" Znajdowałaby się ona w szpitalu gdzie podnosimy formę za pomocą PA. Tyle że programiści musieli by to dopisać jakoś w grę ale myślę że to już nie był by problem dla nich Smile
Wychodzą z tego same korzyści jak dla mnie nie widzę tu żadnych minusów jestem jak najbardziej na tak co do mojego pomysłu.

Pozdrawiam,
Perła

Masz 24h na dostosowanie się do wzoru.//Dawka
Dobrze jest jak jest, nie bez powodu apteczka została wycofana z sklepiku premium. Masz kontuzje to grzejesz ławkę, po to jest 18 zawodników w klubie by można było rotować w przypadku kontuzji.
Z fartem i pozdro zza miedzy zią!
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Zdecydowanie na NIE. Kontuzje mają utrudniać grę, a nie ułatwiać. Równie dobrze możemy zmniejszyć koszt treningu abyśmy mogli klikać +3, ale to też by było ułatwienie. Jeśli nie jesteś pewny czy zagrasz to możesz zawsze nie klikać. Takie moje zdanie.
Jestem na nie wystarczająco dużo ułatwień w ten serwer poszło jak,wylosujesz kulkę to,masz szczęście a jak nie to niech klub sie,martwi i wystawi kogoś innego bądź niech zagra innym ustawieniem proste wystarczy ze dodane zostało redukowanie zmeczenia za kk to miał być trudny serwer te szystkie ułatwienia go,zniszczyly i niszczą do końca
Perła po co ci apteczka jak i tak w ST na ławce siedzisz

Warn - spam, co to ma do pomysłu przedstawionego przez gracza? //Dawka
Jestem na TAK, ale tylko dla osób, które zaczynają przygodę na s11. Mają małą szansę na wygraną w pojedynkach teamowych a co dopiero w wylosowaniu takiej kulki. Oczywiście JEDNORAZOWA, aby nie mieli zbyt łatwo.
Na nie, klub redukuje czas kontuzji o polowe i chyba starczy. Przed meczem nie musisz klikac Wink
Widać większość na nie i słusznie zauważyliście, że daltego nie ma za PP
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć temat.

Odrzucamy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio