Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

2 66.67%
Nie

1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany majace na celu zwiększenie radości z gry na s10
Temat: Dwie propozycje
Cel:
Polepszenie rywalizacji w grze.
Moimi propozycjami są nastepujące zmiany:
- każdy gracz otrzyma 1,4mln głównej um, 700tyś drugiej oraz 350tyś trzeciej.
- zgranie będzie rosło o 17 lub 25% co sezon
Zmiana na serwerze: s10

Uzasadnienie przydatności pomysłu:
Chciałbym by rywalizacja na s10 była ciekawsza. By była ona bardziej ciekawa należałoby zmniejszyć po trochu różnice między potkami klubów. Wobec tego jeśli każdy gracz otrzymałby umki dające np. 5mln potencjału to każdy klub zwiększyłby swój ogólny o 55mln. Wobec tego obecnie np. mamy klub 55mln potka i 65mln po zmianie będą miały 110 i 120mln ( oczywiście zakładam, że silnik traktuje inaczej różnice np miedzy 8mln i 10mln, a 98mln i 100mln.). Można również, jeśli byłby to za duży kłopot każdemu klubowi dodać po 55mln (nie graczom a klubowi jako stały bonus dla wszystkich), albo i więcej nie edytując w ten sposób graczy ( często pojawiający się problem darmowych um ) oraz umek na stadionach i itemkach.
Co do drugiego problemu to zgranie. Obecnie rośnie ono o 3% co sezon. Przy sezonie trwającym ponad miesiąc gracz wbije 50% przez 2 lata? Jest to za dużo. Nie ma już migracji dużej między klubami ale jeśli jakiś klub obecnie chce się wzmocnić to owe wzmocnienie czekać musi na grę (bo ma zgranie 0 czy 3% a słabszy 50%) z pół roku albo i więcej bo ma niskie zmęczenie. Jest to debilizm wiec uważam, że po 2-3 sezonach gracz powinien mieć już maxa. ponadto kluby tworzone przez fuzję lub przejście 3-4 graczy już tracą przez to zgranie dużą część "mocy" i nie są wstanie rywalizować z porównywalnymi klubami którym się udało zachować skład.

Plusy: oczywiste, zawarte w uzasadnieniu
Minusy: robota dla adminów, ale chyba niezbyt duża.
W sensie, że dla słabszych um z tyłka?
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Nie wiem jak z tyłka w realnym świecie jest ktoś wstanie wprowadzić kod w grze. Ja sam nie potrafię i nie wiem jak się to robi, ale jak ty wiesz to możesz się podzielić tą wiedzą. Sam jestem ciekaw czy w odbyt wkładasz kabel od internetu bądź siadasz na klawiaturze i w rytm jakieś muzyki uderzasz .... .
A tak już serio to dla wszystkich umki owe będą lub dla klubów jeśli ta opcja cię razi ( 55-65mln dla każdego klubu do potka, NIE DLA ZAWODNIKA ). Ale ty nie powinieneś mieć problemu z tym. Wszakże nie grasz już na s10, masz tam już ponad 14dni nieobecności a jak wchodzisz to raz na parę dni zapewne by zobaczyć czat. Rozgrywki cie nie obchodzą, bo nawet nie masz klubu.
s10 nie żyje tak jak kiedyś i wierzcie mi lepiej nie będzie Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

(27.07.2017, 21:08)Shingo vcf napisał(a):  Nie wiem jak z tyłka w realnym świecie jest ktoś wstanie wprowadzić kod w grze. Ja sam nie potrafię i nie wiem jak się to robi, ale jak ty wiesz to możesz się podzielić tą wiedzą. Sam jestem ciekaw czy w odbyt wkładasz kabel od internetu bądź siadasz na klawiaturze i w rytm jakieś muzyki uderzasz .... .
A tak już serio to dla wszystkich umki owe będą lub dla klubów jeśli ta opcja cię razi ( 55-65mln dla każdego klubu do potka, NIE DLA ZAWODNIKA ). Ale ty nie powinieneś mieć problemu z tym. Wszakże nie grasz już na s10, masz tam już ponad 14dni nieobecności a jak wchodzisz to raz na parę dni zapewne by zobaczyć czat. Rozgrywki cie nie obchodzą, bo nawet nie masz klubu.
Pierwszą część wiadomości zignoruje. Smile
Nadal te umki są dodane znikąd. Więc po co?
Bo zakończyłem tam swoją rozgrywke.
Życzę powodzenia dalej!

Jako, że zakończyłeś to nie wiem dlaczego sie wypowiadasz tutaj. Ja na s11 nie gram, wiec się nie wypowiadam. A umki po co? By była ciekawsza rozgrywka.
(28.07.2017, 08:20)Shingo vcf napisał(a):  umki po co? By była ciekawsza rozgrywka.

To może od razu po 10 mln UM?
[Obrazek: a5cd16d9a6aabd7c.gif]

"La vida es un ratico, un ratico nada mas..."

Kariera w FT: 18.04.2010 - 16.03.2015, 25.04.2015 - 22.01.2016
(28.07.2017, 08:20)Shingo vcf napisał(a):  Jako, że zakończyłeś to nie wiem dlaczego sie wypowiadasz tutaj. Ja na s11 nie gram, wiec się nie wypowiadam. A umki po co? By była ciekawsza rozgrywka.

Nigdzie nie jest zabronione bym się wypowiadał w sprawie serwera na którym nie gram. Poza tym zawsze mogę wrócić.

Ciekawszą rozgrywką jest dodanie umek za free? Dobre.
Życzę powodzenia dalej!

Teraz drugi, który nie gra na s10 przybył. A co do twojego pytania Dawka to ciekawsza gra zapewne jest wtedy gdy kluby maja procentowo mniejsze różnice.
A jak was tak boli umki, to niech będzie druga opcja, niech każdy klub dostanie potek, a nie gracze? Zadowoleni już nie ma waszego problemu darmowych um.
To po co inni klikali? LEpiej nie klikać i dostać pot i um za darmo.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

No nie żartujcie sobie nawet z takimi propozycjami Wink Wypaczyłoby to sens tych 2-3 lat klikania na s10.
Through the gates of hell...as we make our way to heaven...through Nazi lines...PRIMO VICTORIA!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio