Ogłoszenia
Ankieta: tak czy nie
Ankieta jest zamknięta.
tak

11 64.71%
nie

6 35.29%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MŚ na s10 co sezon
A dlaczego mam sie nie wypowiadać? Jak będą co sezon to nie bede grał. Jeszcze nic nie weszło w życie więc nie biadol już proszę przez wzgląd na dawne czasy.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

no skoro mi coś takiego wypominasz a sam się wypowiadasz to co? Big Grin

przecież wejdzie xDDD
Ze zmęczeniem i wszyscy będziemy zadowolenie.

no tak, z pewnością twoje zdanie jest najważniejsze bo TY NIE BĘDZIESZ W TYM UCZESTNICZYŁ XDDD
Moje zdanie jest tak samo ważne jak twoje. Dziwi mnie to że tego nie wiesz. I nie musisz podkreślać tego i przypominać na każdym kroku. SAm moge to napisać Pietrek wrzuć na luz. Prędzej czy później i tak ci serwer zamkną więc wyluzuj.

(11.08.2017, 12:07)Dawid napisał(a):  Przed jakąkolwiek zmianą chciałbym poznać statystyki od programisty dotyczące ilości nieaktywnych graczy na serwerze 10. Sezon trwa do 7 września, więc na spokojnie zmiana przeprowadzona byłaby między obecnie trwającym, a nowym sezonem.

Skrócenie ilości Reprezentacji to powinna być oczywistość biorąc pod uwagę że nie jest to najnowszy serwer. Samo puszczanie MŚ co sezon również technicznie wykonalne. Sezon jest długi, więc terminarz MŚ musiałby ulec zmianie, by nie kończyły się za szybko, ale też żeby za bardzo nie kolidowały z rozgrywkami pucharowymi w szczególności.

Zmęczenie - proponuję następujące wartości: 4% faza grupowa, 8% ćwierćfinał, 10% półfinał, 12% finał. W końcu są to MŚ.

W tym wypadku już raczej decyzja nie zostanie zmieniona i wprowadzimy MŚ co sezon, jednakże wszelkie informacje jak i ostateczna decyzja jak to wszystko będzie wyglądać zostanie podana w momencie gdy będę miał parę statystyk od programisty.

no i?
Noi jak ci sie śpieszy to czekaj dalej Smile Przypomnij im o możliwości rezygnowania z reprezentacji. Fajnie by było mieć możliwość rezygnacji podczas mś. SmileSmile

(24.08.2017, 18:37)Pjotero napisał(a):  
(11.08.2017, 12:07)Dawid napisał(a):  Przed jakąkolwiek zmianą chciałbym poznać statystyki od programisty dotyczące ilości nieaktywnych graczy na serwerze 10. Sezon trwa do 7 września, więc na spokojnie zmiana przeprowadzona byłaby między obecnie trwającym, a nowym sezonem.

Skrócenie ilości Reprezentacji to powinna być oczywistość biorąc pod uwagę że nie jest to najnowszy serwer. Samo puszczanie MŚ co sezon również technicznie wykonalne. Sezon jest długi, więc terminarz MŚ musiałby ulec zmianie, by nie kończyły się za szybko, ale też żeby za bardzo nie kolidowały z rozgrywkami pucharowymi w szczególności.

Zmęczenie - proponuję następujące wartości: 4% faza grupowa, 8% ćwierćfinał, 10% półfinał, 12% finał. W końcu są to MŚ.

W tym wypadku już raczej decyzja nie zostanie zmieniona i wprowadzimy MŚ co sezon, jednakże wszelkie informacje jak i ostateczna decyzja jak to wszystko będzie wyglądać zostanie podana w momencie gdy będę miał parę statystyk od programisty.

no i?

Dzisiaj lub jutro news o skracaniu ilości Reprezentacji, poza tym czekam na info od Rufusa odnośnie tego zmęczenia i stawek które tutaj zaproponowałem.

I od razu poinformuję, że jakiekolwiek propozycje zmian w grze wykraczające poza MŚ w innym temacie.
Ok, wiem co chciałem - zaakceptowane.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio