Ogłoszenia
Ankieta: tak czy nie
Ankieta jest zamknięta.
tak

11 64.71%
nie

6 35.29%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MŚ na s10 co sezon
nigdy nie widziałem na s10 pucharu za MŚ u jakiegoś gracza, nigdy

bo nie patrzyłem, bo nei zwracałem na to uwagi

http://s10.footballteam.pl/index.php?act...ow=ankieta

zresztą ankieta na samym serwerze mówi sama za siebie
Ankieta tak bardzo weryfikuje to, czy oni tego naprawdę chcą XD Większość osób nawet nie myśli nad tym co klika, co się wiąże z takim czymś. Oni jedynie przed oczami mają "wuj, wincej meczy, repki takie spoko, może coś ugramy XD", a rzeczywistość strzeli ich w mordę i im się odechce grania tych MŚ, gdy kolejny raz z rzędu nie wyjdą nawet z grupy, także rozsyłanie ankiety, gdzie dostęp ma banda imbecyli, ma sens jak w Etiopii strajk głodowy.
#RobięImPogrzeb
nie będzie więcej meczy tylko mniej, bo nie będzie sparingów, no to niech tak myślą, daj im garstkę pozytywnych myśli xD
Sparingi repek to fascynująca historia Smile

Ja prosze o 0% zmęczenia za mś co sezon.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Marcin przed chwilą pisałeś że nie grasz tu (na s10) dla pucharów, teraz Ci już zmęczenie przeszkadza? xD
Właśnie mi zmęczenie przeszkadza i go nie potrzebuje, puchar oddam Tobie za darmo jak bedziesz chciał.

dużo zmęczenia Ci nabije biorąc pod uwagę że rpeki dają chyba tylko 2% a meczy w okresie całego sezonu będziesz grał maksymalnie 6 xDDD
weż moje zmęczenie i puchary. I Możemy grać mś co sezon.

ok, daj mi to, daj tez passy do konta zebym mogl trening robic

Upomnienie - spam. //Dawka
napisz na gg albo na pw dam ci, Jedno w tą czy w drugą to bez róznicy.

pisz tu, sami swoi XDDD

#RobięImPogrzeb
http://s10.footballteam.pl/index.php?act...ow=ankieta

myślę ze ankieta w grze mówi sama za siebie, blisko 80% graczy chce MŚ co sezon, także możecie to zamykać i wcielić pomysł w zycie

przy czym, od razu ustawić PK, lige, LM i LE oraz owe MŚ raz a dobrze a nie co sezon się pieprzyć
W związku z tym poproszę o zwiększenie zmęczenia za mecze MŚ do 4 lub 6%, gdyż powiedzmy sobie szczerze jest to turniej i nie powinien być specjalnie traktowany ze względu na to, że jest to turniej reprezentacji. Ponadto przed wprowadzeniem owych zmian poproszę o ustalenie 2-3 dni, by każdy, kto nie chce uczestniczyć w bezsensownych MŚ co sezon mógł swobodnie z gry w reprezentacji zrezygnować.
#RobięImPogrzeb
Widzicie, jak chcecie to potraficie, nawet eripe coś mądrego umie napisać, jestem za tym co wyżej
Zmęczenie do góry i grajcie codziennie, ZLikwidować brak możliwości odejscia z repek.
4% lub 6% za grupe
8 za playoffy i 12% za finał.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio