Ogłoszenia
Ankieta: tak czy nie
Ankieta jest zamknięta.
tak

11 64.71%
nie

6 35.29%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MŚ na s10 co sezon
Temat: MŚ na s10 co sezon
Cel: MŚ na s10 co sezon
Zmiana na serwerze: 10
Uzasadnienie przydatności pomysłu: 

MŚ na s10 co sezon, 

proszę o zmniejszenie ilości reprezentacji do liczby 16 reprezentacji, będzie miało to na celu zwiększenie rywalizacji na tym szczeblu rozgrywek,

zwiększenie zmęczenia za każdy mecz na MŚ (bo sparingów już nie będzie wcale) do liczby 4% za każdy mecz, tak jak w ligówce, a za finał MŚ tyle co za finał LM,

ustawienie (w przerwie między sezonami ligowymi, między MŚ czasu gdzie gracz będzie mógł zrezygnowac z gry w repce, ewentualnie ją zmienić Również przed wprowadzeniem zmian proszę poinformować użytkowników o takowych zmianach, o możliwości zrezygnowania z gry w repkach że zawsze między przerwą sezonową będzie można zmieniać lub rezygnowac z repki)

Plusy: MŚ na s10 co sezon
Minusy:
Zapomniałeś dodać, że MŚ ma być co sezon
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
dodaje w takim razie: MŚ ma być co sezon
JEstem na nie. Bo nie mogą być MŚ co sezon to nie jest poprawne politycznie.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

w zasadzie to czemu nie, przynajmniej będzie się coś działo

w czasie trwanai tak długiego sezonu, 3 mecze w grupie i ewentualnie jeszcze 3/4 w dalszej fazie nikomu nie zrobią różnicy...
Nadal na nie. To jest niekonstytucyjne. Kto to widział MŚ co sezon.

W tej grze jest wszystko możliwe, więc czemu nie Big Grin
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Jaki to ma cel?
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
Sparingi są praktycznie nie atrakcyjne, nikt na nie się nie mobilizuje a często zdejmowani gracze są z powodu zmęczenia, które może przejść na następny dzień. Stąd więc można grać MŚ (ja już dawno proponowałem by było mniej reprezentacji max 16 oraz MŚ minimum co 2-3 sezony, jednak administracja napisała o wstępnej akceptacji ale pominęła to) co nawet sezon. Przynajmniej będzie się coś działo.
P.S. Ponadto ostanie MŚ były 3 sezony temu wiec i tak należy je już puścić w następnym sezonie oraz już z góry proszę o sprawdzenie terminarza owych MŚ by z niczym nie kolidowały.
Na nie. Pozwolę sobie wykorzystać cytat Rufusa dotyczący wprowadzania 11 zawodnika w trakcie meczu, mianowicie "W prawdziwym meczu nie możesz wprowadzić 11 zawodnika", także analogicznie trzymajmy się w wersji, że "w prawdziwych" zawodach piłkarskich nie ma MŚ co sezon, także zachowajmy konsekwencję i do takiego aspektu gry. Pozdrawiam, RIP
#RobięImPogrzeb
co wam szkodzi zagrać max 6-7 meczy w repce, żadnych sparów w niedzielę tylko MŚ, wychodzi na to samo,

jaki to ma cel?

taki ze MŚ nie było od dawna i nie będzie bo nie zaglądacie, to dlatego, poza tym w prawdziwym świecie nie zakładamy ubrań dających siłę czy podania, także nie ma co pisać o rzeczywistości jak Rip, albo jak Marcin że on nie ma czasu, repka to minimum 11 graczy więc niech odda władze i gra sobie tak o,

USUWACIE SPARINGI W NIEDZIELĘ, DAJECIE NIEWIELE ZNACZĄCE MŚ, ALE JEDNAK ZNACZĄCE WIĘCEJ NIŻ NIEDZIELNE SPARINGI KTÓRE SĄ BEZ SENSU.

8 graczy za, 3 przeciw, większością głosów przegłosowane, konstytucyjna większość eFTeowa przegłosowała MŚ na s10 co sezon

skoro nie ma MŚ i Marcin ani nikt inny oprócz mnie się o nie, nie upomina, więc co za różnica jak odpadnie po 3 meczach w fazie grupowej? zadna

nie widze zadnego problemu

lepiej na sezon zagrać 3 mecze w MŚ albo 4-7 niż co tydzień 2 bezsensowne sparingi, skończcie się mazać obywatelu Marcinie i towarzyszu Ripie
A jakie ma teraz znaczenie MS na s10? Co za rożnica czy zagrasz spara czy mecz MS? I tak to niczego nie zmieni, ani w rozgrywkach, ani w aktywności serwera. No chyba, że chcesz kolejne puchary w profilu, które nic nie znaczą.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Na sparingi nikt nie zważa uwagi, gracze nie mają wbitej formy czy nie bywają na meczu. Podczas MŚ w cięższym meczu jednak gracze i wypiją boosty i wejdą na mecz Smile Ale ty i tak nie grasz już praktycznie na s10 więc za bardzo nie wiesz jak to jest.
Weź Pan sie Piotrze ode mnie i RIPka odpierdykaj Smile Każdy musi mieć takie zdanie jak Pan?? Smile
Ja mam w nosie te całe repki i sie nie zgadzam na Mś co sezon Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio