Ogłoszenia
Ankieta: Dodać nową kolekcję ?
Ankieta jest zamknięta.
Si

9 60.00%
Nie

6 40.00%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe kolekcje KKK.
Temat: Nowe kolekcje KKK.
Zmiana na serwerze: 11
Uzasadnienie przydatności pomysłu: Otóż jak zapewne większość klubów ma nadmiar KKK o nr. 51 - 60, które służą tylko i wyłącznie do wymiany na dodatkowe 2% zgrania w każdym ustawieniu. Moim skromnym zdaniem jest to trochę mało użyteczne w tym momencie gry gdzie prawie każdy klub ma już maksymalne zgranie (Może niektórym przydaje się ta kolekcja.) Dlatego też proponowałbym o dodanie nowej kolekcji, którą można raz na miesiąc wymienić, a mianowicie jest to kolekcja na 100% formy dla każdego zawodnika w klubie. Jak wiadomo przewagi nikomu to nie da, a KKK nie będą leżeć bezczynnie. Nieraz gramy ważny mecz a dany gracz nie zdąży podnieść formy do tego czasu wtedy mogła by być taka kolekcja pomocna lub też można by jej było użyć po obozie. Wszystko zależy od sytuacji Big Grin
Plusy: Dodatnie.
Minusy: Ujemne.
Były MC/MF/Redaktor

Tej ironii to nie wyczujesz, nigdy. 
Po co komu 100 proc formy. Prawie tak samo to potrzebne jak euro z kolekcji dla gracza xd.
Jestem na nie
Może komuś po coś.
Były MC/MF/Redaktor

Forme stosunkowo łatwo się wbija i jest wiele już możliwości by ją wbić.

PS.
Euro z kolekcji dla gracza akurat mi się bardzo przydaje, nie zawsze mogę puszczać pracę by wbić ojro, a na trening nadal brak.
Rezygnacja ze wszystkich rang w świecie FT - 25.08.2017. 
Życzę powodzenia dalej!

[Obrazek: sygnaforum_byDawka.png]
Dawka kumplu klubowe kolekcje (a jeżeli gadasz o klubowych to pragnę Ci powiedzieć, że tych kolekcji nikt nie wymienia, gdzie karty bardzo potrzebne są warte jedynie 20 mln czyli jakichś 20/30 PA, więc mi tu proszę nie gadać, że się przydaję bo to nie ma nic wspólnego Big Grin). A dwa mało ważne czy łatwo, taka kolekcja może się przydać w przykładowych sytuacjach, które sobie pozwoliłem wyżej przytoczyć.
Były MC/MF/Redaktor

Oczywiscie Dawka mi chodzilo o kolekcje klubowe. Gracz moze sobie wymieniac te swoje na euro. W klubie sie to nie oplaca
Jezeli gracz na wazny mecz nie jest w stanie wbic 100% formy to nie jest w stanie wypic na ten mecz rowniez boostera, wiec tak i tak przygotowanie jak to okresliles na "wazny mecz" jest marne.
Zbędne. Formę możemy odbić kulkami z teamów pojedynkowych, z reputacji. Taka forma wymiany kolekcji jest zbędna, bo nie wnosi niczego interesującego
Zbędna to jest kolekcja na zgranie, a KKK 51-60 się do niczego nieprzydają, forma nikomu przewagi nie da, więc nie widzę przeciwwskazań by dodać ową kolekcję. Z tego co mi wiadomo na s10 jest dokładnie taka sama i jakoś nikt nie pisał, że jest zbędna ponieważ była dosyć często używana, nawet po głupim obozie heh.
-------

Proszę o dodanie ankiety w grze, tutaj nie ma to większego sensu iż głosy na ,nie, oddają jedynie chlopaczki z AM bądź ST. A przecież nie chcemy równych i równiejszych.
Były MC/MF/Redaktor

Srafi tutaj każdy głos powinien być tak samo ważny Smile Pomysł zbędny jak sie ktoś na mecz nie potrafi przygotować to po co komu taki zawodnik.

PS:
Przecież to nie nasza wina że tylko 1 dziewczynka z FF sie tu wypowiada.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Przeca 5 osób nie będzie decydować o grze heh. Co nie zmienia faktu, że na s10 taka istnieje więc nie widzę przeciwwskazań by i tutaj była. No hipokryta.
Były MC/MF/Redaktor

juz lepiej dac za te KKK, umki. Kazdy bedzie zadowolony xd
(07.08.2017, 12:14)safri napisał(a):  Przeca 5 osób nie będzie decydować o grze heh. Co nie zmienia faktu, że na s10 taka istnieje więc nie widzę przeciwwskazań by i tutaj była. No hipokryta.

a co s11 ma wspólnego z s10?? Nie rozumiem tego porównania. S11 miał być nowy, świeży a nie skopiowany.
[Obrazek: UserbarHF_byDawka.png]

Serio się pytasz co ma s10 wspólnego z s11 ? Może łatwiej czego nie ma, wymienię szybciej.

Widzisz matt UM da przewagę nad innymi którzy tych KK nie mają, dlatego dodać formę dla całego klubu. Co do Ciebie Marcin to przecież nie musisz tej kolekcji wymieniać w klubie więc nie widzę problemu.
Były MC/MF/Redaktor

Nadal brak sensu. To nie daje absolutnie nic, a obecnie kluby mogą w ten sposób podbijać sobie zgranie w różnych formacjach Big Grin Dlaczego chcesz zabrać im tą szansę?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Football Team

Marzysz o karierze profesjonalnego piłkarza? Dzięki FT jest to możliwe! Wybierz pozycję na boisku i rozwijaj rozmaite umiejętności. Załóż klub z kolegami, zdobywaj medale, wygrywaj ligi i puchary krajowe.

Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i daj się porwać futbolowej gorączce!!

logo

Custom Crafted Skin From

MySkins Studio