Ogłoszenia
Ankieta: tak czy nie
Ankieta jest zamknięta.
tak

11 64.71%
nie

6 35.29%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MŚ na s10 co sezon
(27.07.2017, 21:10)Shingo vcf napisał(a):  Na sparingi nikt nie zważa uwagi, gracze nie mają wbitej formy czy nie bywają na meczu. Podczas MŚ w cięższym meczu jednak gracze i wypiją boosty i wejdą na mecz Smile Ale ty i tak nie grasz już praktycznie na s10 więc za bardzo nie wiesz jak to jest.

Proszę Cie, na s10 nie ma takiej aktywności by ludzie wchodzili na mecz repki i się nią interesowali w jakimś większym stopniu.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Jednak 8 osób chce tego xd spośród 12 głosujących proszę ja Ciebie
To fakt, ja sie tylko wypowiadam za siebie Piotrze Smile i Mś co sezon nic tu nie zmienią Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Ogólnie ta zmiana nikomu krzywdy nie robi, co najwyżej da rywalizację w repkach dodatkowo, puchary to kij z tym, nikomu nie potrzebne, ale będzie coś się działo
To zorganizujcie puchary towarzyskie a nie Mś Smile

proszę o nieabrusowanie w temacie
(29.07.2017, 16:56)Pjotero napisał(a):  proszę o nieabrusowanie w temacie

Miałem napisać dokładnie to samo Smile
Abrusujesz po troszku tutaj ;p

no to Ty piszesz jakies glupoty, napisales ze nie chcesz tak i dobra, koniec tematu, a dalej piszesz zbedne rzeczy w temacie
(27.07.2017, 17:58)Pjotero napisał(a):  co wam szkodzi zagrać max 6-7 meczy w repce, żadnych sparów w niedzielę tylko MŚ, wychodzi na to samo,

jaki to ma cel?

taki ze MŚ nie było od dawna i nie będzie bo nie zaglądacie, to dlatego, poza tym w prawdziwym świecie nie zakładamy ubrań dających siłę czy podania, także nie ma co pisać o rzeczywistości jak Rip, albo jak Marcin że on nie ma czasu, repka to minimum 11 graczy więc niech odda władze i gra sobie tak o,

USUWACIE SPARINGI W NIEDZIELĘ, DAJECIE NIEWIELE ZNACZĄCE MŚ, ALE JEDNAK ZNACZĄCE WIĘCEJ NIŻ NIEDZIELNE SPARINGI KTÓRE SĄ BEZ SENSU.

8 graczy za, 3 przeciw, większością głosów przegłosowane, konstytucyjna większość eFTeowa przegłosowała MŚ na s10 co sezon

skoro nie ma MŚ i Marcin ani nikt inny oprócz mnie się o nie, nie upomina, więc co za różnica jak odpadnie po 3 meczach w fazie grupowej? zadna

nie widze zadnego problemu

lepiej na sezon zagrać 3 mecze w MŚ albo 4-7 niż co tydzień 2 bezsensowne sparingi, skończcie się mazać obywatelu Marcinie i towarzyszu Ripie

WG mnie to są głupoty i Abrusowanie Smile

JEstem na nie. Zróbcie sobie jakiś puchar , turniej wuj wie co ale nie mś Smile bez dodatkowych bonusów i pucharów oczywiście

(27.07.2017, 09:37)Marcinek HF napisał(a):  więcej osób tu nie wchodzi. Zrób ankiete w grze to zobaczysz jak będzie.
o toto, zgadzam sie z tobą Piotrze.

Dla mnie to mogą być i co sezon jeśli to technicznie możliwe
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!
jak w ogóle mogłyby być technicznie niemożliwe?

niemożliwe to jest co najwyżej to że co sezon jest coś źle zrobione xD
tak czy srak jestem na nie, MŚ są co 4 lata a Abrus nie ma matury to 2 takie same fakty.

Przecież to jest zwykłe nabijanie pucharów. Faktem jest, że z reprezentacji tylko dwie mogą coś ugrać. Wciąż nie rozumiem powodu dla którego miałyby być co sezon. Jaki jest sens rozgrywania tych meczów, skoro mecze będą pilnowane przez zarząd jakiejś Brazylii, czy innych Samoa na kiju, bo pozostała większość ma autentycznie głęboko w poważaniu te MŚ, więc taki sam fun i sens tych MŚ będzie nawet jeśli w tych MŚ będą grały tylko 4 reprezentacje.

(27.07.2017, 17:58)Pjotero napisał(a):   także nie ma co pisać o rzeczywistości jak Rip, albo jak Marcin że on nie ma czasu, repka to minimum 11 graczy więc niech odda władze i gra sobie tak o,
Myślisz, że bez powodu cytowałem Rufusa? Jeśli ja dostaję argument z supportu, że "tak jest w rzeczywistości", to wymagam, by trzymali się tego nie tylko w tym aspekcie, ale również w innych tego typu aspektach gry.
#RobięImPogrzeb

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio