Ogłoszenia
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak

9 81.82%
Nie

2 18.18%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro
(07.08.2017, 10:40)safri napisał(a):  Zanim wbije 2 mln to będę mieć 500mln+ przyrostu na dzień. Cierpliwość popłaca. Najlepiej dać pracę 50 mln za jedno kliknięcie przecież tak będzie dużo łatwiej heh. Nie masz na główną klikasz poboczną. Smile
Nie rozumiem powodów zwiększania zarobków z pracy. Z taką dużą darmową ilością PP, do której każdy ma dostęp, nie powinien być problem z zastrzykiem ełrasów natychmiastowo. Dla przykładu: Posiadasz 1.658 Punktów Nagród. 1200 PP kosztuje 750PN w związku z czym w każdej chwili mogę mieć 2460 PP, a w obecnej chwili mam 867 PP. Na moim poziomie 1mln UM za 130 PP mogę kupić 210 mln euro. Oczywiście nie wspominając o tym, że cyklicznie co miesiąc wszyscy gracze mają możliwość zakupienia 1200 PP za jedynie 250 PN, oczywiście na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".
#RobięImPogrzeb
po co chcecie żeby ułatwić serwer ? z euro może jest i problem ale jak nie masz czasu to klikajcie +3 poboczne . a jak ci brak to z banku możesz pobrać trochę
Dobra, co wolicie? Praca co 30 minut czy praca w czasie treningu?
Lepiej w czasie treningu, ogarnie się wtedy dwie rzeczy w tym samym czasie
ja tam wole 30 min
Rowniez wole prace 30min Smile
i ja również preferowałbym 30minut
A ja wole prace w czasie treningu Smile Znając życie okroją zysk za prace 30 min i nie bedzie sie tego opłacało robić Smile
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Jak mam byc w plecy to wtedy to bedzie kicha :/
(25.08.2017, 18:13)Marcinek HF napisał(a):  A ja wole prace w czasie treningu Smile Znając życie okroją zysk za prace 30 min i nie bedzie sie tego opłacało robić Smile

Też jestem za pracą podczas treningu.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
No chyba że nie bedzie mniejszego zarobku to można coś pomyśleć przedyskutować. Ale z doświadczenia wiem że taka praca zawsze mniej kasy dawała a skoro klikam trening to zawsze moge prace kliknąć. Co kto woli.

w trakcie treningu lepiej, skoro się trening klika to i pracę można.
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
srafi przeca ty był na nie. Chcesz sie podpinac??

Tak jak Ty w moim temacie hipokryto, skoro musi być to wybieram jedno z dwóch Smile
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio