Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

9 81.82%
Nie

2 18.18%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro
Temat : Euro

Cel : możliwość zdobycia większej ilości pieniędzy

Uzasadnienie przydatności pomysłu : Narastającym problemem myślę, że nie tylko u mnie są euro przeznaczane na trening. Koszt dziennego treningu głównej umki kosztuje przeszło 200mln euro do tego trening weekendowy kolejne 400mln. Wiem, że zaraz znajdą się tacy którzy powiedzą, że można trenować poboczne umiejętności. Dodam od siebie, że nie chce redukcji kosztów bądź "pójścia na łatwiznę". Moim pomysłem, który z reszta jakiś czas temu przewinął się na forum było by dodanie możliwości pracy przez 30min. Łatwiej jest pracować co 30min będąc w pracy, szkole czy gdziekolwiek indziej niż logować się na grę co 10min.

Jest to jeden z pomysłów, czekam na waszą opinię a może nawet lepsze propozycje. Jeżeli natomiast uważacie, że zmiany są zbędne to rozumiem. Można trenować ciągle poboczne umiejętności. Dodam tylko, że problem z euro będzie narastał chociażby po przekroczeniu bariery 2mln umiejętności a nawet codzienny trening zwiększa koszty głównej umiejętności.

Masz 24h na zastosowanie się do wzoru. Nie wiadomo nawet o którym serwerze mowa. //Leemon
Jaki wzor. Wiadomo ze o s 11 chodzi xd
Jestem za. Zawsze to mniej czasu zmarnowane na prace. Relosy robia od reki to i takie cos powinni szybko dac xd
oczywiście że na tak, niech jeszcze zwiększą wartości zarobków za pracę Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Jak najbardziej za, uprzyjemni to nieco rozgrywkę. Aktualnie nie jest to w żaden sposób zbalansowane, a ceny treningu stale rosną. Chociaż podejrzewam, że choćby było i 100 głosów za, to i tak nie zostanie wprowadzone Wink
Ewentualnie umożliwić pracowanie w trakcie treningu, gdyż trening sam w sobie zabiera sporo czasu, a później nie ma zbytnio kiedy pracować. Na odpowiedzi typu "Yy, ja w 3 godziny wytrenowuję easily, więc nie rozumiem????" piszę, że dla dużej ilości osób te 3 godziny, to i tak sporo w przeliczeniu na sam trening
#RobięImPogrzeb
(06.08.2017, 17:17)RIPerino napisał(a):  Ewentualnie umożliwić pracowanie w trakcie treningu, gdyż trening sam w sobie zabiera sporo czasu, a później nie ma zbytnio kiedy pracować. Na odpowiedzi typu "Yy, ja w 3 godziny wytrenowuję easily, więc nie rozumiem????" piszę, że dla dużej ilości osób te 3 godziny, to i tak sporo w przeliczeniu na sam trening

Tak to również jest dobry pomysł, możliwość pracy przez 30min za potrójną wartość euro dodatkowo w trakcie treningu Smile
Fakt koszty treningu są zbyt wysokie a możliwości zdobycia euro niewiele, pomysł zlatana jest dobry, ale trzeba by też trochę podnieść wynagrodzenie za pracę, dobrym rozwiązaniem jest też równoczesna praca z treningiem bo nie rozumiem dlaczego można grać mecz i jednocześnie trenować, a nie można pracować i trenować.
Właściwie na takim etapie gry byłbym za. Tutaj i tak nic wiele się nie zmieni, nawet byłbym za pomysłem Ripka.

Tak na prawdę gram tutaj od weekendu do weekendu z pracą. Co sobie w tygodniu wbije trochę ojro (choć nie zawsze) to zaraz po weekendzie pojawia się spory problem z kasą
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Tylko bym zwiększył ilość euro, obecnie muszę codziennie 300 PA wywalić by mieć ojro na trening. Jeżeli ktoś ogarnął bank to za góra miesiąc będzie miał przyrost 200 mln + dziennie. Dla chcącego nic trudnego w sumie. Jak (nie)zrobicie to i tak będzie dobrze.
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Będzie miał przyrost jeśli teraz pilnie z niego nie pobiera ojro bo braki na trening
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
(06.08.2017, 22:34)safri napisał(a):  Tylko bym zwiększył ilość euro, obecnie muszę codziennie 300 PA wywalić by mieć ojro na trening. Jeżeli ktoś ogarnął bank to za góra miesiąc będzie miał przyrost 200 mln + dziennie. Dla chcącego nic trudnego w sumie. Jak (nie)zrobicie to i tak będzie dobrze.

Poczekaj az 2mln wbijesz to koszta wzrosna do 1mln euro za 1 glowna umke Smile
Zanim wbije 2 mln to będę mieć 500mln+ przyrostu na dzień. Cierpliwość popłaca. Najlepiej dać pracę 50 mln za jedno kliknięcie przecież tak będzie dużo łatwiej heh. Nie masz na główną klikasz poboczną. Smile
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji - poproszę wasze statystyki odnośnie kosztu treningu normalnego, weekendowego i maksymalnych zarobków z pracy.
Trening normalny:
Atak poziom 905137 czas 20 sekund koszt 419881 za 1 PA
Praca:
9000000 - 11000000 za 10 minut
Weekendowy:
Atak poziom 1610717 czas 30 minut koszt 76463065
Trzeba ciężko pracować na pieniądze, proste prawo życiowe, nie pracujesz nie masz hajsu, a wy jakieś ułatwienia

Nie jesteś aktywny i chcesz hajsy, jestem stanowczo na nie

Chcesz max trening najlepsze stary? Pracuj co 10 minut

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio