Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

5 71.43%
Nie

2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Progi umiejętności
Temat: Progi umiejętności
Cel: Wyrównanie poziomu na s11 dla zwiększenia zabawy i rywalizacji
Zmiana na serwerze: s11
Uzasadnienie przydatności pomysłu: głównym założeniem mojego pomysłu jest wprowadzenie progu który był na starszych serwerach, progu który uniemożliwiałby klikanie ciągle jednej i tej samej umiejętności, a zmusiłby do klikania innych - pobocznych. Nie chodzi o to co jest na s10. Szybki rzut oka na ranking, top1 - Atak: 1.598.810 (główna umiejętność), można zrobić próg przy którym owy gracz zakończy możliwość klikania w jedną state (na jakiś określony czas tak by inni mogli w miarę go dogonić). Powiedzmy próg wynosiłby 1.650.000 i po jego osiągnięciu każdy gracz byłby zmuszony klikać poboczne statystyki. I po pewnym czasie, powiedzmy miesiąc albo dwa próg zostałby zwiększony na pewien okres czasu. I tak w kółko. 
Tylko proszę bez płaczu i lamentu bo chciałbym jeszcze pograć na s11, a nie zrezygnować za jakiś czas przez nudę. 
Plusy: większa zabawa, rywalizacja, zmiany w rankingu (maybe) 
Minusy: płacz (stracę teraz moje miejsce w topce), praca dla Administracji

PS.
Gracze obudźcie się by kolejne serwery nie skończyły tak jak te poprzednie. Lepiej ciut stracić (chociaż może niekoniecznie) i grać dłużej niż stracić wszystko.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
stracę teraz moje miejsce w topce XD no trochę późno na takie coś ale jak dla mnie może być, nie udupie długo treningu 200mln + dziennie na +1 Big Grin

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Każda zmiana dodająca trochę świeżości będzie ok. Jestem za, ale nie ze względu na koślawo wyklikane staty Big Grin
Dawka trochę późno zmiany na tym serwerze a po drugie +1 trochę kosztuje wiec nie musisz klikać +1 i pytanko do safriego ile płacisz za głowną +1 ?
408k na +1, zaś na +3, 3.7 mln
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Zawsze można ustalić próg bez itemów to był tylko przykład.
Życzę powodzenia dalej!

Panowie pomysł może i fajny, ale nie po roku serwera... Taka drastyczna(choć mała) zmiana nie wchodzi w grę
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Więc lepiej niech tworzy się większa przepaść między potencjałem graczy, aż w końcu każdy znudzi się grą, a s11 zostanie zamknięte jak reszta serwerów? Próbujemy ratować w jakiś sposób serwer, urozmaicić grę (mimo, że i tak jest na to zbyt późno).
Życzę powodzenia dalej!

Dawka znowu pierdzieli, ale przynajmniej ma rację, skoro Wy tego nie za bardzo chcecie ruszyć, to my jakoś chcemy to uratować..
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
~ Bertrand Russel
Administracja się wypowie?

Bo zaraz znów będzie, że "za późno"
Życzę powodzenia dalej!

Ale ja już napisałem że jesteśmy na nie. Ten pomysł miał sens max 1-2 miechy po starcie
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
(21.07.2017, 14:26)Kuba napisał(a):  Ale ja już napisałem że jesteśmy na nie. Ten pomysł miał sens max 1-2 miechy po starcie

Wszystko jasne, zgodnie z decyzją zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio