Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

5 83.33%
Nie

1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KT
Temat: TK
Cel: Możliwość sprzedania KT (Karty Taktycznej) na aukcji za kk/euro
Zmiana na serwerze: 11
Uzasadnienie przydatności pomysłu:
Witam, moja propozycja jest dodanie możliwości sprzedaży KT (kart taktycznych) za euro lub kk. Załóżmy, ze bramkarz wylosował w treningu normalnym KT- szansa na strzelenie gola 10%, to po co mu ta KT, jeśli gra na bramce. Mógłby ja wystawić na aukcje i kupi to np. Napastnik, któremu to się bardziej przyda, niż bramkarzowi. 
Minusy: nie widzę
Plusy: Pozbycie się nie potrzebnych KT. Kupienie KT, gdy jest nam potrzebna na jakiś mecz.
Pozdrawiam.

Poprawiłem tekst wizualnie. //Dawka
Było już proponowane, argumentacja tutaj: http://forum.footballteam.pl/showthread.php?tid=20016
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Coś bym z tym zrobił, po co mi kt na napastniku szansa na interwencje. Mam ich bardzo duzo a nigdy ich nie uzyje. Lepsza opcja bylo by podzielic kt :
- tylko napastnik i pomocnik moze wylosowac kt szansa na gola
- tylko obronca i bramkarz moze wylosowac kt szansa na interwencje
(01.07.2017, 14:26)Zlatan Ibracadabra KRL napisał(a):  Coś bym z tym zrobił, po co mi kt na napastniku szansa na interwencje. Mam ich bardzo duzo a nigdy ich nie uzyje. Lepsza opcja bylo by podzielic kt :
- tylko napastnik i pomocnik moze wylosowac kt szansa na gola
- tylko obronca i bramkarz moze wylosowac kt szansa na interwencje

To już lepsza opcja w sumie, też o tym myślałem. I jeśli byłbym za to tylko za taką opcją.

Ale z drugiej strony to spore ułatwienie więc.. sam nie wiem
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
(01.07.2017, 14:22)Dawka napisał(a):  Było już proponowane, argumentacja tutaj: http://forum.footballteam.pl/showthread.php?tid=20016

To sry, nie widzałem Wink
Odpowiedź się nie zmieniła - na nie gdyż to ułatwienie. Bramkarz by miał mega prosto trafić.

Każda karta przekłada się niejako na potencjał a on niejako na wynik meczu. 10% szans na gola to jest dodatkowe zwiększenie o te 10% mocy ataku także DRUŻYNY. Więc nawet Bramkarz z taką kartą daje swój wkład w siłę ataku calego zespolu.

Odrzucone więc zamykam. //Dawka
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio